ادابتور تبدیل XONE ( مشکل فن ادابتور )

ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت
Apr 20, 2015
148
نام
عرفان
ببخشید یه سوال
من میخوام بگم از سوعد برام ایکس باکس وان بیارن ولی مثل اینکه اونجا ریجن دستگاه رو ننوشته
اونجا همه ی دستگاه ها ریجن دو هست یا نه؟

abolfazl2015

کاربر سایت
Dec 20, 2010
117
نام
ابوالفضل
سلام دوستان .وقتی که کنسول خاموشه من اداپتورو از برق نمی کشم و چراغ سفیدش روشنه ،ایا مشکلی برای کنسول ایجاد نمیشه در بلند مدت ،ممنون

فرستاده شده از E2115ِ من با Tapatalk

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
سلام دوستان .وقتی که کنسول خاموشه من اداپتورو از برق نمی کشم و چراغ سفیدش روشنه ،ایا مشکلی برای کنسول ایجاد نمیشه در بلند مدت ،ممنون

فرستاده شده از E2115ِ من با Tapatalk
اگه ادابتورت اصله که نه انچنان(مایکرو گفته بود کنسول می تونه تا 10 سال روشن بمونه) ولی اگه فیکه بعده چن وقت به سر صدا میوفته,ترجیحا وقتی خاموش می کنی دکمه پاور رو نگه دار یا کنسول رو بزار رو energy saving

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
من اداپتور سوخته 1 ماهی هس این تاپیک رو تازه دیدم زورم میاد 180 90 بدم بابت اداپتور اصل

الان من یه ترانس 500 وات بگیرم چجوری به پشت دستگاه وصل میشه ؟ با عکس اگه نشون بده کسی عالیه

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
من اداپتور سوخته 1 ماهی هس این تاپیک رو تازه دیدم زورم میاد 180 90 بدم بابت اداپتور اصل

الان من یه ترانس 500 وات بگیرم چجوری به پشت دستگاه وصل میشه ؟ با عکس اگه نشون بده کسی عالیه

از دیشب منتظرم یکی جواب بده برم بخرم هیچکس ندید پست منو ؟ :|

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
سلام
من اداپتور اصلی کنسولم خراب بود وقتی خریدم از بدشانسیم! ترانس هم الکی پول دادم خریدم که فایده نداشت. یه مدت هم دنبال اداپتور اصلی گشتم گیر نیوردم.
یه مدت از این اداپتور به درد نخور پر صداها استفاده کردم. اینقدر صداش رو مخ بود داشت روانیم میکرد. آخر هم آداپتور 360 رو تبدیل کردم به وان :D این کار به مرور مشکلی برای کنسول پیش نمیاره؟ الان که خیلی شیک داره کار میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر