Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

master nathan

کاربر سایت
Jun 14, 2015
21
نام
Amir Drake
به طرز عجیبی منتظر این بازیم با این که هیچ کدوم از نسخه هاشو بازی نکردم حس میکنم این بازی ایه که یه عمر منتظر ساخته شدنش بودم امیدوارم هرچه زود تر بیاد
تاریخ عرضش مشخص نشده ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
دقیقا غیر بی مکس دیگه هیچی نداره (- -)

Frozen که خود نومورا تایید کرده دیگه قول دادن نداره که :d

ولی یه چیز جالب که میشه انجام داد و قابل تحملش میکنه اینه که میتونیم بی مکس سواری کنیم و پرواز کنیم :d اینش باید جالب باشه
حتی بدمن این بخش هم گفتن همون بدن بی مکسیه که توی پورتال جا موند! :)) یعنی این وسط کلا فقط بی مکسه که دنیای انیمیشن رو میگردونه! چه طرف خوب و چه طرفه بد! :d خدایی حیف... :(

ندیده بودم تاییدش رو :-" یا اگرم دیدم یادم رفته :d

آره منم منتظرم گیم پلی این بخش رو ببینم! :d امیدوارم چیز خیلی جالبی بشه! :d (البته اگر اشتباه نکنم باس فایت علا الدین KH II هم پرواز میکردیم! :-" ولی امیداوارم به باس فایت خلاصه نشه و بشه باهاش گشت زد کلا! >:) :-" (خیلی زیاده خواهیه! میدونم خودم:-" )

به طرز عجیبی منتظر این بازیم با این که هیچ کدوم از نسخه هاشو بازی نکردم حس میکنم این بازی ایه که یه عمر منتظر ساخته شدنش بودم امیدوارم هرچه زود تر بیاد
تاریخ عرضش مشخص نشده ؟
تاریخ عرضه : بعد از عرضه ی FF XV !
پس بهتره فعلا دعا کنیم این FF XV منتشر بشه تا تازه بتونیم تاریخ عرضه ی رسمیه KH III رو ببینیم! :d (که گویا به سلامتی خیلی هم از ساخته FF XV مونده :| )

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
حتی بدمن این بخش هم گفتن همون بدن بی مکسیه که توی پورتال جا موند! :)) یعنی این وسط کلا فقط بی مکسه که دنیای انیمیشن رو میگردونه! چه طرف خوب و چه طرفه بد! :d خدایی حیف... :(

ندیده بودم تاییدش رو :-" یا اگرم دیدم یادم رفته :d

آره منم منتظرم گیم پلی این بخش رو ببینم! :d امیدوارم چیز خیلی جالبی بشه! :d (البته اگر اشتباه نکنم باس فایت علا الدین KH II هم پرواز میکردیم! :-" ولی امیداوارم به باس فایت خلاصه نشه و بشه باهاش گشت زد کلا! >:) :-" (خیلی زیاده خواهیه! میدونم خودم:-" )

تاریخ عرضه : بعد از عرضه ی FF XV !
پس بهتره فعلا دعا کنیم این FF XV منتشر بشه تا تازه بتونیم تاریخ عرضه ی رسمیه KH III رو ببینیم! :d (که گویا به سلامتی خیلی هم از ساخته FF XV مونده :| )

وسط نمایش یهو به ملت گفتن میشه بی مکس سواری کرد پس باید بشه باهاش گشت و گذار هم کرد وگرنه اگه فقط برا Boss بود که همچین چیزی نمیگفتن :d

باید تا TGS صبر کنیم :((

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
وسط نمایش یهو به ملت گفتن میشه بی مکس سواری کرد پس باید بشه باهاش گشت و گذار هم کرد وگرنه اگه فقط برا Boss بود که همچین چیزی نمیگفتن :d

باید تا TGS صبر کنیم :((
آخه اونجوری محیط خیلی بزرگی میخواد! :d مگر اینکه بر خلاف بقیه ی جاهای بازی که رو زمینیم :d اینجا محیط های بازی روی سقف ساختمون ها (آسمون خراش ها:-" ) باشه! و مجبور باشیم برای از جایی به جای دیگه رفتن همش سواره بی مکس بشیم! (یعنی راه زمینی نباشه کلا! :-" )

میترسم توی TGSـم چیزی نشون ندن! همینطور که پارسال منتظر بودیم و هیچی:|
یا وضعیتی که الان سر FF XV دارید! :-" البته برای KH هرچی از محیط های مختلف بیشتر نشون بدن بهتره! همین که بدونیم چه دنیاهایی داره عالیه! :d گرچه دیگه مثل دوران PS2 سورپرایز نمیشیم دیگه از دیدنشون :( ... کاش میشد جلوی خودم رو بگیرم و هیچ خبری رو ازش نخونم! :D

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
یعنی فقط منم که فکر میکنم بازی زودتر از XV میاد؟ :d نومورا میگه تاریخ انتشار رو میدونه نمیگه یا این مصاحبه جدیدش که گفته گیم پلی بازی تقریبا کارش تمومه اینا همش نشونه است که نومورا میده :d
همین TGS تاریخ انتشار رو میگن ;;):d
ولی عجب ضد حالی خوردیم با معرفی Big Hero 6 !!:| انتظار هر چیزی رو داشتم الا این , البته خوبه ولی توی تخیلاتم نبود این مورد :d

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
کسایی گه میخوان داستان 2&1 رو بدونن برن Kingdom Hearts Honest Game Trailer رو ببینن حساب کار دستشون میاد.
پ.ن:خودم هیچ کدومشونو بازی نکردم:d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
یعنی فقط منم که فکر میکنم بازی زودتر از XV میاد؟ :d نومورا میگه تاریخ انتشار رو میدونه نمیگه یا این مصاحبه جدیدش که گفته گیم پلی بازی تقریبا کارش تمومه اینا همش نشونه است که نومورا میده :d
همین TGS تاریخ انتشار رو میگن ;;):d
ولی عجب ضد حالی خوردیم با معرفی Big Hero 6 !!:| انتظار هر چیزی رو داشتم الا این , البته خوبه ولی توی تخیلاتم نبود این مورد :d

XV که خودشون گفتن تا قبل 2017 میاد که امکان نداره با این روند داغونی که دارن میرن و بازی از نظر تکنیکی تو وضعیت واقعا غیر قابل قبولیه پس حتما تاخیر هم میخوره میره 2017

البته معلوم نیست اونموقع که تاباتا گفت تا قبل 2017 میاد هنوز آلمان بوده و داشته از اون نوشیدنی ها میخوره یا نه :d چون به نظر من حرفش مسخره بازی بود XDD

اما KH هم من فکر میکنم بازی زودتر از XV تموم میشه اما انتشار نمیشه چون SE چندوقته خیلی داره خوب خودشو جمع میکنه و به طرفدارا میرسه و اگه KH رو زودتر بده یه سری فن ها خوشحال میشن (سکته میزنن) اما از اونور اسم XV دیگه نابود میشه (نابود تر از چیزی که الانه :d )

از یه طرفی هم نومورا کلا نمیتونه سریع بازی رو پیش ببره چون VII داره چشمک میزنه

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
درود !

هرکی که حداقل یدونه از Kingdom Hearts هارو تموم کرده حتما این رو دانلود بکنه....
ضرر کردید آدرس میدم بیایید خونمون...

:-"

دانلود

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بشتابید که تریلر جدید اومد :d (بالاخره)

/watch?v=Sfw_r1UCPs0

طراحی Riku و Kairi تو اون قسمت جدید 2.8 چقدر داغونه XDDDD

کل بخش IIIش گیم پلی بود :d

:( هنوزم اصلا با قیافه جدید Sora حال نمیکنم و به نظرم نومورا خیلی گند زده با این کارش. خیر سرش محبوب ترین کاراکتر خودشم بین همه طراحیاشه >.<

طراحیش (نه لباسش, راجع به قیافش میگم) اصلا حس Soraیی نمیده :| نمیتونم بگم چه حسیه اما مطمعنا کسایی که بازی کردن میدونن منظورم چیه :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
Soraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :((

دوست داشتنی ترین کاراکتر گیمینگ من :((

چرا ؟ واقعا چرا؟ :(

بیشتر که نگاه میکنم میبینم بیشتر از اینکه شبیه خود Sora باشه داره شبیه کاراکترای دیزنی میشه :( طراحیش به سمت طراحیای دیزنی رفته :(

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
وامصیبتا :D عجب گیم پلی خفنی داشت، حالا من خیلی وقتی بازی ژاپنی بازی نکردم ولی این یکی دقیقا همون چیزی هست که من دوست دارم و اکشن سریع بازی همون حس و حال KH II رو یادم مینداخت. شخصیت ها هم که همشون ملوس هستن!! :D البته مشخصه بازی تو بخش های تکنیکی جای کار زیادی داری و خب فکر نکنم زودتر از 2017 هم عرضه بشه که تا اون موقع همه ایرداتش رفع میشه. خدا پدر اونی که باعث شد بازی مولتی بشه رو بیامرزه! :D فقط برام عجیبه که نسخه اصلی مولتی هست ولی 2.8 رو نیومدن برای X1 بدن، حداقلش اینه که میتونن بازی دیجیتالی بدن تا خیلی از اونایی که فقط کنسول مایکروسافت رو داشتن با این سری بیشتر آشنا بشن.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
وامصیبتا :D عجب گیم پلی خفنی داشت، حالا من خیلی وقتی بازی ژاپنی بازی نکردم ولی این یکی دقیقا همون چیزی هست که من دوست دارم و اکشن سریع بازی همون حس و حال KH II رو یادم مینداخت. شخصیت ها هم که همشون ملوس هستن!! :D البته مشخصه بازی تو بخش های تکنیکی جای کار زیادی داری و خب فکر نکنم زودتر از 2017 هم عرضه بشه که تا اون موقع همه ایرداتش رفع میشه. خدا پدر اونی که باعث شد بازی مولتی بشه رو بیامرزه! :D فقط برام عجیبه که نسخه اصلی مولتی هست ولی 2.8 رو نیومدن برای X1 بدن، حداقلش اینه که میتونن بازی دیجیتالی بدن تا خیلی از اونایی که فقط کنسول مایکروسافت رو داشتن با این سری بیشتر آشنا بشن.

1 درصد فکر کن یه KH گیم پلی خفنی نداشته باشه :d

خیلی بازیا هستن که هرچقدرم گیم پلی خوبی داشته باشن یه سری جاها یا بعد از یه مدت خسته کننده میشن اما این اتفاق هیچ وقت برا بازیای KH نمیوفته لااقل برا من تاحالا نیوفتاده :d

اتفاقا همین چند صفحه رو بخونی بحثش رو کردیم که این خاک برسرا چرا اینکارو کردن؟ یا بازی رو انحصاری میکردن یا وقتی برا XONE هم میاد یه کالکشن کلی از همه چیز حتی با اون 1.5 و 2.5 بدن بیرون :| من خودم خیلی خیلی دوست داشتم این کارو بکنن و کالکشنش رو دوباره رو PS4 بگیرم :d ولی دیگه فکر نکنم احتمالش وجود داشته باشه :(

بعد جالبه که این 2.8 خیلی مهمه از نظر داستانی و واقعا لازمه که رو XONE هم بدن. جون داستان DDD بعد از KH2ئه و دقیقا قبل از KH III هست :d

کلا اینکه کسی که تاحالا KH بازی نکرده یهو بیاد KH III رو بازی کنه قطعا از هیچ چیز داستان سر در نمیاره :d تازه اونایی هم که بازی کردن هم سر در نمیارن XD

- - -ویرایش - - -

خب خداروشکر فقط من نیستم که فکر میکنم مدل Sora خیلی بده و تو نت مخصوصا Gaf ملت صداشون درومده :d امیدوارم یه فکری به حالش بکنن :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر