چگونه لاینسس دوستان خود را در XBOX ONE بزنیم؟(راه حل)

amirc4

کاربر سایت
Jun 2, 2014
46
سلام دوستان یه سوال من الان یه رفیقی دارم اون titanfall رو داره به صورت فیزیکی یعنه سی دی اش رو داره بعد اگر من برم سی دی اش رو از یه جا کرایه کنم نصبش کنم رو هاردم بعد رفیقم میتونه پروفایلشو لایسنس کنه با من که من دیگه نه بازی رو خریده باشم نه دانلود کرده باشم ؟ چجوریاست

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
سلام دوستان یه سوال من الان یه رفیقی دارم اون titanfall رو داره به صورت فیزیکی یعنه سی دی اش رو داره بعد اگر من برم سی دی اش رو از یه جا کرایه کنم نصبش کنم رو هاردم بعد رفیقم میتونه پروفایلشو لایسنس کنه با من که من دیگه نه بازی رو خریده باشم نه دانلود کرده باشم ؟ چجوریاست
نه نمیشه.دوستت اگه بصورت دیجیتالی بازی رو داشت میتونستی لاینسس کنی ولی الان که فیزیکی داره امکانش نیست.

Saeed.parsa

کاربر سایت
Mar 14, 2015
5
سلام خدمت همه اساتيد
ببخشيد سوالي داشتم درمورد خريد كه به اين بحث مرتبط هست
ميخاستم يه ايكس باكس وان بخرم دست دوم فروشنده ميگه بازي هاي gta ac unity fifa 15 call of duty adwance warface روي دستگاه نصبه حالا ميخاستم ببينم اگه اين دستگاه رو بخرم امكان پاك شدن بازي ها هست در ضمن ميخاستم اكانت لايو خودم رو وارد دستگاه كنم بازي هاش نميپره؟ ممنون

TheWhiteKnight

کاربر سایت
Jun 28, 2014
75
نام
Alireza
دوستان يه سوال داشتم
من اكانت دوستمو دارم كه لاينسسش رو بزنم
در حاله حاضر اكانت خودم رو كنسول home هست.
تا اونجايي كه من فهميدم اگه اكانت دوستمو لاينسسش رو بزنم ماله اون رو كنسولم home ميشه ديگه درسته؟ يعني home بودنه اكانت خودم از رو كنسولم ميپره؟

بعد اونوقت هر خريدي كه با كنسول بكنم واسه اكانت دوستم ثبت ميشه يا اكانت خودم؟

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
درود

آقا کسی میدونه تاریخ پایان دقیق Home console رو از کجا میشه فهمید؟ ما یک اشتباهی کردیم این 3 بار home console رو انجام دادیم حالا اصلا نمیخوام home console باشم ولی نمیشه...

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,876
نام
حسين
یه سوال

هر اکانت برای هر کنسول محدودیت سه بار هوم زده شدن داره ؟ یا کلاً اگه یه اکانت توسط چنتا کنسول مختلف به حد نصاب سه بار هوم زده شدن برسه [ حالا این سه بار توسط سه شخص مختلف ] بازم قفل میشه واسه یه سال ؟

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
یه سوال

هر اکانت برای هر کنسول محدودیت سه بار هوم زده شدن داره ؟ یا کلاً اگه یه اکانت توسط چنتا کنسول مختلف به حد نصاب سه بار هوم زده شدن برسه [ حالا این سه بار توسط سه شخص مختلف ] بازم قفل میشه واسه یه سال ؟

کلا هر اکانت 3 بار می تونه اکانت دیگران رو بزنه

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
سلام دوستان در مورد اشتراک و Share کردن گلد کمی توضیح بدید آیا گلد هم Share میشه؟ یعنی هردو پروفایل چه پروفایل home و چه پروفایل شخص دوم می تونند آنلاین هم بازی کنند ؟؟؟

آخرین ویرایش:

karenss1

کاربر سایت
Feb 28, 2015
9
سلام ممننون میشم جوا بدید
اینکه شیوه کار اینه من اکانت دوستم رو در ایکس باکس خودم لاگین کنم بعد برم تو تنظیمات کنسول خودم اکانت دوستمو بکنم my home xbox?
اون وقت دوستم چجوری میتونه این امکان رو از من بگیره که نتونم استفاده کنم؟
ممنون

mehdi IT

کاربر سایت
Jul 19, 2015
17
سلام دوستان من 4 صفحه اول فروم را خوندم ولی به جواب سوالم نرسیدم.
من یک ایکس وان دارم اکانت گلد یکساله براش خریدم و بعد 14 بازی به صورت دیجیتال خریدم و نصب کردم
حالا برای گیم نتم 5 تا ایکس باکس نو خریدم.
در کل چند تا از دستگاهام میتونن از این 14 بازی استفاده کنند؟
تا اونجایی که خودم متوجه شدم فقط یکیشون میتونه در این صورت 4 تا کنسول دیگه بدون بازی هستن و من باید 14 بازی را برای دو تا دیگه هم بصورت جدا بخرم تا در کل اون چهار تا هم بازی داشته باشن!درسته؟کسی راه حل بهتری جز خرید فیزیکی بازی برای این مسئله داره؟

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin
سلام دوستان من 4 صفحه اول فروم را خوندم ولی به جواب سوالم نرسیدم.
من یک ایکس وان دارم اکانت گلد یکساله براش خریدم و بعد 14 بازی به صورت دیجیتال خریدم و نصب کردم
حالا برای گیم نتم 5 تا ایکس باکس نو خریدم.
در کل چند تا از دستگاهام میتونن از این 14 بازی استفاده کنند؟
تا اونجایی که خودم متوجه شدم فقط یکیشون میتونه در این صورت 4 تا کنسول دیگه بدون بازی هستن و من باید 14 بازی را برای دو تا دیگه هم بصورت جدا بخرم تا در کل اون چهار تا هم بازی داشته باشن!درسته؟کسی راه حل بهتری جز خرید فیزیکی بازی برای این مسئله داره؟
شما باید دو بار 14 تا بازی رو بخرید تا بتونید روی 4 تا ایکس باکس بازی ها رو داشته باشید که برای 2 ایکس باکس نت داشته باشید برای بازی .

سلام ممننون میشم جوا بدید
اینکه شیوه کار اینه من اکانت دوستم رو در ایکس باکس خودم لاگین کنم بعد برم تو تنظیمات کنسول خودم اکانت دوستمو بکنم my home xbox?
اون وقت دوستم چجوری میتونه این امکان رو از من بگیره که نتونم استفاده کنم؟
ممنون

می تونه یه بار با پروفایل خودش رو همین گزینه تو ایکس خودش بزنه و یا می تونه پروفایلش رو به یکی دیگه بده تا شخص سوم هومش رو از شما بگیره راه اول برای کسی که پروفایل بازی رو داره به صرفه نیست و این روش فقط برای گرفتن بازی هست جون 2 تا از 3 سهمیه تموم میشه .

mehdi IT

کاربر سایت
Jul 19, 2015
17
امیدوارم سوالم را در تاپیک درست مطرح کرده باشم.
الان 200 گیگ بازی روی کنسول ایکس وان خودم دارم و برای کنسول ایکس وان جدید که تازه خریدم راهی هست که دیتای بازی ها را منتقل کنم و نخوام دانلود کنم؟

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
امیدوارم سوالم را در تاپیک درست مطرح کرده باشم.
الان 200 گیگ بازی روی کنسول ایکس وان خودم دارم و برای کنسول ایکس وان جدید که تازه خریدم راهی هست که دیتای بازی ها را منتقل کنم و نخوام دانلود کنم؟
از طریق هارد میتونی این کارو بکنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر