اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

O0o-SAJJ4D-o0O

کاربر سایت
Aug 27, 2015
24
این دفعه دومه که داره جواب منو می ده امیدوار باشید :d

qbdlvt6xvrf5a6xw4amv.png

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
این دفعه دومه که داره جواب منو می ده امیدوار باشید :d

qbdlvt6xvrf5a6xw4amv.png

همین که پاسخ دادن یعنی این که دست کم موضوع رو متوجه شدن، اما مطمئن نباش در مورد ماهیت مشکلی که شما ازشون پرسیدید اطلاعات جدیدی داشته باشن!

البته فکر می کنم که مشکل رو به مدیریت فنی زیرساخت که در این موارد بسیار بیشتر از و من و شما بروز هستند منتقل می کنن، منتهی مشکلی مربوط به موارد متعددی هست و عوامل متعددی هم داره که اگر در رابطه با سرویسهای دیگه ای که قبلا مسدود کردند باشه ، بعیده که مشکل برای همیشه حل بشه

اینجوری که شما نوشتید پورت UDP و همونجوری در جواب گفتن "پورت UDP" نمیشه خیلی امیدوار بود. متاسفانه بجز تیم فنی زیرساخت، که بسیار مجرب و متبحر هستند، بقیه ی تصمیم گیران در سمت های بالاتر در جریان بحثهای فنی این قبیل موارد و حتی مبانی مربوط به اون نیستن، البته اینی که می گم شاید خودشون همبخونن اما واقعیتیه که روی دیر برطرف شدن مشکل تاثیر داره.

از بقیه ی دوستان هم خواهش دارم به تبعیت از این دوستمون پیامهای شیوا و بدون عصبانیت و توهین رو در صفحه ی وزیر درج کنن.

آخرین ویرایش:

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
775
همین که پاسخ دادن یعنی این که دست کم موضوع رو متوجه شدن، اما مطمئن نباش در مورد ماهیت مشکلی که شما ازشون پرسیدید اطلاعات جدیدی داشته باشن!

البته فکر می کنم که مشکل رو به مدیریت فنی زیرساخت که در این موارد بسیار بیشتر از و من و شما بروز هستند منتقل می کنن، منتهی مشکلی مربوط به موارد متعددی هست و عوامل متعددی هم داره که اگر در رابطه با سرویسهای دیگه ای که قبلا مسدود کردند باشه ، بعیده که مشکل برای همیشه حل بشه

اینجوری که شما نوشتید پورت UDP و همونجوری در جواب گفتن "پورت UDP" نمیشه خیلی امیدوار بود. متاسفانه بجز تیم فنی زیرساخت، که بسیار مجرب و متبحر هستند، بقیه ی تصمیم گیران در سمت های بالاتر در جریان بحثهای فنی این قبیل موارد و حتی مبانی مربوط به اون نیستن، البته اینی که می گم شاید خودشون همبخونن اما واقعیتیه که روی دیر برطرف شدن مشکل تاثیر داره.

از بقیه ی دوستان هم خواهش دارم به تبعیت از این دوستمون پیامهای شیوا و بدون عصبانیت و توهین رو در صفحه ی وزیر درج کنن.

اقای وزیر توی زیر ساخت میتونه در این حد عمل کنه که بگه لطف کنید اینترنت رو خوب کنید. ساختمون زیر ساخت هیچ ارتباطی به دولت نداره و حکومتی هست، مثل نیروی انتظامی، صدا و سیما و غیره

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
چند روزی هست که موقع دانلود با IDM بعد از 3-4 دقیقه خود به خود دیسکانکت میشه. جریان چیه؟ اینجوری نبود یکی دو هفته پیش.
اعصابمو خورد کرده و کلی از دانلود هام عقب افتادم و اصلا نمیشه دانلود کرد.
من آسیاتک دارم 10 مگابیت.
سرعت دانلود خوبه ولی چند دقیقه یه بار خود بخود دیسکانکت میشه اما در حالت عادی و وبگردی اصلا همچین اتفاقی نمیوفته.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
اقای وزیر توی زیر ساخت میتونه در این حد عمل کنه که بگه لطف کنید اینترنت رو خوب کنید. ساختمون زیر ساخت هیچ ارتباطی به دولت نداره و حکومتی هست، مثل نیروی انتظامی، صدا و سیما و غیره

البته به صورت رسمی شرکت ارتباطات زیر ساخت زیر مجموعه وزارت فناوری اطلاعات هست
منتها از اونجایی که یکی از نهاد های نظامی توی مخابرات و ارتباطات زیر ساخت نفوذ کرده متاسفانه خود وزارت فناوری اطلاعات نقش گلابی رو در کنترل شرکت ارتباطات زیر ساخت ایفا می کنه

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
منتها از اونجایی که یکی از نهاد های نظامی توی مخابرات و ارتباطات زیر ساخت نفوذ کرده متاسفانه خود وزارت فناوری اطلاعات نقش گلابی رو در کنترل شرکت ارتباطات زیر ساخت ایفا می کنه
متاسفانه مشکل همینیه که می فرمایید، برای همین هم هست که تلاش ما و حتی بخش فنی زیرساخت نتیجه ی همیشگی و داءمی نداره، باید راهکاری برای اون پیدا بشه

O0o-SAJJ4D-o0O

کاربر سایت
Aug 27, 2015
24
من از دوستان یک گلایه ای دارم من نمی دونم این همه ادم اینجا عضو هستن بعد نمی یان تو کلوپ زیر پست های وزیر کامنت بزارن باور کنید اگر همه تون اونجا روزی دوتا کامنت هم بزارید بهشون فشار می یاد نمی دونم بعضی ها خیلی نفسشون از جای گرمی بلند می شه یا مثلا اینترنت ماهواره ای استفاده می کنن فقط همینو می گم اگر فشار نیارین به هیچ جا نمی رسیم این وضعیتی که می بینید چند سال دیگر از این بدتر خواهد شد بعد اون موقع نگید چرا اینطوری شد از الان به فکر چندین سال دیگه تون باشین من که از جون و دل مایه می ذارم اگر شده پیچ فیسبوک و کمپین و ... درست می کنم

آخرین ویرایش:

moein unreal

کاربر سایت
Nov 20, 2013
85
نام
Moein
من از دوستان یک گلایه ای دارم من نمی دونم این همه ادم اینجا عضو هستن بعد نمی یان تو کلوپ هر پستی که وزیر می ذاره رو همین طوری کامنت با ادبانه یعنی مثلا زیر هر پست 70 یا 80 تا کامنت بزارید بعد خب بهشون فشار می یاریم تا مشکلو حل کنن نمی دونم بعضی ها خیلی نفسشون از جای گرمی بلند می شه یا مثلا اینترنت ماهواره ای استفاده می کنن فقط همینو می گم اگر فشار نیارین به هیچ جا نمی رسیم این وضعیتی که می بینید چند سال دیگر از این بدتر خواهد شد بعد اون موقع نگید چرا اینطوری شد از الان به فکر چندین سال دیگه تون باشین من که از جون و دل مایه می ذارم اگر شده پیچ فیسبوک و کمپین و ... درست می کنیم

من خواستم كامنت بزارم ولي گزينه اي به نام كامنت زير هيچ پست ايشون وجود نداشت

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
775

اصن به اون قضیه نهاد نظامی ربط نداره. صدا و سیما، پلیس، ارتش، زیرساخت همه حکومتی هستن. وزیر ارتباطات کارش در سطح بعد از زیر ساخت هست.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
اصن به اون قضیه نهاد نظامی ربط نداره. صدا و سیما، پلیس، ارتش، زیرساخت همه حکومتی هستن. وزیر ارتباطات کارش در سطح بعد از زیر ساخت هست.

دوست عزیز، من از نزدیک و از ابتدای رخدادن این مشکلات با وازرت خونه و شرکت زیرساخت در تماس بودم و اگر تایید کردم به خاطر پیشینه ای هست که تجربه کردم

دولت فقط از طریق وزارت خونه روی شبکه نظارت و کنترل داره، اما نهاد یا بهتره بگیم نهادهای دیگه ای هم هستن که از طرف ارگانهای حکومتی روی شبکه نظارت دارن و بنابراین می تونن فعالیتهای موازی و گاه ناسازگار با خواست وزیر و بقیه ی مسولان داشته باشن
زیر ساخت مستقیما با وزارت خونه مرتبط هست و مدیریت و مسولانش هم همین گونه انتخاب میشن، اما نمی تونن تمام ابعاد شبکه رو کنترل کنن.

بارها در جواب سوالات به من گفته شده که مشکل از سمت ما نیست و ما تغییری ایجاد نکردیم، از کدوم سمت دیگه ای می تونه باشه که هیچ وقت هم اسمش رو عنوان نمی کنن؟ از سرور بازی یا سیستم ما یا.....؟؟!!

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
775

دوست عزیز، من از نزدیک و از ابتدای رخدادن این مشکلات با وازرت خونه و شرکت زیرساخت در تماس بودم و اگر تایید کردم به خاطر پیشینه ای هست که تجربه کردم

دولت فقط از طریق وزارت خونه روی شبکه نظارت و کنترل داره، اما نهاد یا بهتره بگیم نهادهای دیگه ای هم هستن که از طرف ارگانهای حکومتی روی شبکه نظارت دارن و بنابراین می تونن فعالیتهای موازی و گاه ناسازگار با خواست وزیر و بقیه ی مسولان داشته باشن
زیر ساخت مستقیما با وزارت خونه مرتبط هست و مدیریت و مسولانش هم همین گونه انتخاب میشن، اما نمی تونن تمام ابعاد شبکه رو کنترل کنن.

بارها در جواب سوالات به من گفته شده که مشکل از سمت ما نیست و ما تغییری ایجاد نکردیم، از کدوم سمت دیگه ای می تونه باشه که هیچ وقت هم اسمش رو عنوان نمی کنن؟ از سرور بازی یا سیستم ما یا.....؟؟!!

میفهمم چی میگی. ولی مطمئن باش با دیدار حضوری با وزیر هم حادثه ای رخ نمیده. اگه با رهبر نامه نگاری کنی امکان پیشرفتی هست ولی با وزیر 100% بهت اطمینان میدم که کاری رو پیش نمیبره. چون خرش تو زیر ساخت نمیره!

نامه به شماره بزن. پیرو همون نامه با همون شماره. بلکه نفر اول مملکت دستور بده کاری کنن.

من خودم بنا به شرایطی توانایی نامه نگاری ندارم ولی مطمئنم اینطوری جواب میده(حد اقل مطمئن میشی درست میشه یا نه!که میگیر بشی یا نشی) حدود 6 ماه پیش اکانت تو00ییتر ایرانی ها بخاطر شماره نداشتن لاک میشد و نمیشد کاریش کرد. دقیقا سه هفته تنهایی پیگیر قضیه شدم تا نفرات اول ت0یی0تر تا شماره ی ایران اضافه شد. وقتی چند بار صحبت با یه نفر کارساز نمیشه باید بری سراغ بالا دستیش. رییس جمهور و بعدش رهبر. کاملا جدی میگم چون با زیر ساخت کار کردم و میدونم هیچ ربطی به دولت نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر