بهترین بازی ps1 از نظر شما چیه؟

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
_-Castlevania-Symphony-of-the-Night-PlayStation-_.jpg
610gJQhtj5L._SY300_.jpg

529-1.jpg

arash_1996

کاربر سایت
Sep 18, 2014
101
نام
آرش
حالا که بحث کلوپ شد ،یادش به خیر اونموقع کلوپها خیلی محیط دوستانه تری داشتن،بچه های کلوپ اکثرا هم دیگه رو میشناختن و خیلی خیلی با هم رفیق بودن،اولین باری که رفتم کلوپ 6 سالم بود،رفتم و درایور

بازی کردم،چند نفر داشتن نگاه میکردن ،اومدن سمتم و شروع کردن حرف زدن،یعنی هیجان و لذت باری یه ور،راهنمایی و حرفای اونا هم یه ور خیلی خیلی حال داد،منم که خیلی خوشم اومده بود،دیگه هر وقت که

میشد میرفتم،تا این که یه روز رفتم و دیدم همه دستگاهها پره ،خلاصه منم منتظر موندم تا این که دیدم یکی از دوستام که اسمش محمد داره تکن2 ، تک نفره بازی میکنه،رفتم پیشش و کمی فن و ضد فن نشونش

دادم،بعد از چند دقیقه شخصیت بازی رو عوض کرد،و ana رو آورد،یه دفعه یه نفر صدام زد و گفت بیا دستگاه خالی شده،منم رفتم و توییستد متالو با یکی از رفیقام بازی کردم،هنوز چند دقیقه نبود که نشسته بودیم که

پدریکی از بچه ها اومد دنبال بچش،همون لحظه هم محمد تونسته بود یه راند کامل با Ana رو تموم کنه و داشت دموی پایانی رو میدید که چشم بابای اون بچه بهش خورد و کفری شد و رفت،بعد از ماجرا به یه هفته

نکشیدکه هم کلوپ رو بستن هم صاحبشو کلی جریمه کردن،جریان هم از این قرار بود که پدر همون بچه رفته و به همسایه ها و اهل محل اون کوچه گفته بود که تو کلوپ چیزای ناجور نشون بچه ها میدن و امضا جمع

کرده بود برده بود کلانتری و در کلوپو تخته کرد....

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
داداش این بازی رو بازی کردم خیلی باحال بود چون شبیه سرباز کوچولو بود خیلی دوسش داشتم حالا جالب اینجاست من این بازی رو به اسم یه بازی ایرانی خریدم :))

رفته بودم بازی ps1 بخرم یه بازی بود رو پاکتش زده بود ««نیروه ویژه »» بعد زیرش نوشته بود تنها بازی ایرانی برای پلی استیشن 1 :d

تا الان فکر میکردم بازی ایرانی بوده الان تازه فهمیدم نبوده :))

البته نسخه 1ش انگار بوده

واقعا؟!!!! چه با حال. نسخه های دیگه این رو هم گیر بیار بازی کن حتما.

راستی سری بازی Deception رو تا حالا بازی کردی؟ سبک استراتژی مانند هستش. باید برای کارکترهایی که دارند میان دنبالت با محیط اطراف تله بگذاری اون هم چه تله هایی!!! دهن یارو کلا صاف میشه!!!

این نسخه سوم بازی Deception III: Dark Delusion که قبلا خودم بازیش کردم.

Deception%20III%20-%20Dark%20Delusion.jpg
Deception%20III%20-%20Dark%20Delusion%20(2).jpg

شماره یک این بازی به اسم Tecmo's Deception: Invitation to Darkness

Tecmo%27s%20Deception%20-%20Invitation%20to%20Darkness.jpg
Tecmo%27s%20Deception%20-%20Invitation%20to%20Darkness%20(2).jpg

شماره دوم این بازی به اسم Kagero - Deception II

Kagero%20-%20Deception%20II%20(2).jpg
Kagero%20-%20Deception%20II.jpg

• Like
Reactions: alisantori

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
حالا که بحث کلوپ شد ،یادش به خیر اونموقع کلوپها خیلی محیط دوستانه تری داشتن،بچه های کلوپ اکثرا هم دیگه رو میشناختن و خیلی خیلی با هم رفیق بودن،اولین باری که رفتم کلوپ 6 سالم بود،رفتم و درایور

بازی کردم،چند نفر داشتن نگاه میکردن ،اومدن سمتم و شروع کردن حرف زدن،یعنی هیجان و لذت باری یه ور،راهنمایی و حرفای اونا هم یه ور خیلی خیلی حال داد،منم که خیلی خوشم اومده بود،دیگه هر وقت که

میشد میرفتم،تا این که یه روز رفتم و دیدم همه دستگاهها پره ،خلاصه منم منتظر موندم تا این که دیدم یکی از دوستام که اسمش محمد داره تکن2 ، تک نفره بازی میکنه،رفتم پیشش و کمی فن و ضد فن نشونش

دادم،بعد از چند دقیقه شخصیت بازی رو عوض کرد،و ana رو آورد،یه دفعه یه نفر صدام زد و گفت بیا دستگاه خالی شده،منم رفتم و توییستد متالو با یکی از رفیقام بازی کردم،هنوز چند دقیقه نبود که نشسته بودیم که

پدریکی از بچه ها اومد دنبال بچش،همون لحظه هم محمد تونسته بود یه راند کامل با Ana رو تموم کنه و داشت دموی پایانی رو میدید که چشم بابای اون بچه بهش خورد و کفری شد و رفت،بعد از ماجرا به یه هفته

نکشیدکه هم کلوپ رو بستن هم صاحبشو کلی جریمه کردن،جریان هم از این قرار بود که پدر همون بچه رفته و به همسایه ها و اهل محل اون کوچه گفته بود که تو کلوپ چیزای ناجور نشون بچه ها میدن و امضا جمع

کرده بود برده بود کلانتری و در کلوپو تخته کرد....

آره هم خیلی ها میومدن تماشا میکردن هم راهنمایی میکردن
از خود آدم بیشتر استرس داشتن :))
بابا طرف چه بیکار بوده :d

thumb_resident_evil_3_nemesis_pal.jpg

واقعا؟!!!! چه با حال. نسخه های دیگه این رو هم گیر بیار بازی کن حتما.

راستی سری بازی Deception رو تا حالا بازی کردی؟ سبک استراتژی مانند هستش. باید برای کارکترهایی که دارند میان دنبالت با محیط اطراف تله بگذاری اون هم چه تله هایی!!! دهن یارو کلا صاف میشه!!!

این نسخه سوم بازی Deception III: Dark Delusion که قبلا خودم بازیش کردم.

Deception%20III%20-%20Dark%20Delusion.jpg
Deception%20III%20-%20Dark%20Delusion%20(2).jpg

شماره یک این بازی به اسم Tecmo's Deception: Invitation to Darkness

Tecmo%27s%20Deception%20-%20Invitation%20to%20Darkness.jpg
Tecmo%27s%20Deception%20-%20Invitation%20to%20Darkness%20(2).jpg

شماره دوم این بازی به اسم Kagero - Deception II

Kagero%20-%20Deception%20II%20(2).jpg
Kagero%20-%20Deception%20II.jpg

آره داداش :d --- چشم نسخه 2 هم رو گیر میارم بازی میکنم

داداش ممنون از عکس هایی که گذاشتی این سبک بازی ها لویت آخرمو داره اول دنبال سبک هایی که دوست دارم میرم بعد میرم دنبال این یکی از سبک ها

tykt5r5ivbtv7ms7q0qx.jpg

arash_1996

کاربر سایت
Sep 18, 2014
101
نام
آرش

این بازی زندگی منه ،اصن این بازی تکه تک ،لا مصب عکسشم با احساسات آدم بازی میکنه:x

playstation = Resident Evil 3

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040

آره داداش :d --- چشم نسخه 2 هم رو گیر میارم بازی میکنم

داداش ممنون از عکس هایی که گذاشتی این سبک بازی ها لویت آخرمو داره اول دنبال سبک هایی که دوست دارم میرم بعد میرم دنبال این یکی از سبک ها

tykt5r5ivbtv7ms7q0qx.jpg

خواهش می کنم. اوکی پس فکر کنم بازی لومکس که پلتفرمر دو بعدی بود یا تو این مایه ها به کارت بیاد:

The_Adventures_of_Lomax.jpg

sc4569c050ce3e44731622dcdb575f469.jpg

• Like
Reactions: alisantori

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
خیلی زیبا نوشتید دوست عزیز. واقعا رفتم به خاطرات گدشته. اون بازی سگا هم که فرمودین بازی Chase H.Q. II سگا بود.

chasehq2-6.gif

درسته خودشه دوست عزیز ولی اون زمانها انگار گرافیکش بیشتر بود.!!

و

آره رضا جان خیلی ها اون موقع بازیا رو تو کلوپ بازی میکردن ---- آره بازیا ماجراجویی کم بازی میکردن تو کلوپ بیشتر فایتری و مسابقه ای رو 2 نفری بازی میکردن چون پول روم هم میزاشتن دنگی باهم بازی مکردن

البته یادته هزینه بازی 1 دسته با 2 دسته فرق داشت :d دو دسته یکمی گرونتر بود

من خودم اون زمان یه ps1 سری 1000 ژاپنی داشتم دست دومشو خریده بودم 210 هزار تومن :bighug: یادمهاون زمان میرفتم شاگردی یه تعمیرگاه ماشین لباسشویی قشنگ 9 ماه دست مزدمو گذاشتم تا یه ps1 خریدم :( الانم با آدم کم سن پول نمیدن چه برسه اون موقع فقط بیگاری میکشیدن با دستمزد کم -- پدر دست حسابی نداشتم هر چی میخواستم باید خودم میخریدم

اتفاقا این پست امروز تو این تاپیک گذاشتم خودت ببین
http://forum.bazicenter.com/thread39009/page119/#post3788400

یادش بخیر تیکن 3 چه حالی میداد

کلیپ اپیزود اول Tekken3

Tekken 3 intro

من از اولم زیاد با کمبات ارتباط برقرار نکردم اما با استریت فایتر . تیکن و ...... راحتر بودم شورش در کشتی محشر بود :bighug: اون پیر مرده که لباس سفید داشت دست تو جیبش بود با پا کلا مبارزه میکردو همیشه بر میداشتم :))

NeedForSpeed روی ps1 عالی بود تا اونجایی که میدونم 6 نسخه از NeedForSpeed روی ps1 اومده بود ----- این تقسیم شدن صفحه اولین بار تو ps1 شروع شد واقعا یه انقلابی بود که مثلا 2 تا 4 قسمت میشد هر بازیکن هم تو بخش خودش اختیار کامل و محیط کاملا مجزا داشت

گفتم 4 نفره چون تبدیل دسته 4 نفره رو یادته میشد 4 نفری مثلا فوتبال بازی کرد

اکثرا میرفتی کلوپا 95 درصد داشتن فوتبال 99 بازی میکردن یه 5 درصدی بازیایی مثل رزیدنت اویل بازی میکردن کلی آدم هم دورش جمع میشدن نگاه میکردن

اتفاقا همین بازی هلکوپتر اون زمان من خریدم اونم داشتم میرفتم پارک گلچین تو منطقه 15 بعد دیم 2 هزار تومن پول افتاده زمین برداشتم به مرده که جلوم بود گفتم آقا ول شما افتاده؟؟ گفت آره مال منه اما چون بهم گفتی برای بخودت منم سریع کل مسیر تند تند رفتم پل چهارم ابوذر :)) یه 35 دقیقه ای راه بود رفتم با پوله همین بازی هلکوپتر خریدم 1500 تومن :d 500 تومنم موند رفتم کل بچه ها کوچه بستنی لیوانی خریدم دادم بهشون یادش بخیر دونه 35 تومن بود :d

کلوپ طرف شما با کلاس بوده تایمر داشته طرف ما که اسمتو تو کاغذ مینوشت بعد مینوشت مثلا با این پول باید 30 دقیقه بازی کنه بعد ساعت شروع مینوشت وقتی هم نوبتت تموم میشد با پس گردنی بلندت میکرد :d طنز تلخ ( واقعیت تلخ شیرین شده با شیرین کننده مصنوعی :d )

آره اون بازی رالی سگا رو یادمه :x خیلی حال میداد چقدر بازیش کردم ;;)

یادش بخیر :bighug:
نه داداش گلم تو کلوپ ما از این تلویزیون 97-14 سونی بود که اسلیپ تلویزیون (تایمر خواب) رو فعال میکرد مثلا میزد یه ساعت بعد تلویزیون خاموش میشد و بازی تمام خودش هم حواسش بود کسی کلک نزنه و کنترل تلویزیونها دست خودش بود.تا TV شروع میکرد شمارش معکوس (قبل خاموش شدن از 60ثانیه به اینور شمارش معکوس داشتند.) میپرید بالا سرت پا پی میشد.
احسان نکنه تو رفتی کلوپ بازی هلیکوپتر رو خریدی و امیدهای بچگی منو پرپر کردی و عقده ایم کردی؟
:d

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
این بازی زندگی منه ،اصن این بازی تکه تک ،لا مصب عکسشم با احساسات آدم بازی میکنه:x

playstation = Resident Evil 3

چیزی درباره این بازی ندارم بگم چون هیچ حرفی نمیتونه حس من نسبت به این بازی و قدرت و شگفت انگیزی این بازی رو وصف کنه

playstation = Crash :d

خواهش می کنم. اوکی پس فکر کنم بازی لومکس که پلتفرمر دو بعدی بود یا تو این مایه ها به کارت بیاد:

The_Adventures_of_Lomax.jpg

sc4569c050ce3e44731622dcdb575f469.jpg

این همون بازییه که موس ps1 ساپورتش میکرد

sony-playstation-mouse-boxed.jpg

نقشه مدار وصل کردن کیبورد pc به ps1 پیدا کردم داداش :d

http://www.sinistersoft.com/public/psxkeyboard

حالا شاید بشه راهی پیدا کرد موس pc بجا موس ps1 استفاده کرد

نه داداش گلم تو کلوپ ما از این تلویزیون 97-14 سونی بود که اسلیپ تلویزیون (تایمر خواب) رو فعال میکرد مثلا میزد یه ساعت بعد تلویزیون خاموش میشد و بازی تمام خودش هم حواسش بود کسی کلک نزنه و کنترل تلویزیونها دست خودش بود.تا TV شروع میکرد شمارش معکوس (قبل خاموش شدن از 60ثانیه به اینور شمارش معکوس داشتند.) میپرید بالا سرت پا پی میشد.
احسان نکنه تو رفتی کلوپ بازی هلیکوپتر رو خریدی و امیدهای بچگی منو پرپر کردی و عقده ایم کردی؟
:d

آها پس اینطور :d

نه بابا :d تو پها چهارم یه پاساژ بود که اکثرا قطعات pc میفروختن مثل خدا بیامرز مادربوردا will --- تو اونجا یه مغازه بازیا ps1 ام داشت

Muppet%20Racing%20Mania%20%5BU%5D%20%5BSLUS-01237%5D-front.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر