Multi Platform Rocket League

درود .

دیدم کسی واسه این بازی بزرگ تاپیک نزده مجبور شدم خودم بزنم :d
بازی این ماه به صورت رایگان برای اعضای پلاس در دسترسه . امتیازاتش هم خیلی خوب شده .میتونین بحث هاتون رو اینجا انجام بدین :d
فعلا هم سرور های انلاین وضعیتشون خوب نیست :|

اینم چند تا عکس از بازی :

آخرین ویرایش:
  • Like
  • Sad
Reactions: TeTration and NHM

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دست شما درد نکنه، ولی کاش عکسی ویدئویی چیزی می ذاشتید:|
برای خرید چند دلاره؟
واسه ژاپن ماه آتی میاد؟

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
دست شما درد نکنه، ولی کاش عکسی ویدئویی چیزی می ذاشتید:|
برای خرید چند دلاره؟
واسه ژاپن ماه آتی میاد؟

والا بازی منتشر شده دیگه تریلر اینا فکر نکنم لازم باشه بزارم :d مجانی هم هست همه اعضای پلاس میتونن بگیرن .
قیمتش 20 دلاره حجمش هم یه گیگه تقریبا.
برا پلاس ژاپن هم هیچ کس اطلاعی نداره چی قراره هر ماه بیاد ولی احتمالش خیلی زیاده :d

کسی میتونه به انلاینش وصل شه ؟ برا من میزنه به سرور ها کانکت نشدین و هر کار هم میکنم کانکت نمیشه :| بعد اون زیر هم میزنه شما offline هستین در صورتی که انلاینم :| کسی دیگه هم این مشکل رو داره یا فقط منم ؟

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
والا بازی منتشر شده دیگه تریلر اینا فکر نکنم لازم باشه بزارم :d مجانی هم هست همه اعضای پلاس میتونن بگیرن .
قیمتش 20 دلاره حجمش هم یه گیگه تقریبا.
برا پلاس ژاپن هم هیچ کس اطلاعی نداره چی قراره هر ماه بیاد ولی احتمالش خیلی زیاده :d

کسی میتونه به انلاینش وصل شه ؟ برا من میزنه به سرور ها کانکت نشدین و هر کار هم میکنم کانکت نمیشه :| بعد اون زیر هم میزنه شما offline هستین در صورتی که انلاینم :| کسی دیگه هم این مشکل رو داره یا فقط منم ؟

بله واسه منم این مشکل وجود داره.

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
گویا سروراش فعلاً وصل نیست چون برای منم همین پیغام رو میده
در مورد بازی بگم اولش فوق العاده است خیلی برات جذابه ولی به مرور تکراری میشه و کمی خسته کننده
میشه بصورت افلاین دو نفره بازی کرد ؟؟

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
گویا سروراش فعلاً وصل نیست چون برای منم همین پیغام رو میده
در مورد بازی بگم اولش فوق العاده است خیلی برات جذابه ولی به مرور تکراری میشه و کمی خسته کننده
میشه بصورت افلاین دو نفره بازی کرد ؟؟

این بازی اصلش چند نفرس وگرنه تکی خسته کننده میشه . co op افلاین هم داره

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من حسابی حال کردم با بازی اگه پایه هستین ای دی ادد کنین
آنلاینش خیلی جوابه

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

شما میتونی به سرورهای بازی وصل شی؟

این بازی چرا همچین میکنه؟ :| من به نت وصلم ولی میگ به PSN وصل نیستی ، همون لحظه رفتم فیفا آنلاین بازی کردم

سرورهای بازی مشکل داره انگار

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
شما میتونی به سرورهای بازی وصل شی؟

این بازی چرا همچین میکنه؟ :| من به نت وصلم ولی میگ به PSN وصل نیستی ، همون لحظه رفتم فیفا آنلاین بازی کردم

سرورهای بازی مشکل داره انگار
اره مشکلی ندارم
برو تو قسمت جستجو آنلاین بعد صبر کن اون نوار بالا شروع میشه به پر شدن
خودش وصل میشه

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من دیشب یک یک رب نیم ساعتی بازی کردم. خیلی عالی و هیجانی و صد البته فانه بازی...
فقط هنوز تکنیک بازی تو دستم نیومده. حس میکنم خیلی بد بازی می کنم :D

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
خب دوستان این بازی کلا چند تا مشکل داره اول اینکه ps4 بعضیا وقتی بیشتر از 10 دقیقه توی main menu بازی میمونن فنش خیلی کار میکنه و مثل اینکه دلیلش اینه که توی main menu تعداد فریم هایی که برثانیه داره تقریبا بی نهایته و واسه همین به gpu فشار میاد و در نتیجه فن هم سریع تر کار میکنه انلاینش هم که خب ظاهرا تقریبا هممون مشکل داریم پایین صفحه که مینویسه کلا offline هستیم و باید به اینترنت وصل بشیم موقع find match هم که کلا مینویسه you are not logged in to game servers یا یک چیزی شبیه همین :D یک نفر میگفت من همین مشکل رو داشتم و رفتم توی قسمت leaderboard بازی و این مشکل درست شده ولی من امتحان کردم برای من که جواب نداد :|

- - -ویرایش - - -

من حسابی حال کردم با بازی اگه پایه هستین ای دی ادد کنین
آنلاینش خیلی جوابه

یعنی الان شما پیام you are not logged in to game servers و اصلا ندیدی تا حالا ؟ :-/

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اره مشکلی ندارم
برو تو قسمت جستجو آنلاین بعد صبر کن اون نوار بالا شروع میشه به پر شدن
خودش وصل میشه

والا من که حدود 20دقیقه وایسادم اونجا وصل نشد ، اصلا انگار وقتی که نت کلا قطع ، همین که میزنی Find Match سریع پیغام میاد که وصل نیستی :|

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
خب دوستان این بازی کلا چند تا مشکل داره اول اینکه ps4 بعضیا وقتی بیشتر از 10 دقیقه توی main menu بازی میمونن فنش خیلی کار میکنه و مثل اینکه دلیلش اینه که توی main menu تعداد فریم هایی که برثانیه داره تقریبا بی نهایته و واسه همین به gpu فشار میاد و در نتیجه فن هم سریع تر کار میکنه انلاینش هم که خب ظاهرا تقریبا هممون مشکل داریم پایین صفحه که مینویسه کلا offline هستیم و باید به اینترنت وصل بشیم موقع find match هم که کلا مینویسه you are not logged in to game servers یا یک چیزی شبیه همین :D یک نفر میگفت من همین مشکل رو داشتم و رفتم توی قسمت leaderboard بازی و این مشکل درست شده ولی من امتحان کردم برای من که جواب نداد :|

- - -ویرایش - - -

یعنی الان شما پیام you are not logged in to game servers و اصلا ندیدی تا حالا ؟ :-/

والا من که حدود 20دقیقه وایسادم اونجا وصل نشد ، اصلا انگار وقتی که نت کلا قطع ، همین که میزنی Find Match سریع پیغام میاد که وصل نیستی :|

من این مشکلات رو ندارم
شاید مربوط به اینترنت شما باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر