طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

saeed2649

کاربر سایت
Jun 14, 2010
2
نام
سعید
سلام به همه ی دوستان
مودم من Dlink هست و الان حدود دو ماه هست که از سرویس های پارس آنلاین استفاده میکنم متاسفانه مشکلی که همه ی دوستان دارن من هم نمیتونم وصل بشم به اینترنت و در نهایت به لایو هم متصل نمیشم راستیتش من آشنایی کافی برای بریج کردن و متصل شدن به Live رو ندارم اگه میشه منو راهنمایی کنین و یک آموزش کامل که بتونم از اول مودم و ایکس باکس رو به هم وصل کنم و بعدش بریج کنم بدید ممنون میشم کمکم کنید

hellghost24

کاربر سایت
Jul 2, 2011
1
سلام دوستان من یه مشکل واسم پیش اومده ، ممنون میشم کمکم کنید .
برای وصل شدن به اینترنت با ایکس باکس Jtag اسلیم به مشکل برمیخورم . هرکاری میکنم به اینترنت وصل نمیشه ، مشکلش دقیقا چیه ؟ مودم کاملا سالمه ، رمز وای فای رو میزنم ، توی تست هم وای فای پیدا میشه ولی به اینترنت وصل نمیشه و ارور میده

a.p&23a.r

کاربر سایت
Aug 15, 2010
135
نام
Ali
سلام دوستان من یه مشکل واسم پیش اومده ، ممنون میشم کمکم کنید .
برای وصل شدن به اینترنت با ایکس باکس Jtag اسلیم به مشکل برمیخورم . هرکاری میکنم به اینترنت وصل نمیشه ، مشکلش دقیقا چیه ؟ مودم کاملا سالمه ، رمز وای فای رو میزنم ، توی تست هم وای فای پیدا میشه ولی به اینترنت وصل نمیشه و ارور میده
تا اونجایی که من می دونم با هک Jtag نمیشه به اینترنت وصل شد

Break

کاربر سایت
Mar 2, 2015
1
سلام
من یه xbox 360 new slim دارم.جی تگ نکردمش به خاطر مولتی زدن.
الان من چند تا سوال دارم:
1- از کجا بفهمم بازیم برنر مکس هست که یه وقت بن نشم؟؟
2-برای وصل شدن به لایو باید کجا برم و آیا باید جایی ثبت نام کنم:
* البته من یه دوسال پیش یه hotmail همینجوزی ساختم و شنیدم هات میل همون اکانت مایکروسافته و باهاش همه کار میشه کرد و به همه چیز میشه وصل شد!آیا همین هات میل کفایت میکنه؟
3-هیچ راهی نداره اکانت لایو برای مولتی زدن رایگان گیر آورد؟حتما باید خرید؟
4-الان کد لایو دارم!کجا باید واردش کنم؟و از کجا بفهمم چه قدر ازش مونده؟
5-از کجا بفهمم xbox به آخرین داشبورد آپدیت شده و lt3 هست؟؟
6-من محیط منو های یه نفرو دیدم خیلی حال کردم!چه طوری میتونم تم رایگان بگیرم؟
7-آیا میشه با نیو اسلیم ها از طریق wifi وصل شد؟؟چون من تلویزونم با مودم خیلی خیلی فاصله داره و نمیتونم lan وصل کنم بهش؟

فقط هم قصد مولتی بازی کردن gta v بعدش بتل 4 و بعدش کالاف ادونس دارم.تا حالا جز کانتر 1.6 تو سرورا پردیس گیم هم مولتی نزدم
icon_pf2.gif

8-اینم پینگمه که از دو تا سایت گرفتم و نیجه یکی در اومد!به نظر شما با این وضع نت که تو عکس زیر میبیند میشه مولتی زد؟

http://8pic.ir/images/vnupbs9oc98ycxern82k.jpg

http://8pic.ir/images/ifrc6iw2w3j1wkzzmloe.jpg

میدونم سوالام زیاد شد ولی ممنونتون میشم به این 8 تا سوالم جواب بدین!

GreatLord

کاربر سایت
Jul 18, 2012
92
نام
shayan
قبلاً با اینترنت مخابرات هیچ مشکلی با لایو نداشتم اما با پارس آنلاین دستگاه به اینترنت هم وصل نمیشد چه برسه به لایو
تا اینکه چند ماه پیش وقتی زدم به اینترنت وصل بشه دیدم وصل شد و یه مدت هم خوب بود، اما بعد از اینکه مودمو دست کاری کردم دوباره به اینترنت وصل نشد.
بعد از یک هفته تحقیق توو انترنت و 3 بار تماس با پشتیبانی پارس آنلاین ( که میگفتن مشکلی نیست ، ما بلد نیستیم ، پشتیبانای مودم ما نیستن فردا 8 به بعد تماس بگیرید و ...) هم به جائی نرسیدم و به اینترنت از توی xbox وصل نشد.
توو چند تا سایت نوشته بود که MTU مودم رو عوض کنید وصل میشه، یکی گفته بود رو 1400 ، 1480 ، 1500 و... که هیچ کدوم از اینا هم جواب نداد!
راه کار نهائی این بود که یکی گفته بود مودم رو روی حالت bridge تنظیم کنید. توی قسمت Network دستگاه برید و از اوجا قسمت Configure Network رو انتخاب کنید. در سر برگ
Basic Settings تنظیمات IP , DNS روی حالت Automatic باشه، سپس به سر برگ Additional Settings رفته و فقط User Name , Password اینترنتتون رو وارد کنید و باقی گزینه ها حتماً خالی باشه Done رو بزنید.
بعد به راحتی به اینترنت وصل میشوید.
تا اینجاش خودم تست کردم و شد. اما مشکل اینجاست که اینترنت بی سیم مودم رو می خوایم روی همه دستگاه های توی خونه داشته باشیم و حالت PPPoe مودم رو هم از دست ندیم.:-/
برای حل این مشکل من به طور اتفاقی بعد از اینکه مودم رو ریست کردم که همه تنظیمات پاک بشه به بخش network مودم رفتم، دیدم پیش فرض یه bridge ساخته که پاکش کردم.
( مودم من tp link هست ) یه Bridge ساختم با رنج VPI/VCI ای اس پیم که ماله پارس آنلاین 0-59 هستش.
بعد توی قسمت network بیریجی که ساخته شده رو نشونم داد بعد از اون دوباره دکمه Add زدم و یک PPPoe هم ساختم همه ی تنظیمات همون پیش فرض بودن فقط user , Pass اتصال به اینترنتم و وارد کردم و رنج 0-59 پارس آنلاین رو هم بهش دادم و تمام.
بعد از اون توی قسمت network مودم دو تا کانکشن Bridge , PPPOE به من نشون داد که هر دو Connect هستند.
اینجوری مشکل من حل شد وسیله هائی مثل موبایل ، رسیور و ... اینترنتشون رو دارن به صورت بیسیم و xbox هم اینترنتشو داره ;)
یادتون نره که توی این حالت حتماً توی ایکس باکس یوزر و پسورد اتصال به اینترنتتون رو وارد کنید که خودش تشخیص میده و به تنظیمات bridge توی مودم وصل میشه نه به pppoe که کار نکنه.
=====================
سوالی اگر بود در همین رابطه که من توضیح دادم و بلد بودم در خدمتم.
الان من نمیدونم یوزرم چیه از کجا بفهمم؟ پسوورد باید پسوورد وای فای باشه؟ لطفا کمک کنید مال منم پارس انلاینه وصل نمیشه

Peyman_s

کاربر سایت
Apr 28, 2011
27
نام
Peyman
سلام ممنون میشک کسی کمکم کنه!!!!!
من امروز می خواستم به لایو وصل بشم همه کار هایی که گفته شده بود تو پست اتصال به 4 روش رفتم ولی test رو که میزنم همون اولی هم رد نمیشه و اتصال xbox به مودم که قبل اتصال به اینترنته failed میشه
لطفا کمک کنید ممنون :(

Peyman_s

کاربر سایت
Apr 28, 2011
27
نام
Peyman
آقا من خودم مشکلمو حل کردم مشکل از این بود که چون مودمم پسورد داشت کانکت نمیداد البته پسوردو میزدم ولی جواب نمیداد تا اینکه مودم قبلیمو گذاشتم و درست شد...
کاش بتونه کسی راه حلی بده بتونم ار مودم وایر لسم استفاده کنم از live xbox

hadigorge

کاربر سایت
Nov 10, 2012
32
سلام من یک مودم همراه سیمکارتی دارم میخوام یه اموزشی در مورد شیر کردن اینترنت از pcبه xbox برای اتصال به لایو بدین من ویندوزم 8 هستش وقتی مودم همراه رو با usb به pc وصل میکنم و کانکت میشم میرم رو کانکشن و پروپرتیس رو میزنم سپس گزینه شرینگ بعد تیک گزینه اول رو میزنم سپس xbox رو روشن میکنم(با کابل لن به pcوصل کردم)ولی کانکت نمیشه به اینترنت

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
دوستان من یه x360 اسلیم دارم وقتی میخوام به نت وصل بشم ارور DNS میده از ISP هم DNS گرفتم وارد کردم اما بازم ارور میده چجوری میشه وصل شد.

as2007

کاربر سایت
Aug 1, 2008
10
سلام
من به ایکس باکس لایو وصل میشم اما وقتی میخوام یه چیز دانلود کنم باز میگه شما باید sing in بشید وقتی هم وارد میشم تایید میکنه که وارد شدید ولی بازباز همین پیغام میاره که شما بهید به لایو وصل بشید
کسی میدونه مشکلش چیه

night lord

کاربر سایت
Dec 8, 2017
13
امروز فهمیدم مشکلات من با کنسولی که خیلی دوسش داشتم oneX تمومی نداره
امروز تا کنسول رو روشن کردم تا یه دست فیفا بزنم دیدم زده دستگاه آپدیت داره یه 400 مگی دانلود کرد و آپدیت کرد و بعد دیدم دیگه هر کاری میخوام بکنم میگه باید به لایو متصل شی و اکانت بسازی
هر کاری کردم نشد وصل بشم به لایو دستگاه به اینترنت وصل میشه ولی اصلا وارد حساب لایو نمیشه که نمیشه
03.gif
03.gif

چه درد سرایی داره ایکس باکس ،
27.gif
27.gif
28.gif
کلی تحقیق کردم دیدم انگار هیلتریم که وصل نمیشه

من چون با مودم وای فای و سیم ایرانسل به اینترنت وصل میشم امکان شیر چیز چیز ان رو ندارم
چیکار میتونم کنم؟؟؟
این داستان dsn زدن چیه؟

Mahdi2x

کاربر سایت
Mar 3, 2018
1
خوب اول باید بگم که از امیر(NIK) هم تشکر می کنم هم عذر می خوام.دلیلش هم اینه که ایشون آموزس دادن که XBox 360 رو به اینترنت متصل کنیم از طریق کامپیوتر اما من می خوام به 4 روش بگم.در هر پست 1 روش رو آموزش خواهم داد.در ضمن دوستان عزیز تا تکمیل نشدن مراحل اصلا پست ندن اینجا.هر سوالی هست پیغام خصوصی بدید.

خوب شروع می کنیم...

چهار روش برای اتصال XBox 360 به اینترنت وجود داره که به شرح زیر هست :

1. اتصال مستقیم XBox 360 به مودم

2. اتصال به روتر( اتصال همزمان کامپیوتر،مودم و XBox 360 به یک منبع مثل هاب )

3. اتصال Windows ICS یا اتصال XBox 360 به کامپیوتر و Share کردن اینترنت بین 2 دستگاه

4. اتصال بیسیم ( مخصوص کسانی که Wireless Adaptor برای کنسول XBox 360 خریداری کردن )

نکته بسیار مهم : پست سوم برای تنظیمات Network روی کنسول حتما خوانده شود

سلام من وقتی میخامـ به لایو وصل بشم این ارور ها رو میده http://imgurl.ir/uploads/c885304_IMG_20180302_201636.jpg

http://imgurl.ir/uploads/e181368_IMG_20180302_201656.jpg

soltani82

کاربر سایت
Apr 16, 2018
1
نام
مسيح
از این پست به بعد دوستان هر گونه سوالی داشتند می تونن همین جا مطرح کنن.

همچنین اگر موفق نشدید ICS ویندوزتون رو راه اندازی کنید بگید آموزش راه اندازیش رو براتون بگذارم.

سلام يه سوال ميشه يه تاپيکي با همين موضوع ولي براي دستگاه هاي xbox360 jtag معرفي کنيد
چون ميترسم کنسول رو به لايو وصل کنم و بن شم :o
اگه تاپيکي هم در اين مورد بود ولي براي روشي که به لايو وصل باشي و بن نشي
لطفا معرفي کنين ممنون ميشم[-o<

MehrabXgameR

کاربر سایت
Dec 29, 2018
2
اقا سلام خسته نباشید من از دانگل(همون فلشی که اینترنت رو در کامپیوتر وایرلس میکه که بهش وایرلس هم میگن)استفاده میکنم و از کامپیوترم به اینترنته گوشیم(ایرانسل)وصل میشم حالا میخام با ایکس باکس ۳۶۰ انلاین بشم باید چیکار کنم؟...خودم کابل لن رو زدم به کامپیوتر و اون سرش رو هم زدم به کنسول و اینترنت رو خوند ولی وقتی میزنم رو یکی از تست ها همه ی فید هارو قرمز میکنه و چون بلد نیستم از کجا باید ای پی ادرس و دی ان اس رو پر کنم اتوماتیک میزارم ولی هیچی نمیاد لطفا راهنماییم کنید ممنونم از سایته خوبتون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر