Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
New Kingdom Hearts III Gameplay Details: "Drive Forms Might Return, QTEs Removed, Big Focus On New Areas" and more
Rapunzel most likely a party member. One reason why Tangled was chosen as a world was the cool ways her hair could be used in combat.
Reaction Commands (Quick Time Events) have been removed for KH3.
Summons return.
They are considering bringing Drive Forms back.
Regarding development: ''Gameplay and world assignments have been decided, and the foundations are already done, so now we are at the stage of putting our effort into all details.'' and ''KHIII development is relatively advanced ''
They plan/want to reveal the next Disney world ''Very very soon'' (Nomura time)
Huge decrease in load times, areas much bigger and more seamless compared to other KH games.
Big focus on new areas not visited in previous games.
KH3 will be present at D23 expo, more info coming this year.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
تو این سکوت خبری یه فلش بک بزنیم به شماره دوم و سوپرایز بازی :))!
انتظار همه چی میرفت غیر ِ وجود این دنیا به دلیل فیلم بودنش :D

latest

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
تو این سکوت خبری یه فلش بک بزنیم به شماره دوم و سوپرایز بازی :))!
انتظار همه چی میرفت غیر ِ وجود این دنیا به دلیل فیلم بودنش :D

latest
و دقیقا به خاطر همین جو متفاوتش نسبت به بقیه ی بخش ها،عالی شده بود! :x
دوست دارم بازن باشن دزدای دریایی! البته SW هم دوست دارم! :x
بدبختی اینه انقدر دنیای خوب داره دیزنی که انتخاب کردن بینشون واقعا سخته! :d

تا حالا فکر کنم گوژپشت نتردام نبوده توی سری! امیدوارم KH III اولین حضورشون باشه! >:)

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
درود

Reaction Command رو حذف کردن ، خیلی نامردی بود نومورا ....

-____-

من واس همین از شماره دوم خوشم اومد ، ی سری صحنه های سوپر خفن اکشن درست میشد ...

^___^'

ولی بازم شدیدا منتظریم ، فقط این نسخه ی DDD رو هم HD کنن و بدن بیرون دیگ حله ....

~__~

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
امروز D23 هست و قراره اطلاعات جدید درباره بازی بیاد و اینجا هیچ کس نیست :d (باز صدرحمت به اینجا اون یکی تاپیک که بیشتر گند زده میشه بهش)

تا 4-5 ساعت دیگه ببینیم چیا میگن :d

یه تریلر خفن نشون بدن آخرشم کالکشن بازی رو برا PS4 و XONE معرفی کنن من خیالم راحت بشه دیگه ><

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
فرشاد دیردز دیدم خبرای D23 اومده بود،ولی چون هیچی از KH نبود(در صورتی که قول حضور داده بودن! )گفتم صبر کنم شاید چند روز باشه مراسم...که... :|

امیدوارم حداقل بگن چه دنیایی رو نشون دادن! :(

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
احتمال زیاد Frozen رو نشون بدن مخصوصا که نومورا عاشق Frozen شده XDD

نمیدونم این مسخره بازی پشت درای بسته دیگه چیه عین آدم نشون بدین دیگه :|

حالا بعد از 1-2 روز نشونش بدن به ملت بازم خوبه نه دیگه مثل Doom بیان هیچی نشون ندن :|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
نمیدونم دوربین رو مجاز کردن یا طرف قایمکی برده:

/watch?v=qVZh4fhpebM

مرسییییی همون اول کاری رفتن سراغ KH III

Big Hero 6 براش معرفی شد :d

اهههه انقدر جیغ و داد میکنن هیچی نمیشنوم (- -)

- - -ویرایش - - -

خب تموم شد همین بریم به زندگیمون برسیم :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
BH6 آخه؟ :|
دنیاش غیر از خود بی مکس به نظرم هیچی نداره! :|
Frozen رو که من از همین الان بهتون قول میدم هست! یعنی امکان نداره نداشته باشه! مخصوصا به خاطر این محبوبیتی که پیدا کرده! به نظرم حتی ممکنه روی کاور(حالا روش هم حتی اگر نباشه! پشتش:-" ) حتما از Frozen یه چیزی میزارن! :d

فعلا بین دو دنیای جدید! همون Tangled رو بیشتر دوست داشتم! :-"
به عنوان دنیای فیلم(جانشین دزدان دریایی کاراییب) منتظر SW هم هستم! :-" >:)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
BH6 آخه؟ :|
دنیاش غیر از خود بی مکس به نظرم هیچی نداره! :|
Frozen رو که من از همین الان بهتون قول میدم هست! یعنی امکان نداره نداشته باشه! مخصوصا به خاطر این محبوبیتی که پیدا کرده! به نظرم حتی ممکنه روی کاور(حالا روش هم حتی اگر نباشه! پشتش:-" ) حتما از Frozen یه چیزی میزارن! :d

فعلا بین دو دنیای جدید! همون Tangled رو بیشتر دوست داشتم! :-"
به عنوان دنیای فیلم(جانشین دزدان دریایی کاراییب) منتظر SW هم هستم! :-" >:)

دقیقا غیر بی مکس دیگه هیچی نداره (- -)

Frozen که خود نومورا تایید کرده دیگه قول دادن نداره که :d

ولی یه چیز جالب که میشه انجام داد و قابل تحملش میکنه اینه که میتونیم بی مکس سواری کنیم و پرواز کنیم :d اینش باید جالب باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر