new Nintendo 3DS

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
اگه به من باشه همون استانداردشو میگیرم، تو کنسول دستی بزرگی به نظرم چیز چرتیه، چون اون موقع دیگه کنسول دستی نیست، کنسول دستی باید کوچک و خوشدست باشه، همچنین پتانسیل جا شدن تو جیب رو داشته باشه.

و اگه خواستی استاندارد بگیری حتما نسخه سفیدش رو بگیر که به شدت خوشگله.
خیلی ممنون از نظرتون
اینم حرفیه
کسی هست هر دو رو دیده باشه و تجربه کرده باشه؟

tatlis

کاربر سایت
Mar 8, 2010
36
سلام.آیا خرید 3ds مدل اولیه با توجه به اومدن new 3ds به صرفه هست.کنسول جدید دو تا دکمه zr و zl و یه آنالوگ بیشتر یدونه بازی اختصاصی صفحه نمایش خیلی بهتر داره در عوض رم اصلی دستگاه رفته پشت درب باطری و کار رو واسه هک سخت میکنه.تو فروم خارجی بحث درباره کیفیت ساختش هم شده بود .من میخوام این کنسول رو بخرم نمیدونم کدوم مدلش رو انتخاب کنم اصلا خریدش الان درسته یا خیر.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دوستان تصمیم گیری بین New 3DS XL و New Standard 3D خیلی سخته؛:((
اول نظرم روی XL بود ولی بعضی ها می گن تراکم پیکسلیش خیلی پایین تر و اثر انگشت روش میمونه
نظر شما چیه منو راهنمایی کنید:-/

من پیشنهادم مدل استاندارد هستش. چون:

1- سبکتره و دست دیرتر خسته میشه
2- کوچکتر و راحت تر جابجا میشه (کنسول دستی)
3- همون تراکم پیکسلی که گفتی
4- توی ویدیوی مقایسه بین standard و xl توی یوتوب دیدم که طرف گفت مدل xl لولاش هنگام حرکت لق میزنه ولی مدل معمولی این مشکل رو نداره

سلام.آیا خرید 3ds مدل اولیه با توجه به اومدن new 3ds به صرفه هست.کنسول جدید دو تا دکمه zr و zl و یه آنالوگ بیشتر یدونه بازی اختصاصی صفحه نمایش خیلی بهتر داره در عوض رم اصلی دستگاه رفته پشت درب باطری و کار رو واسه هک سخت میکنه.تو فروم خارجی بحث درباره کیفیت ساختش هم شده بود .من میخوام این کنسول رو بخرم نمیدونم کدوم مدلش رو انتخاب کنم اصلا خریدش الان درسته یا خیر.

با وجود مدل new 3ds خرید مدل اولیه کار جالبی نیست. هم به خاطر سخت افزار بهتر و کلیدهای بیشتر و هم بخاطر قابلیت 3d بهتر

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
من هم XL داشتم و هم استاندارد، هم NEW و هم OLD، که البته به جز استاندارد جدید بقیه رو تو PT فروختم.

باید چندتا نکته رو تایید یا اضافه کنم(که بعضی موارد تجربه و نظر شخصیم هست):

1. اسکرین سایز استاندارد مدل جدید از سایز استاندارد مدل قدیمی بزرگتره،که بنظرم خیلی بهبود خوبی بود و استانداردتر شده، در حقیقت در مدل های قدیمی فضای خالی و بلااستفاده ی بیشتری در دو طرف نمایشگر وجود داشت.
2.تراکم پیکسل مدل های XL خیلی کم هست بخصوص اگر چشم شما به تراکم گجت هایی مثل ویتا یا احتمالا موبایلتون عادت کرده باشه، تراکم XL خیلی تو ذوقتون خواهد زد، تراکم به حدی پایین هست که با نوک انگشت می تونید لامپاش رو بشمرید(با اندکی اغراق:d)،اما تصویر استاندارد صاف و یکدست تره.
3.لولای کنسول در هردو مدل XL لق میزنه و اگر تکونش بدید تق تق میکنه.
4.طراحی کنسول برخلاف PS Vita طوری هست که در صورت بازی طولانی مدت دست و انگشتان خواب خواهند رفت اما در مدل های استاندارد کمتر این مشکل حس میشه.
5.قابلیت تعویض Face Plate فقط در مدل استاندارد جدید وجود داره که باعث میشه هیچوقت از ظاهر کنسولتون خسته نشید و بدون اینکه باندل یه بازی رو خریداری کرده باشید، کنسول رو به سبک و سیاق بازی مورد علاقه اتون دربیارید.
6.کیفیت نمایشگر در مدل های قدیمی قابل مقایسه با مدل جدید نیست،چراکه در مدل قدیمی رنگ ها شسته شده(washed)،کنتراست ضعیف با سرعت پاسخگویی کمتر هست اما در مدل جدید رنگ ها پاپ و غلیظ و کنتراست بالاست.
7.استایل و جنس بدنه ی مدل استاندارد جدید به کنسول محبوب DS خیلی نزدیکتر شده.
8.در مدل XL دکمه ی D-Pad تق تق صدا میده.
9.قابلیت جدید 3D پایدار در مدل های جدید نه تنها در روز دو چشم شمارو شناسایی میکنه، بلکه مثل کینکت ایکس باکس وان، در تاریکی شب هم حرکات سر و چشم رو شناسایی و متناسب با اون تصویر 3D صافی رو به چشم میرسونه.
10.بنظرم کنسولای 3DS از اول و ابتدا برای سایز XL ساخته نشدند و XL ها خیلی بد دست و غیر استانداردند.
11.برخلاف مدل استاندارد جدید که جنس ماتی داره، جنس بدنه ی XL جدید براق و بشدت مستعد لکه اس.

در آخر اگر کسی نمایشگر بزرگتر رو ترجیح بده این موارد نمی تونن مانعش بشن اما برای من تراکم پیکسل، قابلیت حمل و نقل آسون و خوش دست بودن مهمتر بود گرچه از نمایشگر بزرگتر بدم نمیاد.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
ببخشید ولی اشتباه دارید میگید
چون New 3ds مدل کوچک برای اروپا هم ریلیز شده ولی آمریکا نه هنوز
https://en.wikipedia.org/wiki/New_Nintendo_3DS
ممنون

واقعا ؟!
:-"

خخخخخخخ , نمیدونستم...
مرسی که گفتید...
:d

بازم آخ ورژن آمریکاش بهتره دیگه {خودم ورژن آمریکاش رو دارم} بازی هاش تو دبی و ترکیه و تو خود ایران بیشتر {همه اش :-"} رجین 1 هست و ارزون تر از رجین 2 هست...
:bighug:

موفق باشید...

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
New Nintendo 3DS
نسخه ی عادی New فقط برای ژاپن هست...

نسخه ی عادی یا استاندارد (کوچیکه) هم برای اروپا اومده و هم برای استرالیا!

بازم آخ ورژن آمریکاش بهتره دیگه {خودم ورژن آمریکاش رو دارم} بازی هاش تو دبی و ترکیه و تو خود ایران بیشتر {همه اش :-"} رجین 1 هست و ارزون تر از رجین 2 هست.

برای کسی که میخواد هک کنه فرقی نمیکنه که کدوم ریجن باشه (به غیر از ژاپنی چون زبونش ژاپنیه)

ببخشید جایی میشناسید که new 3ds (کوچکه) رو بفروشه ؟ در تهران ؟

اگه جایی رو پیدا کردی به ما هم بگو. :> لامصب گیر نمیاد.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
نسخه ی عادی یا استاندارد (کوچیکه) هم برای اروپا اومده و هم برای استرالیا!

برای کسی که میخواد هک کنه فرقی نمیکنه که کدوم ریجن باشه (به غیر از ژاپنی چون زبونش ژاپنیه)

اگه جایی رو پیدا کردی به ما هم بگو. :> لامصب گیر نمیاد.

مرسی که گفتید...
اگ برای US اش بود حتما میخریدم چون رنگ دکمه هاش خیلی خوشگول تره... :bighug:

واقعا NEW هک شده !؟
:-/

مرسی که گفتید..
دمتون گرم...
:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر