بهترین بازی ps1 از نظر شما چیه؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بابا از این عکسا نذارید،جو گیر شدم برم بازی:))

یه سیو از همین بازی دارم ،خونه ی 200 متری به اضافه یه بچه کوچولو و خانمش!محصولاتم هم رو به رشده!

:))

ایول به کجاهاشم رسیدی :bighug:

یکی از بازیایی که باهاش خیلی حال کردم اون زمان بازی Spice World بود

اون زمانا من زیاد موزیکا خارجی گوش میدادم مثل کوئین - پینک فلوید - بریتنی اسپیرز - مدرن تاکینگ و .......

یکی از این گروه ها گروه انگلیسی Spice Girls بود

رفته بودم میدون تجریش پاساژ کیش فاز دوم اونجا 2 تا فروشگاه بود یکیشون مگاگیم شعبه 2 دوم بود بازیا و کنسولا روزو داشت -- رفته بودم پیشش بازی gameboy advance بخرم کارتج بازی بریتنی اسپیرز برای gba خریدم بهش گفتم ps1 بازی بازی ریتمی داره یا همچین چیزایی

گفت Spice World دارم داد دیدم

Spice%20World%20[U]%20[SLUS-00723]-front.jpg

خیلی ذوق مرگ شدم :d بازی اوریج بود اگر اشتباه نکنم 14 هزار تومن خریدم

خیلی حال داد یادش بخیر تو بازی هم از شوها خود گروه استفاده کرده بودن :bighug:

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
این بازی رو یادتون میاد؟!

VIP%20%5BU%5D%20%5BSLUS-01228%5D-front.jpg

V.I.P.%20(2).jpg

باید کلیدهایی که روی صفحه ظاهر میشد رو میزدی تا کارهای مختلفی مثل انواع حرکات مبارزه ای یا فشار دادن در اتاق و ... انجام میشد. یادمه یکی از آشناها بازی رو آورد و بازیش کردیم.

• Like
Reactions: Sega_genesis

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

V.I.P.%20(2).jpg

باید کلیدهایی که روی صفحه ظاهر میشد رو میزدی تا کارهای مختلفی مثل انواع حرکات مبارزه ای یا فشار دادن در اتاق و ... انجام میشد. یادمه یکی از آشناها بازی رو آورد و بازیش کردیم.

لویل دمت گرم :bighug: اصلا این بازی رو یادم رفته :d

بازیش خیلی خوب بود الان تازه همه چیزا بازیش یادم افتاد

دمت گرم :x

1mt9a050f1hpq6j0i46v.jpg

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
لویل دمت گرم :bighug: اصلا این بازی رو یادم رفته :d

بازیش خیلی خوب بود الان تازه همه چیزا بازیش یادم افتاد

دمت گرم :x

1mt9a050f1hpq6j0i46v.jpg

قربونت. خودم هم با این بازی خاطره دارم. این بازی رو گفتم یادم به این بازی هم اومد که میشه گفت شماره دوم و البته ارتقا یافته برای نسخه اول بازی وایکینگ های گم شده توی سگا بود. خیلی بازی باحالیه. سبک پلتفرمر و پازل این بازی هنوز هم اعتیاد آوره!!!

Norse%20by%20Norsewest%20-%20Return%20of%20the%20Lost%20Vikings%20%5BU%5D%20%5BSLUS-00466%5D-front.jpg

Norse%20by%20Norsewest%20-%20The%20Return%20of%20the%20Lost%20Vikings%20(2).jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
قربونت. خودم هم با این بازی خاطره دارم. این بازی رو گفتم یادم به این بازی هم اومد که میشه گفت شماره دوم و البته ارتقا یافته برای نسخه اول بازی وایکینگ های گم شده توی سگا بود. خیلی بازی باحالیه. سبک پلتفرمر و پازل این بازی هنوز هم اعتیاد آوره!!!

Norse%20by%20Norsewest%20-%20Return%20of%20the%20Lost%20Vikings%20%5BU%5D%20%5BSLUS-00466%5D-front.jpg

Norse%20by%20Norsewest%20-%20The%20Return%20of%20the%20Lost%20Vikings%20(2).jpg

این یکی بازی رو بازی نکردم باید حتماا دانلودش کنم امتحانش کنم ببینم چجوریه

دمت گرم آقایی :bighug:

World%27s%20Scariest%20Police%20Chases%20%5BU%5D%20%5BSLUS-01165%5D-front.jpg

• Like
Reactions: Elyas sun

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
من زمان اوج کلوپها PS1 بازی میکردم:
تو اون سالها اواخر دهه 70 بازیهای ماجرایی تو کلوب کمتر بازی میکردیم و بیشتر مسابقه ای بود کسایی که ماجرایی ها رو بیشتر خاطره دارند احتمالا قشر مرفه بودند و خودشون تو خونه PSداشتند. ;)
از همه بیشتر Tekken3,WE فوتبال رو بازی میکردیم.
بعد اونها هم MK4 بود که بازی میکردیم و شورش در کشتی.
تارزان یادمه با اون بازی سه بُعدی زندگی مورچه که از رو کارتون ساخته بودند اومد.
یه NeedForSpeed هم بود که دونفره میشد و صفحه رو نصف میکرد اونم زیاد بازی میکردیم یادم نیست کدوم نسخه بود.
توی مورتال کمبات سگا زدن فینیش خیلی سخت بود ولی یادمه این MK Trilogy یه رمز داشت با یک دکمه فیتلتی یا انیمالیتی و... میزد و کلی حال میکردیم باهاش.
اواخرش یه کشتی کج واسش اومد اون هم قشنگ بود.
اویل3 رو دو مرحلشو رفتیم تو کلوب (وقت نبود-نوبت نبود-پول نبود میفهمی؟! ما بچه های دهه 60 و 50 بچه های محرومیت هستیم.) بعدا که کامپیوتر دار شدم رو PC رفتم.
هاروست مون اصلا بازی نکردم!
یه بازی هلیکوپتر هم 5 دقیقه بازی کردم اون موقع بعد نشد بازی کنم دیگه مووووند تا هفته پیش توی ویتا خریدمش و الان بازی میکنم اشک تو چشمام حلقه میزنه.واقعا آرزو به دل موندیم همه منتظر نوبت بودن یا وقتی زمان تایمر تلویزیون داشت تموم میشد و اون گوشه سمت چپ تصویر عدد دیجیتال سبز رنگ شروع به شمارش معکوس از 60 میکرد و دلهره و هیجان بازی مخلوط با شمارش معکوس میشد و پول شارژ نداشتیم به محمود آقا التماس میکردیم 5 دقیقه دیگه....
هییی جوونی کجایی.قاب همین هلیکوپتره پشت ویترین بود و من همیشه با خودم میگفتم یه روز که کلوپ خلوته پولامو جمع میکنم دوتا نوبت میخرم میشینم دل سیر بازی میکنم گذشت و گذشت و جور نشد تا یکی اومده بود خریده بودش انقدر ناراحت شدم و بغضم شد.
اون ماشین پلیسه که تو پست قبل گذاشتی هم شاهکار بود تو نوع خودش یه بازی جمع و جورتر و خوشگل ماشین پلیس هم تو سگا بود یادته احسان؟اسمشو یادم نیست.اولش خانمه بیسیم میزد و از بین فراری و پاترول و تریلی یکی رو انتخاب میکردی.
37345-Nuclear_Strike_[NTSC-U]-1.jpg

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
تو اون سالها اواخر دهه 70 بازیهای ماجرایی تو کلوب کمتر بازی میکردیم و بیشتر مسابقه ای بود کسایی که ماجرایی ها رو بیشتر خاطره دارند احتمالا قشر مرفه بودند و خودشون تو خونه PSداشتند. ;)
یه NeedForSpeed هم بود که دونفره میشد و صفحه رو نصف میکرد اونم زیاد بازی میکردیم یادم نیست کدوم نسخه بود.
توی مورتال کمبات سگا زدن فینیش خیلی سخت بود ولی یادمه این MK Trilogy یه رمز داشت با یک دکمه فیتلتی یا انیمالیتی و... میزد و کلی حال میکردیم باهاش.
اویل3 رو دو مرحلشو رفتیم تو کلوب (وقت نبود-نوبت نبود-پول نبود میفهمی؟! ما بچه های دهه 60 و 50 بچه های محرومیت هستیم.) بعدا که کامپیوتر دار شدم رو PC رفتم.
یه بازی هلیکوپتر هم 5 دقیقه بازی کردم اون موقع بعد نشد بازی کنم دیگه مووووند تا هفته پیش توی ویتا خریدمش و الان بازی میکنم اشک تو چشمام حلقه میزنه.واقعا آرزو به دل موندیم همه منتظر نوبت بودن یا وقتی زمان تایمر تلویزیون داشت تموم میشد و اون گوشه سمت چپ تصویر عدد دیجیتال سبز رنگ شروع به شمارش معکوس از 60 میکرد و دلهره و هیجان بازی مخلوط با شمارش معکوس میشد و پول شارژ نداشتیم به محمود آقا التماس میکردیم 5 دقیقه دیگه....
هییی جوونی کجایی.قاب همین هلیکوپتره پشت ویترین بود و من همیشه با خودم میگفتم یه روز که کلوپ خلوته پولامو جمع میکنم دوتا نوبت میخرم میشینم دل سیر بازی میکنم گذشت و گذشت و جور نشد تا یکی اومده بود خریده بودش انقدر ناراحت شدم و بغضم شد.
اون ماشین پلیسه که تو پست قبل گذاشتی هم شاهکار بود تو نوع خودش یه بازی جمع و جورتر و خوشگل ماشین پلیس هم تو سگا بود یادته احسان؟اسمشو یادم نیست.اولش خانمه بیسیم میزد و از بین فراری و پاترول و تریلی یکی رو انتخاب میکردی.

خیلی زیبا نوشتید دوست عزیز. واقعا رفتم به خاطرات گدشته. اون بازی سگا هم که فرمودین بازی Chase H.Q. II سگا بود.

chasehq2-6.gif

amin_dante

کاربر سایت
Aug 29, 2011
43
نام
امین

V.I.P.%20(2).jpg

یادش بخیر؛ مادر سبک Quick Time Event بود رو پلی استیشن :d
گالری جالبی هم داشت !

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
NeedForSpeed

آره رضا جان خیلی ها اون موقع بازیا رو تو کلوپ بازی میکردن ---- آره بازیا ماجراجویی کم بازی میکردن تو کلوپ بیشتر فایتری و مسابقه ای رو 2 نفری بازی میکردن چون پول روم هم میزاشتن دنگی باهم بازی مکردن

البته یادته هزینه بازی 1 دسته با 2 دسته فرق داشت :d دو دسته یکمی گرونتر بود

من خودم اون زمان یه ps1 سری 1000 ژاپنی داشتم دست دومشو خریده بودم 210 هزار تومن :bighug: یادمهاون زمان میرفتم شاگردی یه تعمیرگاه ماشین لباسشویی قشنگ 9 ماه دست مزدمو گذاشتم تا یه ps1 خریدم :( الانم با آدم کم سن پول نمیدن چه برسه اون موقع فقط بیگاری میکشیدن با دستمزد کم -- پدر دست حسابی نداشتم هر چی میخواستم باید خودم میخریدم

اتفاقا این پست امروز تو این تاپیک گذاشتم خودت ببین
http://forum.bazicenter.com/thread39009/page119/#post3788400

یادش بخیر تیکن 3 چه حالی میداد

کلیپ اپیزود اول Tekken3

Tekken 3 intro

من از اولم زیاد با کمبات ارتباط برقرار نکردم اما با استریت فایتر . تیکن و ...... راحتر بودم شورش در کشتی محشر بود :bighug: اون پیر مرده که لباس سفید داشت دست تو جیبش بود با پا کلا مبارزه میکردو همیشه بر میداشتم :))

NeedForSpeed روی ps1 عالی بود تا اونجایی که میدونم 6 نسخه از NeedForSpeed روی ps1 اومده بود ----- این تقسیم شدن صفحه اولین بار تو ps1 شروع شد واقعا یه انقلابی بود که مثلا 2 تا 4 قسمت میشد هر بازیکن هم تو بخش خودش اختیار کامل و محیط کاملا مجزا داشت

گفتم 4 نفره چون تبدیل دسته 4 نفره رو یادته میشد 4 نفری مثلا فوتبال بازی کرد

اکثرا میرفتی کلوپا 95 درصد داشتن فوتبال 99 بازی میکردن یه 5 درصدی بازیایی مثل رزیدنت اویل بازی میکردن کلی آدم هم دورش جمع میشدن نگاه میکردن

اتفاقا همین بازی هلکوپتر اون زمان من خریدم اونم داشتم میرفتم پارک گلچین تو منطقه 15 بعد دیم 2 هزار تومن پول افتاده زمین برداشتم به مرده که جلوم بود گفتم آقا ول شما افتاده؟؟ گفت آره مال منه اما چون بهم گفتی برای بخودت منم سریع کل مسیر تند تند رفتم پل چهارم ابوذر :)) یه 35 دقیقه ای راه بود رفتم با پوله همین بازی هلکوپتر خریدم 1500 تومن :d 500 تومنم موند رفتم کل بچه ها کوچه بستنی لیوانی خریدم دادم بهشون یادش بخیر دونه 35 تومن بود :d

کلوپ طرف شما با کلاس بوده تایمر داشته طرف ما که اسمتو تو کاغذ مینوشت بعد مینوشت مثلا با این پول باید 30 دقیقه بازی کنه بعد ساعت شروع مینوشت وقتی هم نوبتت تموم میشد با پس گردنی بلندت میکرد :d طنز تلخ ( واقعیت تلخ شیرین شده با شیرین کننده مصنوعی :d )

آره اون بازی رالی سگا رو یادمه :x خیلی حال میداد چقدر بازیش کردم ;;)

خیلی زیبا نوشتید دوست عزیز. واقعا رفتم به خاطرات گدشته. اون بازی سگا هم که فرمودین بازی Chase H.Q. II سگا بود.

chasehq2-6.gif

یادش بخیر :bighug:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Rezahajizadegan

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
یادش بخیر؛ مادر سبک Quick Time Event بود رو پلی استیشن :d
گالری جالبی هم داشت !

دقیقا!! عجب گالری هم بود!

این بازی CT Special Forces 1 هم خیلی با حال بود. شبیه کنترای نینتندو هستش و با همون سبک اما با گرافیکی زیباتر. همچنین شبیه بازی متال اسلاگ یا همونی که بهش می گفتیم سربازان کوچک هم هست اما توی این یکی تا حدی امکان حرکت به محیط قبلی هم هست. به دوست داران این سبک حتما توصیه می کنم بازیش کنند.

این بازی 2 شماره دیگه روی ps1 داشت:
CT Special Forces 2 - Back to Hell
CT Special Forces 3 - Bioterror

51947-CT_Special_Forces_(E)-1.jpg

site-RANTCTSF1-compare2psx.PNG

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsanservat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر