همه چیز درباره Windows 10

mostafa evil

کاربر سایت
Feb 11, 2013
122
نام
mostafa
بابا
این اصلا قاطی داره!!!!!!!!! نشانگر موسم رفته با کلی بدبختی برشگردوندم. حالا هم که ویندوزش بالا نمیومد مجبور شدم دوباره بنصبم.................. اصلا چوری میشه تو این ری استور درست کرد یا بک اپ گرفت
)x

- - -ویرایش - - -

بیا حالام که مانیتور لپتاب خاموش روشن میشه
چی کارش کنم
dv6

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
88500366833f499fc768468b65d3edce.jpg

XPERIA Z3+

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان ایکون های دکستاپ رو چطوری میشه قفل کرد جایی که هستن؟من الان ایکون هارو جاهای مخلتف میچینم ولی یه ریفرش میکنم همه میان سمت چپ!
align icons to grid هم تیک داره گزینه بالاش هم تیکشو برداشتم...

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
با سلام
دوستان کسی خبر دار هنوز کارت های سری 400 از nvidia از directX 12 ساپورت میکنن یا نه؟ من خودم 460 GTX سری لپتاپی دارم ولی هنوزم برا من 11.2 هست، اگه الان ساپورت دارن چطور باید فعال کرد، اگر نه کسی تاریخی چیزی می دونه که چه زمانی این سری هم ساپورت می کنه؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,372
نام
Majid
کسی تا حالا مشکل منو داشته؟

من از روز عرضه ویندوز دارم استفاده میکنم اینو مشکلی نداشت تا همین یک هفته پیش قاط زدنش شروع شد :| هر کار سریعی بخوای با فایلا جدید انجام بدی وین هنگ میکنه برا 10-15 ثانیه کلا فریز میشه بعد درست میشه :| مثلا یک عکس از توی نت سیو میکنی رو دسکتاپ سریع میای مثلا ببریش تو فتوشاپ هنوز رو عکسه کلیک میکنی میخوای درگ کنی هنگام درگ کلا سیستمه فریز :| اولین باره همچین مشکلی دارم کلی وین 8.1 داشتم یک بار این اتفاق نیوفتاد.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دوستان ایکون های دکستاپ رو چطوری میشه قفل کرد جایی که هستن؟من الان ایکون هارو جاهای مخلتف میچینم ولی یه ریفرش میکنم همه میان سمت چپ!
align icons to grid هم تیک داره گزینه بالاش هم تیکشو برداشتم...
جفت تیک ها رو بردار ...

Monsterfreak

کاربر سایت
Apr 21, 2015
26
سلام دوستان
اگه میشه کمک کنید !
آقا من ویندوزمو وقتی نصبش کردم اکتیو کردمو راحت بودم !
نزدیکه 1ماهیم مشکلی نبود!
اما دیروز این دیفندره فک کنم اکتیوتور رو گرفت و از اون موقع هم هرکاری میکنم ویندوزمو نمیتونم اکتیو کنم ! حتی به روشای مختلف دیفندرو غیر فعال کردمو نزدیک به 4 نوع کرک امتحان کردم بازم نشد که نشد ! خواهش میکنم کمکم کنید چون واقعا سختمه بخوام ویندوزمو از نو نصب کنم

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سلام
من میخوام روی لپ تاپم نصب کنم ولی توی سایت asus برای ویندوز 10 فقط بعضی درایورهاش رو داره:
https://www.asus.com/support/Download/3/563/0/6/AMgjfRnHP1iM928d/45/

در حالی که برای ویندوز 8.1 درایورهای بیشتری داره:
ASUSTeK Computer Inc. -Support- Driver & Tools - X552MD

این یعنی اینکه فعلا نصب نکنم؟
یا اینکه اون درایورها مهم نیست؟ یا اینکه همون درایورهای 8.1 براش جواب میده؟

ممنونم میشم جواب بدین

Monsterfreak

کاربر سایت
Apr 21, 2015
26
سلام دوستان
اگه میشه کمک کنید !
آقا من ویندوزمو وقتی نصبش کردم اکتیو کردمو راحت بودم !
نزدیکه 1ماهیم مشکلی نبود!
اما دیروز این دیفندره فک کنم اکتیوتور رو گرفت و از اون موقع هم هرکاری میکنم ویندوزمو نمیتونم اکتیو کنم ! حتی به روشای مختلف دیفندرو غیر فعال کردمو نزدیک به 4 نوع کرک امتحان کردم بازم نشد که نشد ! خواهش میکنم کمکم کنید چون واقعا سختمه بخوام ویندوزمو از نو نصب کنم
کسی نیست کمکم کنه؟

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
درود دوستان ی سوال راهی هست که ویندوز 8 enterpriseرو به ویندوز 10 اپگرید کرد بدون از دست دادن نرم افزار ها و تنطیماتی که تو ویندوز دارم؟ پیشاپیش ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر