طرفداران بازیهای Adventure

Dreamer

کاربر سایت
Oct 9, 2005
49
من معمولا غیر بازی ادونچر بازی دیگه ای کمتر انجام می دم و تو پستهایی که سابقا داشتم فقط در مورد این جور بازیا حرف می زدم امیدوارم اینجا جایی باشه که طرفداران بازیهای ادنچر بیان و با اونا در مورد این ژانر تبادل نظر کنیم

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
درباره همين بازي يه توضيحي ميدي؟
منم طرفدارهاي اين سبکم..
شرلوک هلمز ...black mirror و ايسلند مانکي از بهترين ادونچر هايي بودند که من بازي کردم!
فعلا

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
ادونچر سبکیه که به علت فروش نه چندان بالایی که داره بازیهاش چندان رونقی ندارند بخصوص در این چندین سال اخیر این امر مشهود بوده بطوری که تعداد بازی های ادونچر خوبی که در یک سال میاد به تعداد انگشتان دست هم نمیرسه

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط farzadlion:
ادونچر سبکیه که به علت فروش نه چندان بالایی که داره بازیهاش چندان رونقی ندارند بخصوص در این چندین سال اخیر این امر مشهود بوده بطوری که تعداد بازی های ادونچر خوبی که در یک سال میاد به تعداد انگشتان دست هم نمیرسه
با این حرف موافقم.
حالا چرا؟
در این 3-4 ساله اخیر فکر کنم طرفدار های این سبک بازی میتونن بهترین ها رو نام ببرن.
من میگم.
که ببینین خیلی هم زیاد نیست.
البته مشکل اصلی نبود یک داستان خوب و اینکه طراح ها نمی تونن داستان رو به خوبی پرورش و باز کنن.
مثلا:
Myst3:Exile
URU
Myst IV:Revelation
Myst V:End of Ages
Echo
Syberia
Syberia II
Black Mirroe(من با این بازی اصلا حال نکردم)
longest journey
sherlok holems
...
...
...
این عنوان هایی بود که من در ذهنم بود.اونم به خاطر اینکه هیچ کدوم از این بازی ها از یم داستان محکم سود نمیبرن.و برا همین مسئله هست که این سبک بازی تقریبا درشرف انقراض هستش.
ولی خب تنها کسی که داره شور این سبک بازی رو میزنه.کسی نیست جزء Advanture Comapny . که خدا خیرش بده.اگه این کمپانی نبود باید از خیر این سبک میگذشتیم.
بای بای

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
منم يه زماني آخره ادونچر باز بودم ... ولي از بس ادونچرهاي جديد چرت شدن ديگه منم كمتر بازي ميكنم ... ولي اين فارنهايت خيلي بازيه خوبيه ... البته به هيچ وجه يه ادونچر كلاسيك به حساب نمياد اما از هيچي بهتره ... بهترين بازيهاي ادونچر منم The Curse of Monkey Island ، Full Throttle ، Grim Fandango ، Indiana Jones ، Runaway(اون اولیاش که روی فلاپی بودن نه این 2 تا جدیدا ... اسماشونم یادم رفته ولی یکیش بود که روی 6 تا فلاپی بود اونو خیلی بازی میکردم !)

اینا بهتریناش بود

Syberia و Longest Journey و Dig و چندتای دیگم بازیهای خوبی بودن

شدیدا هم پایه بحث در مورد بازیهای ادونچر هستم ...

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Behzad:
منم يه زماني آخره ادونچر باز بودم ... ولي از بس ادونچرهاي جديد چرت شدن ديگه منم كمتر بازي ميكنم ... ولي اين فارنهايت خيلي بازيه خوبيه ... البته به هيچ وجه يه ادونچر كلاسيك به حساب نمياد اما از هيچي بهتره ... بهترين بازيهاي ادونچر منم The Curse of Monkey Island ، Full Throttle ، Grim Fandango ، Indiana Jones ، Runaway(اون اولیاش که روی فلاپی بودن نه این 2 تا جدیدا ... اسماشونم یادم رفته ولی یکیش بود که روی 6 تا فلاپی بود اونو خیلی بازی میکردم !)

اینا بهتریناش بود

Syberia و Longest Journey و Dig و چندتای دیگم بازیهای خوبی بودن

شدیدا هم پایه بحث در مورد بازیهای ادونچر هستم ...
آخ گفتی بهزاد جان منم یه زمانی مثل تو بودم ولی دیگه نه البته این فارنهایت واقعا عالی بود
البته بازی دراکولا هم به من خیلی چسبید هم 1 و هم 2

Dreamer

کاربر سایت
Oct 9, 2005
49
حرف همه درسته جدیدا بیشتر ادونچر ها به درد نمیخورن و داستان یا معماهای جذابی ندارن ولی یکی از علتهای رونق نداشتن این سبک شرکتهای بزرگ هستن که با لغو کردن پروزه های ادونچر می خوان سود زیاد تری ببرن مثلا خیلی از همین ها موقع دوران طلایی ادونچر(اوایل 90 و اواخر 80)چون می دیدن سود داره تند وتند ادونچر می دادن بیرون ولی دیدن که با زحمت کمتر قصه الکی تر و گرافیک بالاتر ( منظورم توهین به بقیه سبکها نیست) و دیگه هم لازم نیست مغزشونو برای معماهایی که به داستان بخوره به کار بندازن می تونن سود بیشتری ببرن کم کم ادونچر رو کم کردن و دیگه رسما هیچی ندادن بیرون حالا هم می خوان از بین ببرنش. خوشبختانه هنوز کسایی که عاشق ادونچر هستن خیلی زیادن .حرف زیادی زدم تا بعد.......

آخرین ویرایش:

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام به دوستان این سبک من اصلا از این سبک خوشم نمی یاد سبک بیخود الاف بازی فقط سبک اکشن اول شخص همین بس دوستداران این سبک ناراحت نشن منظورم به خودم بود

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام به دوستان این سبک من اصلا از این سبک خوشم نمی یاد سبک بیخود الاف سبک فقط سبک اکشن اول شخص همین بس دوستداران این سبک ناراحت نشن منظورم به خودم بود

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام به دوستان این سبک من اصلا از این سبک خوشم نمی یاد سبک بیخود الاف فقط سبک اکشن اول شخص همین بس دوستداران این سبک ناراحت نشن منظورم به خودم بود

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
نوشته شده توسط RANGER_NAVAL_USA:
سلام به دوستان این سبک من اصلا از این سبک خوشم نمی یاد سبک بیخود الاف فقط سبک اکشن اول شخص همین بس دوستداران این سبک ناراحت نشن منظورم به خودم بود
دوست عزیز این مطلب را یه چهل بار دیگم پست میزدی :mrgreen:
خب اگه خوشت نمیاد بازی نکن دیگه جار زدن نداره :lol:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر