آنباکسینگ Samsung Galaxy Note 5

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سلام به همه کاربرای عزیز بازیسنتر
خب دیروز متوجه شدم نوت 5 وارد ایران شده به خاطر همین با قیمت مناسب یه دونه رنگ gold تهیه کردم و واقعا هم میتونم بگم گوشی فوق العاده ای هست از همه نظر !
حالا اومدم آنباکسش رو هم قرار بدم براتون تا یکم از زیر و بمش مطلع شین .

خب اولین چیزی که مشاهده میکنین یه جعبه به رنگ طوسی روشن هست که یادمه قبلا هم که نوت 3 داشتم ، شکل جعبه دقیقا همین بود فقط با رنگ قهوه ای و طرج چوب !

76211307097736815377.png

پشت جعبه هم مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی نوشته شده .

55263874017069532385.png

بعد از باز کردن جعبه ، یک عدد گلکسی نوت 5 مشاهده میکنید :D

53065080548884112868.png

اگه گوشی رو بردارید ، یه بسته حاوی دفترچه راهنما و کاتالوگ های دیگه میبینید که مثل همیشه بدون نگاه کردن به محتویاتش ازش رد میشیم :bighug::D همین طور یه قطعه برای بیرون کشیدن درگاه نانو سیم کارت مشاهده میکنید.

86761467855632519042.png

سپس بعد از برداشتن قسمت بعدی ، شما یه طراحی کپی جعبه ایفون 6 مشاهده میکنید با کمی تفاوت !! (خداییش قبل اپل کدوم کمپانی میومد داخل جعبه گوشیش هندزفری رو داخل یه بسته محکم قرار بده؟:| یه قطعه برای بیرون کشیدن نوک با چند عدد نوک برای قلم وجود داره که تو کل سری نوت بوده فک کنم .

86958039067916893377.png

خب حالا میریم سراغ خود گوشی که تو عکس زیر میتونید مشاهدش کنید !

98496978483598377467.png

24028817527176148499.png

اینم از انباکسینگ جدیدترین پرچم دار سامسونگ توسط خودم :)
هر نظری داشتید حتما بفرمایید .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
مبارک باشه . تنها سوالی که دارم اینه که شغل شما چیه ؟ خیلی برام جالبه بدونم . ( با توجه به مشخصات سیستم و ... میپرسم )

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
رفیق تست کن ببین در حالت عادی چند گیگ رم خالیه.
الان با cpu z تست کردم متوجه شدم از نظر رم فاجعس ! از 3663 گیگ رم حدود 1500 گیگش در حالت عادی خالی بود :| خدا رو شکر سامسونگ از 4 گیگ رم استفاده نکرد و گر نه معلوم نبود چه چیز وحشتناکی میشد !

آخرین ویرایش:

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من خیلی ناراحتم از دست سامسونگ
من هم نوت 3 دارم ، میخواستم اینو بخرم ولی با باتریش نمیتونم کنار بیام :((
از نوت 3 کمتر شده باتریش !
دوست عزیز بعد از تست کامل بی زحمت بگو که باتریش نسبت به نوت 3 چه قدر شارژ نگه میداره فقط الان نه ، بعد از 2-3 بار که شارژ خالی شد بگو لطفاً ، اگه آپدیتش کردی با وای فای هم بگو ( چون توی شارژ تاثیر داره بعضاً )

مرسی

کی تا نوت 6 صبر کنه حالا :|

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
دوست عزیز قیمت گوشی رو هم لطف کنید بفرمائید
درود
2600 دقیقا :D (با توجه به این که پریروز (4 شهریور) خریدمش و این که 30مرداد تازه عرضه رسمیش بود تو امریکا و تو ایران هنوز خیلی ازش نیست !)
بهتره صبر کنید تا بکشه پایین :D

- - -ویرایش - - -

من خیلی ناراحتم از دست سامسونگ
من هم نوت 3 دارم ، میخواستم اینو بخرم ولی با باتریش نمیتونم کنار بیام :((
از نوت 3 کمتر شده باتریش !
دوست عزیز بعد از تست کامل بی زحمت بگو که باتریش نسبت به نوت 3 چه قدر شارژ نگه میداره فقط الان نه ، بعد از 2-3 بار که شارژ خالی شد بگو لطفاً ، اگه آپدیتش کردی با وای فای هم بگو ( چون توی شارژ تاثیر داره بعضاً )

مرسی

کی تا نوت 6 صبر کنه حالا :|
باتری ضعیف تر شده در عوض fast chrage هست !:D البته اون چنان هم باتریش ضعیف نیست و نظرم اینه که عین همون نوت 3 که داشتم شارژ نگه میداره :D
تا الان دو بار شارژ خالی کرده ولی زمان دقیقشو ندارم ! دفعه بعد حتما میگیرم میگم .
گوشی هم جدیده جدیده هنوز واسش اپدیت نیومده که ! :D اگه اومد به روی چشم . ota اپدیت میکنم با وای فای حتما خبر میدم :)

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
مبارک باشه.
منم تست کردم یک روزی گوشیو.بنظرم خیلی عالیه و هنوزم سری نوت بهترین سری سامسونگ هست اما نوت5 هم مثل S6 تو مدیریت رم فاجعست!نمیدونم داستان از کجا سرچشمه میگیره اما امیدوارم نرم افزاری باشه چون نوت برخلاف سری S نیاز بیشتری به مالتی تسکینگ داره.
دوربینشم خیلی خوبه عکس بزار بچه ها لذت ببرند :d

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
مبارک باشه.
منم تست کردم یک روزی گوشیو.بنظرم خیلی عالیه و هنوزم سری نوت بهترین سری سامسونگ هست اما نوت5 هم مثل S6 تو مدیریت رم فاجعست!نمیدونم داستان از کجا سرچشمه میگیره اما امیدوارم نرم افزاری باشه چون نوت برخلاف سری S نیاز بیشتری به مالتی تسکینگ داره.
دوربینشم خیلی خوبه عکس بزار بچه ها لذت ببرند :d
ممنون عزیز :x
گوشی خیلی خوبیه ولی رمش از 4 گیگ فقط 1.4 گیگش قابل اسفتادس یعنی نابود !!:D

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
کسایی مثل من که از اول ایفون داشتن کلا ۷ ۸ سالی میشه از ایفون 2g تا ۶ پلاس به نظرتون میتونم با نوت ۵ کتار بیام
قلمشو دوست دارم
اما این استور بد اندرویید رو موندم!!!با ال جی هم تو نمایشگاه تو المان کار کردم عالی بود واقعا صفحش خیلی زیبا بود اما اندرووید ...

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
کسایی مثل من که از اول ایفون داشتن کلا ۷ ۸ سالی میشه از ایفون 2g تا ۶ پلاس به نظرتون میتونم با نوت ۵ کتار بیام
قلمشو دوست دارم
اما این استور بد اندرویید رو موندم!!!با ال جی هم تو نمایشگاه تو المان کار کردم عالی بود واقعا صفحش خیلی زیبا بود اما اندرووید ...
خب این قضیه عین من هست ! من فقط 7 سال سیمبین داشتم و هنوزم که هنوزه با اندروید نمیتونم کنار بیام و با این که ایفون 6 هم دارم ولی اصلا حس خوبی بهم دست نمیده موقع کار کردن باهاش !
:| نه "اندرویید" هست و نه "اندرووید" :D "اندروید" به همین سادگی !
فقط من نمیفهمم منظورتونو از این که با ال جی کار کردین ولی اندروید .... مگه اندروید به تنهایی یه گوشیه که با گوشی یه برند مقایسش کردین؟:D یا مثلا معنی این که ال جی صفحش زیبا بود ولی اندروید نه یعنی چی اخه ؟!:|:D

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
خب این قضیه عین من هست ! من فقط 7 سال سیمبین داشتم و هنوزم که هنوزه با اندروید نمیتونم کنار بیام و با این که ایفون 6 هم دارم ولی اصلا حس خوبی بهم دست نمیده موقع کار کردن باهاش !
:| نه "اندرویید" هست و نه "اندرووید" :D "اندروید" به همین سادگی !
فقط من نمیفهمم منظورتونو از این که با ال جی کار کردین ولی اندروید .... مگه اندروید به تنهایی یه گوشیه که با گوشی یه برند مقایسش کردین؟:D یا مثلا معنی این که ال جی صفحش زیبا بود ولی اندروید نه یعنی چی اخه ؟!:|:D
منم الان دقیقا ی چیزیو نفهمیدم شما نتونستی با ایفون کنار بیای یا با گوشی اندروید؟؟:D:D

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
منم الان دقیقا ی چیزیو نفهمیدم شما نتونستی با ایفون کنار بیای یا با گوشی اندروید؟؟:D:D
"
هنوزم که هنوزه با اندروید نمیتونم کنار بیام و با این که ایفون 6 هم دارم ولی اصلا حس خوبی بهم دست نمیده موقع کار کردن باهاش !"

واضح گفتما ! :D یعنی این که با هر دو نمیتونم کنار بیام :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر