آموزش رفع مشکل NAT در پلی استیشن 4 و JOIN شدن به سرور های دیگه

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
خوب این قطع و وصل شدن مربوطه به مخابرات اینترنت کل ایران ... برای خود منم مشکل داره ربطی به DNS نداره همین که شما تنظیمات به صورت دستی وارد کردی و NAT شما 2 باشه مشکل اصلی که از طرف خود شما برای آنلاین بودن و ... هستش برطرف میشه میمونه قطعی های موقت که به خاطر این *****ینگ هوشمند و... هستش که جدیدا راه انداختن پدر ملت در آوردن .

دقیقا باید از همین دوتا DNS استفاده کنی بهترینش همین ها هستن .

اگه منظورت اینجوریه ( 888.888.888.888 ) هستش اون مشکلی ساختاری نداره اما کلا DNS ها به صورت 4 بخش 3 رقمی یا 2 رقمی یا 1 رقمی هستن اما DNS مودم شما DNS سرور های ISP شماست ربطی به DNS خارجی مناسب برای PSN و ... نداره شما به خاطر همینه که از DNS های شرکت های مثل google و... استفاده میکنیم برای نتیجه گیری بهتر برای همین بهتره از این DNS ها استفاده کنی .

قطعی ربط به مخابرات و کیفیت اینترنت مناسب ما هستش که پدر ملت در آورده .:-&

اخ اخ ای گفتی / کشتن مارو با این ف....گ فکرم میکنن خیلی خفنن مثلن گند زدن ب همه چی

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,341
سلام
آقا nat type من کلا failed میشه،تمام کارهایی هم که گفتین انجام دادم ولی درست نشد.
کسی میتونه کمک کنه
اره عجیبه منم این مشکل رو دارم و برای بازی لست ارور نت تایپ میده
ولی اگر با کاهش پینگ بازی کنم ارور نمیده

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سلام
آقا nat type من کلا failed میشه،تمام کارهایی هم که گفتین انجام دادم ولی درست نشد.
کسی میتونه کمک کنه
به ترتیب بگو چیکار کردی تا من بتونم توضیح بدم چه کاری اشتباه انجام دادی یا اینکه اشکال کار کجاست بعدشم بگو اینترنتت برای کجاست و اینکه IP Valid داری یا نه .

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,341
به ترتیب بگو چیکار کردی تا من بتونم توضیح بدم چه کاری اشتباه انجام دادی یا اینکه اشکال کار کجاست بعدشم بگو اینترنتت برای کجاست و اینکه IP Valid داری یا نه .
اموزشش چطوری هست؟
من pc رو با وایرلس و ps4 رو با کابل لن به pc وصل کردم

deniro_k2

کاربر سایت
Oct 25, 2006
5
اینترنتم آسیاتک هست و اگه IP Valid همون IP سیستمه اره دارم
اول IP PS4 رمو پیدا کردم بعد همونو طبق توضیحات شما تو قسمت IP NAT مودم وارد کردم بعدهم پورتارو وارد کردم،یکبار TCP و یکبار UDP البته تو این قسمت مودم من یک قسمت اضافه به نام Remote IP داشت که من همشو 0.0.0.0 وارد کردم
آخرشم که همون IP ای که به مودم داده بودمو به صورت دستی وارد PS4 کردم ولی باز Nat Type کلا Failed میشه

masood0899

کاربر سایت
Jan 9, 2015
65
نام
مسعود
اول IP PS4 رمو پیدا کردم بعد همونو طبق توضیحات شما تو قسمت IP NAT مودم وارد کردم بعدهم پورتارو وارد کردم،یکبار TCP و یکبار UDP البته تو این قسمت مودم من یک قسمت اضافه به نام Remote IP داشت که من همشو 0.0.0.0 وارد کردم
آخرشم که همون IP ای که به مودم داده بودمو به صورت دستی وارد PS4 کردم ولی باز Nat Type کلا Failed میشه
داداش اون تو اون قسمت IP remote باید ای پیه ps4 رو وارد کنی مثلا 192.168.1.7 ولی قبلش برو تو تنظیمات مودمت یه ای پیه ثابت برای مک ادرس ps4 ایجاد کن که هر وقت با ps4 به مودمت وصل میشی همون ای پیو بهت اختصاص بده مثلا همون 192.168.1.7

Tunngle ID : masood0899

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza

داداش اون تو اون قسمت IP remote باید ای پیه ps4 رو وارد کنی مثلا 192.168.1.7 ولی قبلش برو تو تنظیمات مودمت یه ای پیه ثابت برای مک ادرس ps4 ایجاد کن که هر وقت با ps4 به مودمت وصل میشی همون ای پیو بهت اختصاص بده مثلا همون 192.168.1.7

Remote IP مربوط میشه به دستری از جای دیگه به کنسول و ربطی به این موضع نداره .

نه اون IP نیست Ip Valid به IP میگن که مخصوص شماست و توسط ISP به شما اختصاص داده شده که معمولا 80% افرادی که ایران اینترنت استفاده میکنن ندارن .
خوب تا اینجای توضیحات نباید مشکلی باشه .
مودمت چیه ؟ مستقیم با LAN یا Wireless ؟

اموزشش چطوری هست؟
من pc رو با وایرلس و ps4 رو با کابل لن به pc وصل کردم

صفحه اول بخون دوست عزیز .

خوب اشتباه دوست عزیز همین موجب میشه شما NAT type error بگیری یا اینکه اینترنتی که به کنسول میرسه برای دسترسی به سرور ها به مشکل بر بخوره به خاطر اینکه باید از 2 تا ***** رد بشه اول PC شما و آنتی ویروس شما که Firewall داره از اون طرف هم PS4 بد بخت فکر میکنی مگه اینترنت ایران چیه که شما خودت وضعیت برای بازی انلاین هم خرابترش میکنی .

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,341
صفحه اول بخون دوست عزیز .
خوب اشتباه دوست عزیز همین موجب میشه شما NAT type error بگیری یا اینکه اینترنتی که به کنسول میرسه برای دسترسی به سرور ها به مشکل بر بخوره به خاطر اینکه باید از 2 تا ***** رد بشه اول PC شما و آنتی ویروس شما که Firewall داره از اون طرف هم PS4 بد بخت فکر میکنی مگه اینترنت ایران چیه که شما خودت وضعیت برای بازی انلاین هم خرابترش میکنی .
من همیشه از این روش استفاده می کردم و به خاطر شیر کردن کاهش پینگ روی کنسول این کار رو انجام میدم
تو هیچ بازی هم مشکل ندارم با کاهش پینگ

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من همیشه از این روش استفاده می کردم و به خاطر شیر کردن کاهش پینگ روی کنسول این کار رو انجام میدم
تو هیچ بازی هم مشکل ندارم با کاهش پینگ

به خاطر اینکه شما داری کاهش پینگ استفاده میکنی اما اگه در صورتی که استفاده نمیکردی پدر اینترنت بد بخت در میاوردی.

deniro_k2

کاربر سایت
Oct 25, 2006
5

نه اون IP نیست Ip Valid به IP میگن که مخصوص شماست و توسط ISP به شما اختصاص داده شده که معمولا 80% افرادی که ایران اینترنت استفاده میکنن ندارن .
خوب تا اینجای توضیحات نباید مشکلی باشه .
مودمت چیه ؟ مستقیم با LAN یا Wireless ؟
مودمم D-Link 2730u هست،وایرلس

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
من که چیزی نفهمیدم از بس بد توضیح دادی! مشکل اینجاست که آخرین رقم IP (مثلا 192.168.1.50) همش تغییر میکنه و DMZ توی مودم و نمیشه HP ثابت گذاشت! چون با روشن و خاموش شدن مودم سریع IP تغییر میکنه! از طرفی باید DNS و دستی تنظیم کنیم! هم روی PS4 و هم روی PC و بازم اون IIP اخر چون متغییره نمیشه کاریش کرد! خلاصه بگم، مشکل من هنوز حل نشده و به سختی تو سیزن فیفا 16 کنسول PS4 حریف پیدا میکنم!

کسی هنوز مشکل حریف پیدا کردن تو سیزن فیفا 16 رو داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر