One Piece - خطر اسپویل (پست اول حتما خوانده شود)

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
سلام

وان پیس پر از شخصیت های اینجوریه .
با رسم الشکل و بدون اسپویل کردن انیمه تو تاپیک خودش توضیح بدید لطفا .
20 نمره :biggrin1:

سر بسته بهت بگم :D
از شمایل یه کرکتر معروف که قبلا معرفی شده رونمایی میکنن که هیبتش مویهای تن رو سیخ میکنه. این که هیچ :D درموردش هم گفتن که "سرگرمیش خودکشی کردنه!". شما ببین یه Villain چقدر میتونه خفن و گولاخ باشه که خودکشی جزو یکی از سرگرمیهاش هست. چقدر اخه؟ چقدر؟:D

• Like
Reactions: gamer1998y

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
^^^
فردین هنوز به اونجاها نرسیده! :D منظورش احتمالا یکی مثل میهاوک یا کروکودایله! :D

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
منظورش احتمالا یکی مثل میهاوک یا کروکودایله! :biggrin1:
LOL :D میهواک و کروکودیل جلوی این دوستمون مثل کوبی ه دربرابره شیروهیگه :D.

----

سلام
اسپویل این تاپیک با توجه به انیمه جلو میره .
کسایی که مانگا میخونن حواسشون باشه .

اونهای که مانگا نمیخونن دو دسته ن:

1. اونهای که هنوز مانگا نخوندن!.
2. اونهای که نمیدونن انیمه ثان-صور میشه ولی مانگا نه (از نظر خشونت و یه سری چیزهای دیگه نه ثکشوالیتی).

فرض کن درجه سنی مانگا +17 ست و وقتی که تبدیل به انیمه میشه میرسه به +12. همانا مانگا خواندن راه رستگاری شما ست :D.

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
کجای مانگای وان پیس نوشته درجه سنیش 17+ ـه؟:D
البته با توجه به نوديتي (:دي) و خشونت زياد بعضي از جاهاش گفتم. تزريق ماگما توي شكم شيروهيگه!. يا كارهاي كه دوفلامينگو با ملت درث روزا و ٠٠٠٠٠٠٠٠ خودش كرده!. بعضي جاهاش بالآي ٢١ سال ميشه كلا :دي

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
البته با توجه به نوديتي (:دي) و خشونت زياد بعضي از جاهاش گفتم. تزريق ماگما توي شكم شيروهيگه!. يا كارهاي كه دوفلامينگو با ملت درث روزا و ٠٠٠٠٠٠٠٠ خودش كرده!. بعضي جاهاش بالآي ٢١ سال ميشه كلا :دي

بذار دو سه تا مانگای +13 بهت نشون بدم که قشنگ ببینی ژاپنی ها چه قدر باز فکر می کنن:">

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
وان پیس حالا مگه چقدرش خشونت سانسور شده! اصلا چقدر داشته که بگیم سانسور! :|
نهایتش اون پریدن نصف صورت وایت بیرد بوده که همونم توی مانگا حتی نمیشه بهش گفت خشن! :d
http://media.animevice.com/uploads/0/9491/415893-wb_super.jpg
این الان خیلی خشن حساب میشه؟ :d

اینکه مانگا مزایایی داره درش شکی نیست! ولی از نظر من خشونت یکی از اون مزایا نیست که توی 100 چپتر یک پنل اینجوری شاید داشته باشیم! (اونم خبرش به بیرون درز پیدا میکنه ملت میبینند:-" )
یکی رونده خیلی کنده انیمه و آب بندی (فیلر:-") هست که وسط آرک ها اضافه میشه مثل اوضاع کلوسیومه درس روزا! (که هنوز نمیدونم چرا بر نمیدارن بین دوتا آرک ، صفحه های اول رو بسازن ! :d )
یکی دیگشم طراحی فوق العاده خوف مانگاست که چند سر و گردن از انیمه بهتره! و حتی توی مبارزات آدم احساس میکنه انیمیشن موجود در تصویر از انیمه بیشتره! :)) (چی گفتم:-" )

راه رستگاری دنبال کردن جفتشونه! :d و البته اسپویل نکردنه مانگا برای جماعتی که نمیخونند :|

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,258
نام
محمد
اگه کل 5600 تا متحد لوفی +کلاه حصیری ها+لاو و کل خدمش باهم به کایدو حمله کنند فکر نکنم خطی هم روش بیفته!:))
اسپویل مانگا نیومده؟

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
اگه کل 5600 تا متحد لوفی +کلاه حصیری ها+لاو و کل خدمش باهم به کایدو حمله کنند فکر نکنم خطی هم روش بیفته!:))
اسپویل مانگا نیومده؟
کایدو زخم و زیل داره اگر دقت کنی که اونم یحتمل توسط خودش ایجاد شده، طی خودکشی کردن ها :D. درضمن کایدو توسط نیروی دریایی گرفته شده وقتی اونا ACE رو کشتن %100 میخواستن همون کار رو هم با کایدو بکنن (:D) پس اگر مارین فورد نتونسته اون رو بکشه بقیه هم نمیتونن :D.

- - -ویرایش - - -

نهایتش اون پریدن نصف صورت وایت بیرد بوده که همونم توی مانگا حتی نمیشه بهش گفت خشن! :d

اینکه مانگا مزایایی داره درش شکی نیست! ولی از نظر من خشونت یکی از اون مزایا نیست که توی 100 چپتر یک پنل اینجوری شاید داشته باشیم! (اونم خبرش به بیرون درز پیدا میکنه ملت میبینند:-" )
یکی رونده خیلی کنده انیمه و آب بندی (فیلر:-") هست که وسط آرک ها اضافه میشه مثل اوضاع کلوسیومه درس روزا! (که هنوز نمیدونم چرا بر نمیدارن بین دوتا آرک ، صفحه های اول رو بسازن ! :d )
یکی دیگشم طراحی فوق العاده خوف مانگاست که چند سر و گردن از انیمه بهتره! و حتی توی مبارزات آدم احساس میکنه انیمیشن موجود در تصویر از انیمه بیشتره! :)) (چی گفتم:-" )

راه رستگاری دنبال کردن جفتشونه! :d و البته اسپویل نکردنه مانگا برای جماعتی که نمیخونند :|
بزارید یه جور دیگه بگم :D توی انیمه همه چیز افت میکنه. مثلا بعضی جاها توی مانگا دوفلامینگو جوری طراحی شده که شیطان رو میشه توی صورتش دید ولی همون توی مانگا بیشتر شبیه دلقکه !! :D. مانگا هرجا هست، انیمه 10 پله ازش پایین تره.

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
اسپویل از اسپویلره مانگا (خطیر و خطرناک)
حالا لوقی یه نیرودریایی 5600 نفره داره اونم بدون حساب لاو چون ممکنه اینها جدی جدی متحد بشن (لوفی و لاو). الان میشه روی ادامه سفر برای رسیدن به رافتل حساب کرد. چون خود دوفی هم توی مارین فورد مخه کورکودیل و کگو موریا رو کار گرفته بود برای متحد شدن چون حتی یکی مثل اون هم نمیتونه توی شین سکای به تنهایی دوم بیاره :D.

• Like
Reactions: gamer1998y

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
من دقیق یادم نمیاد ولی فکر کنم اون قضیه پای استاد سانجی رو تو انیمه یجور دیگه تعریف کرده بودن.../:)

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
خطر اسپویل
خب پوسترهای جدید منتشر شد. نمیدونم تئوری های داستانی رو دنبال میکنید یا نه. توی ارک اراباستا Oda یه نخ داده بود مبنی بر پرنس بودن سانجی! حالا توی پوسترهای جدید سانجی رو زده Only Alive :D میدونید دیگه همه پایرتها جایزه سرشون واسه Dead or Alive ـه. ولی ظاهرا امپراطوری که سانجی ازش اومده اون رو زنده میخواد. حاجی عظمت Lore رو ببین :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر