The Elder Scrolls Online

با درود

The Elder Scrolls : Online

83103775842449200817.jpg

series : The Elder Scrolls
Developer : ZeniMax Online Studios
Publisher : Bethesda Softworks
Director : Matt Firor
Genre : MMO RPG
Release Date : بهار 2014

این بازی در سال 2014 و برای PC,PS4 & Xbox One میاد :D

بدون شک سری elderscrolls سلطان بازی های ژانر rpg بوده و حالا بعد از 5 بازی شرکت bethesda میخواد عنوانی رو که شامل تمام content های سری های قبلی و تمام lore های داستان رو میشه رو به عنوان یک بازی Online RPG ارائه بده.

سطح(نقشه) بازی تمام tamriel معرفی شده و با expansion های بعدی گسترده تر هم میشه.

نقشه بازی:

story-heading.jpg

زمان جنگ و آشوب فرا رسیده! ارتش ریونتاس و ارواح تاریکی در هر گوشه ی تمریل آشکار میشن. زمستان سردتر میشود و قحطی شده. مردم و عارفان با کابوس ها و عذاب گرفتار شدند.
چهار سال پیش . در تاریخ
2E 578
یک انفجار بزرگ جادویی در شهر امپراطوری پس لرزه هایی ایجاد کرد که در سرتاسر نیرن جاری شد.
اکثر جادوگران یا مردند یا دیوانه شدند. اعجوبه های ترسناک و ابر قدرت از اوبلیوین .همان دیدرا ها در تعدادی بزرگتر از همیشه ظاهر شدند . برج های صورت فلکی بزرگ انقدر بزرگ و غول پیکر شدند که آسمان شب را تحت سلطه خود در اوردند!

story-coldharbor.jpg

حالا مولگ بال (یکی از خدایان بزرگ و قدرتمند دیدرا) شاهزاده ی سلطه و بردگی نقشه ی خود را شروع میکند!
مجریان تاریک او .گردابهای جادوی شیطانی. سد بین دنیا ها را ضعیف میکند و خطری را تهدید میکند که باعث یکی شدن دو دنیای نیرن و ابلیوین میشود! همان کابوس جهنم

story-monsters.jpg

در میان اشوب و هرج و مرج . سه اتحاد رقابت میکنند برای گرفتن کنترل شهر امپراطوری و برج سفید/طلایی .هایراک . سنتینل. اورسینیم (نام قسمت هایی از تمریل) یکی میشوند .متحد به رهبری پادشاه بزرگ در ویرست!
ولن وود و السور (نام قسمت هایی از تمریل) اتحادی را با سامرست (نام قسمتی از تمریل) تشکیل دادند و بلک مارش و موروویند و اسکایریم (نام قسمت هایی از تمریل)با نیرو های خود به یک اتحاد سر سخت پیوستند!
پیمان دگر فال – قلمرو الدمیر – عهدنامه ی ایبن هارت (نام اتحاد ها یا فکشن ها)
سه ارتش اماده میشوند علیه امپراطوری و در مقابل یکدیگر برای گرفتن شهر امپراطوری و برج سفید/طلایی از چنگ نیرو های تاریک اوبلیوین.

تا کجا میتوانید پیش بروید؟!​

یه عکس از بازی

178eb64ccab5e94698.jpg

چند تا ویدیو و عکس جدید هم تو سایت اضافه شده + اینکه میتونید تو بازی به coldharbour (مکان خدای دیدرا : moleg bal همونی که vampire هارو خلق کرد)سفر کرد.

یکی از soundtrack های بازی به نام Beauty of Dawn ریلیز شد که توسط Malukah خوانده شده ,
این نسخه اصلی هستش. ترجمه tamriel که از به یک زبان باستانی nirn هستش میشه dawn's beauty یا همون Beauty of Dawn.

88a8791fd6f267c66ec1f89fc4250d7f.jpg

DOWNLOAD DIRECT LINK

با تشکر فراوان از pourybrave :D
ویدز:D :
The Elder Scrolls Online Announcement Trailer

HD H.264 MP436.4MB Download
Hi-Res H.264 MP425.6MB Download
Lo-Res IPOD / PSP5.7MB Download

The Potential and the Perils of The Elder Scrolls Online

HD H.264 MP4273.3MB Download
Hi-Res H.264 MP4147.1MB Download
Lo-Res IPOD / PSP35.8MB Download

The Elder Scrolls Online CG Teaser Trailer

HD Windows Media39.8MB Download
Hi-Res H.264 MP423.9MB Download
Lo-Res IPOD / PSP5.0MB Download

Elder Scrolls Online: Old Frontiers

HD H.264 MP4259.8MB Download
Hi-Res H.264 MP4132.3MB Download
Lo-Res IPOD / PSP32.4MB Download

The Elder Scrolls Online - Introduction

HD Windows Media1372.7MB Download
Hi-Res H.264 MP4208.2MB Download
Lo-Res IPOD / PSP51.9MB Download

The Elder Scrolls Online - The Alliances Cinematic Trailer

HD H.264 MP4281.4MB Download
HD Windows Media806.4MB Download
Hi-Res H.264 MP4119.2MB Download
Lo-Res IPOD / PSP30.5MB Download

Diving Into The Elder Scrolls Online

HD H.264 MP4202.8MB Download
Hi-Res H.264 MP485.9MB Download
Lo-Res IPOD / PSP21.5MB Download

Elder Scrolls Online Gameplay - E3 Sony Press Conference

HD H.264 MP4169.6MB Download
Hi-Res H.264 MP460.2MB Download
Lo-Res IPOD / PSP15.5MB Download
با تشکر فراوان :rose: از FLAWL3SS عزیز :D

پ.ن : سایر اطلاعات به زودی :-" :D

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یه سوال نسبت به FF RR که MMO هست این برتری داره نسبت بهش؟کدوم سرگرم کننده تره؟
من تا حالا اون رو بازی نکردم اما با توجه به امتیازهایی که گرفته ظاهرا که بهتره . اگر مجانی بود میخریدم ولی پرداخه ماهیانه چیزی نیست که با من جور در بیاد. حداقل TESO لازم نیست بپردازی
TESO یه تیپ MMO هست که هم میشه تکی بازی کرد هم چند نفره. بازیه بدی نیست اصلا در حده یه MMO که بر حسب دنیایه Elder Scrolls طراحی شده
وقتی بازی رو شروع میکنی یه Main Quest داره که خودت تکی باید بازیش کنی . با پایان رسوندنش هم به level cap میرسی. زمان شروع باید یکی از 3 تا alliances رو انتخاب کنی. هر کدومشون از یه گوشه از دنیای Tamrial شروع میکنن و به جز یه سری از ماموریتهای خاص مثل fighers - mages guild و quest های اصلی باز خودشون quest های مربوط به سرزمینه خودشون رو دارن . توی نقشش یه سری activity ها هست که نیاز با بقیه join بشی ولی اکثریت quest ها رو میشه تک نفری بری .
یه سری Dungeon تو هر استان هست که باید با بقیه جوین بشی برای فارم کردن ( تکی نمیشه چون خیلی سخته . کلا برای چند نفره طراحی شده ) . بعده اینکه level cap رسیدی حالت بازی عوض میشه و مثل استایله diablo 3 میشه. یه سری Point بهت میده که میتونی تویه skill های خاص خرج کنی هرطوری که دوست داری. بعد از level cap میشه vet rank . که باز ایتمهایه خاصه خودش رو داره. بعد یه سرزمین هست برای vet ها فقط بازه که اسمش craglorn و توش پره activity هایی هست که باید چند نفره بازی کنید.
قسمت crafting - lootin و ... خیلی خوبی هم داره . Economy ایش یه مقدار سخت گیرانست ( از نظر پول در اوردن ) ... ممکنه تو دارز مدت بتونی پوله زیادی به دست بیاری ولی کلا ok هست.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان در کل بازی ارزش خرید و نگه داشتن داره ؟ یعنی آنلاین گسترده و جذابی داره ؟؟
این چیزی که میپرسی بسته به خودت داره
ولی اگر وقته بازی کردنش رو داری اره ارزشه خرید و بازی کردن داره. - مخوصاص اگر طرفداره سری TESO هستی و دنیاش رو دوست داری - به درده نگه داری نمیخوره اگه بازیش نمیکنی پیاپی. mmo ها رو باید بشینی پاش ساعتها مگرنه فایده نداره چون 80% content رو ممکنه حتی توی 30-40 ساعت هم نبینی. D: ... نته خوب هم میخواد که هم بتونی راحت پچها رو دانلود کنی ( همین الان بخری 16 گیگ باید دانلود کنی ) هم بتونی بدون مشکل و لگ اینا بازی کنی .
به هر حال که قبل از خرید این تیپ بازیا توصیه هم میشه که یه سری به youtube اینا بزنی شده 1-2 ساعت نگاه کنی که دستت بیاد بازی چی به چیه که اطمینان داشته باشی خوشت میاد مگرنه کلا رویه هم رفته در حده خودش بازیه خوبی هست.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
وا مگه میشه خوده بازی نمیده مسخره بی مزه...

1500-500 تا که فکر کنم اولش داری.
بعد هم ایتمایی که با Crown میخری تاثیری تو بازی ندارن. Mount که میتونی از خود بازی از 10000 سکه به بالا بخری.
بقیه چیز ها مثل Pet اینا هم که مهم نیست
سایر موارد مثل کتاب ها برای Crafting و .. داخل بازی هست.
فقط با Crown میشه یه سری Boost خرید که نداشتن اونا هم فرقی به حال ادم نداره

آخرین ویرایش:

lord of cinder

کاربر سایت
Dec 16, 2014
93
نام
امیرعلی
1500-500 تا که فکر کنم اولش داری.
بعد هم ایتمایی که با Crown میخری تاثیری تو بازی ندارن. Mount که میتونی از خود بازی از 10000 سکه به بالا بخری.
بقیه چیز ها مثل Pet اینا هم که مهم نیست
سایر موارد مثل کتاب ها برای Crafting و .. داخل بازی هست.
فقط با Crown میشه یه سری Boost خرید که نداشتن اونا هم فرقی به حال ادم نداره
من اسب میخوام:((چه کنم؟

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
دوست من میخوام بازیو با یکی از دوستانم co op بازی کنیم ولی هر کاری میکنم نمیتونم اونو invite کنم میشه راهنمایی کنید.!!!!

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
سلام دوستان عزیز .
ممنون میشم یک بیلد یا همون راهنمای کامل فارسی معرفی کنید که بتونم این بازی و کاراکترها رو کامل بشناسم .
کاراکتر من DragonKnight هستش و نمیدونم چطور آیتم ببندم که بهتر و سریعتر پیشرفت کنم . آشنایی ندارم .
لطفا راهنماییم کنید ...

Fluxliner

کاربر سایت
May 1, 2015
18
سلام دوستان عزیز .
ممنون میشم یک بیلد یا همون راهنمای کامل فارسی معرفی کنید که بتونم این بازی و کاراکترها رو کامل بشناسم .
کاراکتر من DragonKnight هستش و نمیدونم چطور آیتم ببندم که بهتر و سریعتر پیشرفت کنم . آشنایی ندارم .
لطفا راهنماییم کنید ...

Dragonknight Builds

برای آشنایی بیشتر با ESO:

Welcome to The Elder Scrolls Online Power Guide
The Elder Scrolls Online Guides, News & Community
Elder Scrolls Online (ESO) Database, Community, Guides and Addons
ESO Life - Elder Scrolls Online Fansite and database

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر