سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
سلام دوستان

>>>> یه سری مشکلات احتمالی در هنگام کار با برنامه و راه حل هاشونو تو این پست جمع بندی کردم <<<<

مشکل 1 : بعد از انجام تنظیمات وقتی Test Connection تو PS4 می زنم مشکل داره مثلا IP نمی گیره یا اینترنت به PS4 نمی رسه

جواب : اگه برنامه ESET Smart Security بر روی سیستم نصب با کلیک راست بر روی آیکون اون در System Tray
این دو تا گزینه رو Disable کنید
(کلا هرچی Firewall دارید خاموش کنید)

mgflmimtmt9kib9bdq0z.jpg

مشکل 2 :وقتی وارد محیط برنامه میشم می خوام لینکارو استخراج کنم با انبوهی از لینکای دانلود مواجه میشم انگار برنامه قاطی کرده

جواب : کلا قبل از شروع کار با برنامه یه دور برنامه رو اجرا و به تب History برید و این گزینه رو بزنید

q6hq2b99m8pdlxy09346.jpg

مشکل 3 : وقتی می خوام پارت های دانلود شده رو بریزم رو PS4 هر بار باید دستی فایل هارو انتخاب کنم

جواب : به تب Setting برید و تیک Auto رو بزنید و فولدری که پارت های دانلود شده توش هستنو انتخاب کنید و در آخر Apply کنید
با این کار خود برنامه با عوض شدن پارت بازی اونو شناسایی و اضافه میکنه
دیگه لازم نیست هر پارتو دستی انتخاب کنید

rz61i989pua9caem952o.jpg

مشکل 4 (رایج ترین مشکل) : وقتی دارم فایل هارو به PS4 انتقال میدم برای مثال انتقال بازی رو 6.7 GB متوقف میشه و دیگه جلو نمیره

جواب : کلا برنامه PSX رو ببندید و PS4 به صورت عادی به اینترنت وصل کنید (بدون وارد کردن پ-روکسی)
بعد یه دور PS4 خاموش و روشن کنید بزارید بازی چند مگ از اینترنت دانلود کنه
مثلا وقتی حجم دانلود شده از 6.7 GB شد 6.9 GB
دوباره تو PS4 تنظیمات مربوط به PSX (پ-روسکی) رو انجام بدید و برنامه PSX رو اجرا و آماده به کار کنید
مجدد PS4 یه دور خاموش و روشن کنید و می بینید که انتقال فایل دوباره از سر گرفته میشه

مشکل 5 : سرعت انتقال دیتا ها به PS4 خیلی پایینه . مثلا انتقال یه بازی 40 GB شاید ساعتها زمان ببره

جواب
: همونطور که می دونید اگه بخواید به صورت Wireless فایل های دانلود شده با حجم بالا رو به وسیله برنامه PSX DOWNLOAD HELPER به PS4 انتقال بدید چیزی در حدود چندین چند ساعت زمان میبره .
خیلی از دوستانم هستن که به هر دلیلی امکان اتصال همزمان PC و PS4 با کابل به یه Modem یا ... براشون مقدور نیست . ( یا Modem که دارن تک پورت یا مثلا Access point که استفاده می کنن تک پورت )
با این روش و با کمترین امکانات به راحتی می تونید فایل های با حجم بالا رو در کمترین زمان ممکن به PS4 انتقال بدید .

وسایل مورد نیاز :

1- لپ تاپ
2- کابل شبکه
3- اینترنت Wireless

مراحل انجام کار (ویندوز 7) :

1- لپ تاپ رو به وسیله WIFI به اینترنت متصل کنید .

2- به Network > network and sharing center > change adapter settings بريد در این قسمت می تونید کانکشن شبکه بیسیم تونو ببینید . (Wireless Network Connection)

3- بر روی Wireless Network Connection کلیک راست و بر روی properties کلیک کنید .

4- به تب Sharing برید و تیک allow other network users to connect through this computer's internet connection بزنید و Ok کلیک کنید (اگه فقط یه دونه local area connection داشته باشید (معمولا واسه لپ تاپ ها یه دونس) به صورت اتوماتیک اینترنت برا اون share میشه اگه بیشتر بود به صورت دستی اونی که می خواید اینترنت براش Share بشه و قراره به وسیله کابل به PS4 متصل بشرو انتخاب کنید)

5- یه سر کابل شبکه رو به لپ تاپ و اون سرشم به PS4 وصل کنید .

6- کار تمام شد .

در حال حاضر شما یه ارتباط قوی از لحاظ انتقال DATA بین لپ تاپ - PS4 دارید و همچنین PS4 شما همزمان به اینترنت هم متصله .

بقیه مراحل طبق آموزش برنامه PSX DOWNLOAD HELPER

مشکل 6 :اسم فایل نمیاد و فقط یک سری عدد که در اصل آیپی سرور های اتصالی هستش نمایش داده می شه

یک سری از دوستان گزارش دادن هنگامی که قصد دانلود کردن لینک ها رو دارن و اون رو به Internet Download Manager انتقال می دن ، اسم فایل نمیاد و فقط یک سری عدد که در اصل آیپی سرور های اتصالی هستش نمایش داده می شه راه حل ساده ای برای حل این مشکل وجود داره :

نمونه لینکی که وقتی روش کلیک می کنین عدد نشون می ده به جای اسم اصلی فایل :

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...Type=ob&product=0184&serverIpAddr=2.21.246.34

جواب : تنها قسمت serverIpAddr=2.21.246.34& رو از آخر لینک حذف می کنیم و لینک ما به صورت زیر می شه :

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...nloadId=0000003e&downloadType=ob&product=0184

برای باقی لینک ها هم از این ترفند استفاده کنین .

مشکل 7 : هنگام دانلود و دریافت آپدیت یا خود بازی بعضی لینک ها فیلتر هستن

جواب : بعد از تحقیقاتی که کردم دامنه http://llnwd.net فیلتر شده.ینی لینکهایی که با ic شروع میشن فیلتر شدن و لینکهایی که با gs2 شروع میشن سالم هستن
خب برای تست لینکی که با gs2 شروع میشه رو بدون قندشکن تست کردم خودش داخل دانلود منیجر به ic تغییر داد و طبیعتا دانلود نشد.اما وقتی با قند شکن همین لینکی که با gs2 شروع میشه رو زدم تغییر نکرد و با همین gs2 دانلود کرد(حتی با قطع کردن قندشکن هم دانلود شد چون لینک رو gs2 باقی مونده).نتیجه؟لینکهایی که با gs2 شروع میشن با Ip ایران به ic تغییر میکنن(حداقل رو نت من اینطوریه.نه الان بلکه 90درصد مواقع اینطوریه.باز ممکنه نت بعضی از دوستان gs2 رو به ic تبدیل نکنه اصلا).چاره چیه؟
اول که لینکهایی که با gs2 شروع میشن رو با قند شکن بزنین برا دانلود که به لیست اضافه بشه بعد بدون قند شکن دانلود کنین(همه پارتهارو)چون قند شکن نزنین ممکنه به ic تغییر بده
دوم اینکه اگه لینک gs2 ندارین و لینکتون ic هست ،ادرس http://gs2.ww.prod.dl.playstation.net رو جایگزین ic بکنین.ینی بصورت عکس زیر(طبیعتا با قند شکن چون ممکنه دوباره لینکو به ic تغییر بده.اگه تغییر نداد که فبها و اگه تغییر داد با قند شکن تست کنین)

راه سوم اینه که روی دو آپلود سنتری که فیلتر نیستن و پارت 4گیگ هم ساپورت میکنن ریموت کنین.دیگه داخل ریموت لینک gs2 و ic مهم نیستن و هردو ریموت میشن
Uptobox - Easy way to share your files
ZiiFile File Sharing - Easy way to share your files

طبیعتا برای ریموت رجیستر لازمه
دوستان با نکاتی که گفتم اوکی میشه 99درصد مواقع.خودم تست کردم.امیدوارم جواب بده​

در این مطلب سعی شده از تمامی آموزش های مختلفی که در اینترنت موجود هستن استفاده بشه تا بتونید حداکثر استفاده رو از این برنامه ببرید

در همین رابطه:
دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

آموزش اجرای نرم افزار PSX Download Helper بر روی سیستم عامل مکینتاش

لینک بازی های پلی استیشن 4 استخراج شده با PSX از PSN

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
slm migam update bazi haro chijor bayad gir ovord
maslan destiny 7 gig up dare bad ba psx faghat parte 4gigesh ro mide on 3 gig dg mimone bayad chijor giresh biyarim chon fargh dare ba parte bazi

یک قسمت از اسم لینک رو باید تغیر بدید
این شکلیه
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...b5fed6/f/UP9000-CUSA00900_00-BLOODBORNE000000_0.pkg
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.net/gs2/appkgo/prod/CUSA00900_00/2/f_2df8e321f37e2f5ea3930f6af4e9571144916013ee38893d881890b454b5fed6/f/UP9000-CUSA00900_00-BLOODBORNE000000_1.pkg

blackj

کاربر سایت
Feb 23, 2011
199
سلام من از موقعی که فایلای اپدیت بازیها رو از طریقه برنامه psx کپی میکنم روی هارد ps4، از حجم کلی 408 گیگ فضای خالی به 318 کاهش یافته و بعضی مواقع بصورت متغییر میشه در صورتی که قبلا که اپدیت ها رو از طریقه خود ps4 میگرفتم هیچ مشکلی نبود چطوری میشه این مشکل رو درستش کرد خیلی ضد حال انگار پارتیشن های ps4 رو دستکاری میکنه

artrunks

کاربر سایت
Jul 31, 2014
115
سلام.

دوستان من اولش ميتونستم راحت کانکت بشم. ولی بعد یکی دو ساعت اینترنت رو failed میده. Nat type هم همینطور.

راستی هنگام این که لینک فایل هارو میده. یه لینک دیگه ای هم رو میده که حجمش خیلی کمه. اون رو واجبه دانلود کنم؟

آخرین ویرایش:

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
559
نام
Yashar
چند وقتیه که وقتی به psx دستگاهو وصل میکنم توی منوی دستگاه راحت از طریق psx به اینترنت وصل میشه ولی وقتی تو بازی میرم بازی نمیتونه از اینترنت استفاده کنه ولی توی منو هنوز به اینترنت وصله کسی نمیدونه مشکلش چیه؟

Sam_Fisher2

کاربر سایت
Aug 21, 2010
232
نام
سجاد
دوستان چطور میتونم اپدیت بازی ها رو از ps4 به کامپیوتر یا فلش انتقال بدم(میخوام بدم به دوستم)مثلا اپدیت دیستینی 6 گیگه نمیخواد دان کنه

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
دوستان چطور میتونم اپدیت بازی ها رو از ps4 به کامپیوتر یا فلش انتقال بدم(میخوام بدم به دوستم)مثلا اپدیت دیستینی 6 گیگه نمیخواد دان کنه

خب اول لینک رو میگیرید و دانلود میکنید و فایل دانلود شده رو با فلش یا هرچیز دیگه ای به دوستتون میدید و ایشون هم میریزند روی کامپیوتر و با نرم افزار انتقال میدند.

- - -ویرایش - - -

سلام.

دوستان من اولش ميتونستم راحت کانکت بشم. ولی بعد یکی دو ساعت اینترنت رو failed میده. Nat type هم همینطور.

راستی هنگام این که لینک فایل هارو میده. یه لینک دیگه ای هم رو میده که حجمش خیلی کمه. اون رو واجبه دانلود کنم؟

سلام.تست کانکشن نگیرید.
یه فایل dp هست برای اپدیت ها که باید اون رو انتقال بدید و بعد اپدیت رو.

artrunks

کاربر سایت
Jul 31, 2014
115
سلام.تست کانکشن نگیرید.

من اینو نمیدونستم. بعد وقتی از شما فهمیدم اون انتقال آپدیت رو stop کردم. و فایل dp رو select کردم و بعدش آپدیت رو ادامه دادم , مشکلی نیست؟

Sam_Fisher2

کاربر سایت
Aug 21, 2010
232
نام
سجاد
خب اول لینک رو میگیرید و دانلود میکنید و فایل دانلود شده رو با فلش یا هرچیز دیگه ای به دوستتون میدید و ایشون هم میریزند روی کامپیوتر و با نرم افزار انتقال میدند.

- - -ویرایش - - -

سلام.تست کانکشن نگیرید.

منظور من رو نفهمیدین من میگم از ps4 میخام export کنم نه اینکه از کامپیوتر (از پلی4 خودم اپدیت بازی رو کپی بگیرم بدم دوستم با همین نرم فزار انتقال بده به کنسولش)

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
منظور من رو نفهمیدین من میگم از ps4 میخام export کنم نه اینکه از کامپیوتر (از پلی4 خودم اپدیت بازی رو کپی بگیرم بدم دوستم با همین نرم فزار انتقال بده به کنسولش)
نمیشه اون کار رو انجام داد.

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk

mehdi69

کاربر سایت
Mar 16, 2015
29
نام
MEHDI
با سلام خدمت شما دوستان عزیز آقا من برای اولین بار ک از psx استفاده میکردم همه ی لینکای برای مثال آپدیت 10گیگابایتی رو توی دوقسمت 4 گیگی و یک قسمت 2 گیگی ب من میداد ولی الان فقط 4 گیگ ب من میده و باید اول اینو دان کنم و بعد منتقل کنم ب ps4 اون وفت دوباره خودش لینک بعدی رو میده ولی من میخاستم بدونم ک مشکلش کجاست تا بتونم کل لینکا رو یک جا دریافت کنم؟؟؟:-s

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
چند وقتیه که وقتی به psx دستگاهو وصل میکنم توی منوی دستگاه راحت از طریق psx به اینترنت وصل میشه ولی وقتی تو بازی میرم بازی نمیتونه از اینترنت استفاده کنه ولی توی منو هنوز به اینترنت وصله کسی نمیدونه مشکلش چیه؟

منم همچین مشکلی دارم لطفا راهنمایی کنین.
موقع تست اینترنت همه چی ok هست و راحت به psn هم وصل میشه اما تو بازی میگه وصل نیستی و موقعی که رو بازی check for update رو میزنم ارور میده

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
559
نام
Yashar
منم همچین مشکلی دارم لطفا راهنمایی کنین.
موقع تست اینترنت همه چی ok هست و راحت به psn هم وصل میشه اما تو بازی میگه وصل نیستی و موقعی که رو بازی check for update رو میزنم ارور میده
من مشکلشو پیدا کردم باید زبان psx چینی باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر