Multi Platform Dragon Age : Inquisition

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
داستان بازی در مورد شورش های اخیر در Thedas است که به علت جنگ داخلی در Orlais، جدا شدن Templars و The Seekers of the Truth و شورش جادوگران به وجود آمده است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

abol_fa

کاربر سایت
Mar 19, 2009
127
نام
ابوالفضل
کسی این بازی رو انجام نمیده دیگه؟
گرافیکش خیلی تاپ نیس ولی اینکه انتخاب میکنی باحاله.
توی یکی از این لول ها یکی از غارها واسه من درش بستس هیچ جوری هم باز نمیشه
چه کنم؟
همون جزیره که بارون شدید میاد توش.
توش یه جاینت و یه اژدها در حال جنگن.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
چه کنم؟

storm coast؟
اگر اشتباه نکنم باید بری که 3 تا ستاره شناسی (همونی که شتاره ها رو به هم وصل میکنی) رو انجام بدی. بعد بهت راه غار و نشون میده و درش رو باز می کنه
البته اگر در غار با یک حالت شیشه ای بستست باید با یک mage اینقدر بهش بزنی تا باز شه (5-6 ضرب فکر کنم)
البته اگر منظورت اون غار جنوب منطقست که جلوی دریاست باید بری از توی war table ازادش کنی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چه کنم؟

آسمه جزیره چی بود ؟
اون دره یادم رفته چه طوری باید باز کنی. ولی فک کنم یه operation مروبطه رو میز بود که باید انجام میدادی ! اگر اشتباه نکنم !!!

abol_fa

کاربر سایت
Mar 19, 2009
127
نام
ابوالفضل
storm coast؟
اگر اشتباه نکنم باید بری که 3 تا ستاره شناسی (همونی که شتاره ها رو به هم وصل میکنی) رو انجام بدی. بعد بهت راه غار و نشون میده و درش رو باز می کنه
البته اگر در غار با یک حالت شیشه ای بستست باید با یک mage اینقدر بهش بزنی تا باز شه (5-6 ضرب فکر کنم)
البته اگر منظورت اون غار جنوب منطقست که جلوی دریاست باید بری از توی war table ازادش کنی

آسمه جزیره چی بود ؟
اون دره یادم رفته چه طوری باید باز کنی. ولی فک کنم یه operation مروبطه رو میز بود که باید انجام میدادی ! اگر اشتباه نکنم !!!

Strom coast باید باشه

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
اقا گفتین ستاره شناسی . من برا اولین بار خوردم به یه دونه ولی هرچی میزدم درست میکردم حساب نمیکزد هیچ اتفاقی نمیفتاد بعد اینکه درست میشد. اعصابمو رسما بهم ریخته بود:|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقا گفتین ستاره شناسی . من برا اولین بار خوردم به یه دونه ولی هرچی میزدم درست میکردم حساب نمیکزد هیچ اتفاقی نمیفتاد بعد اینکه درست میشد. اعصابمو رسما بهم ریخته بود:|
حتما اشتباه راهش رو میرفتی که هیچی نمیشد !!
شکلش رو اول نشون میده . باید طوری خطها رو مثل همون دقیقا بکشی و یک بار از هر نقطه هم رد بشی .

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
حتما اشتباه راهش رو میرفتی که هیچی نمیشد !!
شکلش رو اول نشون میده . باید طوری خطها رو مثل همون دقیقا بکشی و یک بار از هر نقطه هم رد بشی .

میدونم بابا از همین حرصم گرفته بود چون درست میزدم یه بار از هر نقطه رد شدم شکلم کامل کردم.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من لولم ۱۵ ئه و از دسته Rogue هستم
الانم دمیج تیر کمونم ۱۳۰ ایناس
این خوبه یا عقبم؟

فکر کنم عقبی... من از لول های ۱۶ ب بالا دمیجم بالای ۲۰۰ بود... الانم که لول ۲۰ه دمیجا روی ۳۰۰ه

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
میگم اگه علاقه دارین عکس از کاراکترتون بزارین :d
راستی من الآن لول 22 َم.بازی رو هم تموم کردم ولی تا حالا دو تا اژدها بیشتر نکشتم.خیلی سختن ترفند خاصی داره؟؟؟منم Rouge هستم درضمن :|

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
میگم اگه علاقه دارین عکس از کاراکترتون بزارین :d
راستی من الآن لول 22 َم.بازی رو هم تموم کردم ولی تا حالا دو تا اژدها بیشتر نکشتم.خیلی سختن ترفند خاصی داره؟؟؟منم Rouge هستم درضمن :|

منم اژدها 2 تا بیشتر نکشتم... سخت نیستن خیلی برام. ولی دلم نمیاد بکشمشون. چون 10 تا بیشتر نیستن :D برای کشتنشون هم من که با dagger کار میکنم به پاهاش هی ضربه میزنم. تا خواست اتیش بزنه یا با پاش منو بزنه یک جا خالی میدم... کلا خیلی سخت نیستن. ولی کشتنشون خیلی حال میده

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان من نسبتا به سبك RPG علاقه دارم و ويچر 3 را هم بازيش كردم و ازش خيلي خوشم اومده.

الان ميخوام اگه بشه اين بازي را هم بخرم. ولي قبلش اين سوال برام پيش اومده كه اين شخصيت‌هايي كه تو بازي يارت هستن را هيچ جوري نميشه حذفشون كرد؟

آخه من زياد خوشم نمياد كه موقعي كه تو بازي همينجوري دارم ميگردم، اين يارهام هم دنبالم راه بيفتن. بيشتر دوست دارم تو حالت تنهايي تو محيط ها بگردم.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان من نسبتا به سبك RPG علاقه دارم و ويچر 3 را هم بازيش كردم و ازش خيلي خوشم اومده.

الان ميخوام اگه بشه اين بازي را هم بخرم. ولي قبلش اين سوال برام پيش اومده كه اين شخصيت‌هايي كه تو بازي يارت هستن را هيچ جوري نميشه حذفشون كرد؟

آخه من زياد خوشم نمياد كه موقعي كه تو بازي همينجوري دارم ميگردم، اين يارهام هم دنبالم راه بيفتن. بيشتر دوست دارم تو حالت تنهايي تو محيط ها بگردم.

بجز برخی از قسمت های mission های داستان ، در تمام بازی ۳نفر دنبالتت:D
البته جوریه که واقعا دلت نمیخاد تکی بری...:D

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين

چرا میتونی تنهایی بری، وارد هر مپ یا منطقه ای که میشی یه منو میاره که هم تیمی هات رو انتخاب کنی و تو میتونی هیچ.کدوم رو انتخاب نکنی یا کم انتخاب کنی، ولی اینو بدون این بازی با هم تیمی حال میده ، چون میتونی تمام هم تیمی هات رو کنترول کنی و در این صورت میتونی با یه بار بازی کردن با تمام کلاس ها بازی کنی،

abol_fa

کاربر سایت
Mar 19, 2009
127
نام
ابوالفضل
دوستان بنده پیشنهاد میدم حتما کارتر iron bull رو یه رابطه باش بزنید
دیالوگاش عالین
یا ویدیو هاشو ببینید
روده بر شدم من:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند