iOS 8.4 به همراه سرویس Apple Music عرضه شد

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
ios-8-4-OTA-release.jpg

[h=3]لینکهای دانلود آی او اس ۸٫۴ برای آیفون:[/h]
[h=3]لینکهای دانلود آی او اس ۸٫۴ برای آیپد:[/h]
[h=3]لینک دانلود آی او اس ۸٫۴ برای آیپاد تاچ ۵:[/h]

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
چه قدر این اپل موزیک خوبه،Beats1 هم واقعا برنامه های جالبی داره،با امینم هم مصاحبه کرد امروز.:x
ولی با این حال بتای iOS 9 از iOS 8.4 واقعا بهتره،پایداری بیشتری داره و اینکه مولتی تسکینگ بهتر و شخصی سازی بیشتری داره به علاوه روون تره.

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
خب من هم دیشب گوشیمو آپدیت کرد (6) و کاملاً بررسی کردم.

اول از همه این که آیکون موزیک کلاً عوض شده و از بکگراند قرمز تبدیل شده به بکگراند سفید. داخلش خیلی بهتر شده و رابط کاربری خیلی بهتره، عکس آرتیست ها هم خیلی نشون میده (تقریباً شبیه اسپاتیفای PC)
یه سری هم به بخش iBooks زدم، زیاد فرقی نکرده ولی یک کم زمینه تیره تر شده.
کلاً احساس میکنم گوشی خیلی بهتر شده و مصرف باتری هم زیاد تغییری نکرده، این Apple Music هم عالیه ولی سه ماهه آزمایشی یک کم سخت فعال میشه ولی تلاش کنید، میشه:D

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
منم آپدیت رو گرفتم
مجبور شدم یه 10 دلاری شارژ کنم دیوایسمو تا اپل موزیک اجازه بده سه ماهه مجانی رو فعال کنم : |
خیلی خوب بود ، آرشیو آهنگ اپل که عالیه و این که آفلاین هم داشته باشیشون دیگه کلا بی نیازت میکنه از همه چی
موسیقی متن فیلما و ...
ولی باید با این فعال کردن Cloud خیلی کلنجار برین تا راه بیافته : | هی بزنین تا درست شه: )

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
گند زدن به UX موزیک. کار کردن باهاش خیلی آزاردهنده شده و سوویچ ردن بین آلبوم و آرتیست و آهنگ سخت‌تر از قبل شده (مراحل بیشتری رو باید طی کنی). طراحی زیبایی داره ولی کار رو برای یوزر سخت کردن. البته iTunes زیاد تغییر نکرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر