محصولات جدید

Store Manager

کاربر سایت
Feb 3, 2015
131
برای PS4 کد بازیهای بیشتری رو بیاورید لطفا الان فقط TLOU هستش.

الان 5 عنوان موجود ِ،

The last of us و 4 عنوان NBA 2K15,Destiny,Little Big Planet 3,Farcry 4 که در قالب یک محصول فروش میرسند.

اقا یه سوال
چرا بازی لست به صورت کد انقدر نسبت به خود استور ارزون تر هستش؟

قیمت خرید این امکان را به ما میده تا با رقم کمی عرضه کنیم

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
الان 5 عنوان موجود ِ،

The last of us و 4 عنوان NBA 2K15,Destiny,Little Big Planet 3,Farcry 4 که در قالب یک محصول فروش میرسند.

بازیهای مولتی پلتفرم که ارزش فیزیکی خریدن و ارشیو کردن ندارند مثل COD و بتلفیلد و فارکرای اساسین و فیفا رو اینجوری خریدنشون بهتره.به نظر منم این کدها رو واسه اون بازیا بیشتر کنید

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
آقا پس چی شد این World Of Tankkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دوساله قراره بیاد نمیاد!!!!!!!!!!!!!!!!!

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
سلام ، منو چند تا از بچه ها که قراره بیشترم بشن قصد خرید نسخه کالکتور آنچارتد ۴ لیبرتالیا رو داریم ، گفتم به شما بگم مطمئن بشم بعد اقدام کنم ، آیا این مورد خاصو برای پیش خرید میزارید ؟ برنامه ای دارید براش ؟ اگر تجربشو دارید قیمت تموش شدش رو هم لطفا اعلام کنید . سراغ سایت همسایه نرفتم چون اول اعتماد ندارم بعد هم قیمتاش بی دلیل فضاییه . منتظر خبرتون هستیم

Octan

کاربر سایت
Sep 1, 2015
16
سلام
لطف کنید مدلهای بیشتری از کنسول ها بیارید ... ( مخصوصا PS4 )
الان خیلی وقته سر میزنم فقط همین مدل هست ...

ی چیز دیگه ...
هنوز فروختن بازی فیزیکی ممنوعه ؟

متشکر ... :)

Store Manager

کاربر سایت
Feb 3, 2015
131
سلام ، منو چند تا از بچه ها که قراره بیشترم بشن قصد خرید نسخه کالکتور آنچارتد ۴ لیبرتالیا رو داریم ، گفتم به شما بگم مطمئن بشم بعد اقدام کنم ، آیا این مورد خاصو برای پیش خرید میزارید ؟ برنامه ای دارید براش ؟ اگر تجربشو دارید قیمت تموش شدش رو هم لطفا اعلام کنید . سراغ سایت همسایه نرفتم چون اول اعتماد ندارم بعد هم قیمتاش بی دلیل فضاییه . منتظر خبرتون هستیم

سلام

والا در حال حاضر برای این موضوع برنامه ای نداریم اما اگر تصمیم تغییر کرد بهتون اطلاع میدم

سلام
لطف کنید مدلهای بیشتری از کنسول ها بیارید ... ( مخصوصا PS4 )
الان خیلی وقته سر میزنم فقط همین مدل هست ...

ی چیز دیگه ...
هنوز فروختن بازی فیزیکی ممنوعه ؟

متشکر ...

روی بازی حساسیت های زیادی وجود داره

اگه کالای خاصیم بخوایم بگیم
تهیه میشه؟​

• PM کنید اگر مقدور باشه بله

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,486
بی زحمت روش پرداخت جدیدی مثه بانک ها هم بذارید + زرین پال بزارید چون من رابطه خوبی با زرین پال ندارم ( تا حالا چندین بار به مشکل خوردم)
الان داشتم اکانت پلاس 3 ماه میگرفتم دیدم اینطوریه رفتم از یه جا دیگه خریدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر