نظر شما درباره PS Vita TV ؟!

نظر شما درباره PS Vita TV ؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    79

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
سونی کمپانی فوق العاده ای هست در زمینه گیم اما مورد ویتا تفاوت داره این کنسول وسط راه به طور کامل رها شد و از هر زاویه ای که نگاه بکنید خریدش در ایران ارزش نداره
از کمیابی بازی ها تا گرون بودن بازی ها هک نشدن کنسول و محدودیت های خود دیوایس به عنوان یه گجت
همین tgs که گذشت رو شما توجه کنید تنها و بهترین بازی که در انحصار ویتا بود و منتظر عرضه نسخه دومش بودیم یعنی gravity rush برای ویتا کنسل شد ساپورت facebook هم که قطع شد که اولین سرویسی نیست که سونی برای ویتا از کار میندازه و نسخه ویتا فاینال فانتزی اجیتو هم کنسل شد بازی هایی نظیر دیجیمون یا عنوان های سطح پایین دیگه نمیتونن باعث بشن کسی کنسول بخره
به نظر من خرید ویتا خارج از ژاپن ارزشی نداره:(

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سونی کمپانی فوق العاده ای هست در زمینه گیم اما مورد ویتا تفاوت داره این کنسول وسط راه به طور کامل رها شد و از هر زاویه ای که نگاه بکنید خریدش در ایران ارزش نداره
از کمیابی بازی ها تا گرون بودن بازی ها هک نشدن کنسول و محدودیت های خود دیوایس به عنوان یه گجت
همین tgs که گذشت رو شما توجه کنید تنها و بهترین بازی که در انحصار ویتا بود و منتظر عرضه نسخه دومش بودیم یعنی gravity rush برای ویتا کنسل شد ساپورت facebook هم که قطع شد که اولین سرویسی نیست که سونی برای ویتا از کار میندازه و نسخه ویتا فاینال فانتزی اجیتو هم کنسل شد بازی هایی نظیر دیجیمون یا عنوان های سطح پایین دیگه نمیتونن باعث بشن کسی کنسول بخره
به نظر من خرید ویتا خارج از ژاپن ارزشی نداره:(

Dafuq
عنوان سطح پایین؟ Digimon؟؟؟؟؟
می دونی ملت داشتن برای عرضه سری اصلی دیجیمون برای غرب خودشونو تیکه تیکه می کردن؟؟
می دونی نسخه قبلش رو 2 سال یک گروهی روش کار کردن و ترجمش کردن؟؟؟؟

در ضمن Cyber Sleuth اصلش برای PSVita توی ژاپن بوده و روی PS4 هم میاد (پورت شده از ویتا)

اینی که Vita کنسول Epic Fail شده هست بحث دیگریه :)

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
دوستان این playstation tv سایت dc داشت 245 هزار قیمت گذاشته بود اومدم ثبت سفارش کنم تموم شد

vl57xcr6dbfameeueka6.jpg

جایی میشناسید که داشته باشه؟ هم قیمت dc بده؟
دست دوم ارزون قیمتشو کسیو داره؟
هک شده بشه بازیا ps1 یا psp یا خود vita رو روش بازی کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر