میزگرد سینمایی [ خطر اسپویل شدن ] ( Birdman )

فیلم بعدی ؟!

• Birdman

رای‌ها: 52 61.9%
  • Big Hero 6

رای‌ها: 11 13.1%
  • Gone Girl

رای‌ها: 21 25.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    84

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
به به آواتارت منو کشته :d

تازه می‌خواستم اینو بذارم دیدم نمی‌شه، شب خوابم نمی‌بره. :d

qb1lxj29htaawb6r2ra6.jpg

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
تقصیر من نیست. در واقع تقصیر کسی نیست. برای ایجاد نظر سنجی و ویرایش و دوباره گذاشتن نظرسنجی به دسترسی مدیر های سبر (و نه نارنجی! ) نیازه. خب قعلا سر پرهام و اینا شلوغه و نمیشه.

حالا فیلم های مورد نظرتون رو که باعث شروع بحث بشه و عضو ها رو اینجا جذب کنه بگید تا به پرهام بگم ببینم چیکار میکنه.

یدفعه اسم فیلم های برگمان و هیچکاک و توماس اندرسون و اینا رو نیارید. فیلم هایی بگید که برای بحث عموم هم جذاب باشه و تاپیک جون بگیره.

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
همین pulp fiction به نطرم مناسبه چون اون یکی تاپیک نظر های مختلف هست
تازه تجدید پیمان با آرمان ها هم میشه :d

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
آقا من یه پیشنهاد میدم و اگه مورد پسندتون واقع شد اجرا بدیم ... اول اینکه ساعت و روز بزاریم برای بحث در مورد فیلم ها و یک جدول درست کنیم که بر فرض بچه ها مطابق جدول هم فیلم ها رو ببینند و همه بتونن در موردش بحث کنن.اگه هم بشه بیایم کارگردان به کارگردان بریم جلو اون هم کارگردان های موردپسند همه.برای مثال نریم سراغ تارکوفسکی که از شدت کسالت در آخر فیلم ها حاضر به خودکشی میشیم.حتی میشه در مورد فیلم های ایرانی هم بحث کرد.برای مثال:
هفتا کارگردانی که کارهاشون عامه پسند هم هست رو از نظر خودم میگم: تارانتینو - اسکورسیزی - زمنیکس - هاوارد - پولانسکی - هیچکاک.
بعد بیایم یه مدت زمان معین بزاریم برای فیلم اینگلوریس بسترد از تارنتینو - بعد رفقای خوب اسکورسیزی - بعد فارست گامپ - بعد ذهن زیبا - بعد محله چینی ها - سرگیجه.
اگه موافقید شروع کنیم جدول درست کردن با هم دیگه.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
بحث بعدیو بذارید تایتانیک،دونه دونتونو قانع میکنم که بهترین فیلمه تاریخه :d

کل دنیا با تایتانیک اشک ریختن ایرانیا باهاش ... زدند:)):dبا این توصیفات چطوری می خوای بهمون ثابت کنی که بهترین فیلم تاریخه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر