Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

Ahmad220

کاربر سایت
Jun 22, 2012
141
نام
احمدرضا
دوستان میخوام وارد سرور ایرانی بشم این ارور میاد مال چیه؟چی کار کنم
your country estonia not allowed join into this server

اگه VP-N دارید قطع کنید. سرور های ایرانی بعضی هاشون IP های خارجی رو limit کردن . اگه چیزی وصله که IPــ تون رو عوض کرده قطع کنید درست میشه .

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سلام به همه، من تازه cs:go رو شروع کردم و تقریبا هیچی بلد نیستم:d
یه مقدار با چندتا از بچه ها بازی کردم و یه سری سوال برام پیش اومد.

1.معمولا شما چطوری بازی میکنید؟ توی سرورهای خاصی مچ اتفاقی پیدا میکنید؟ یا میشه مثلا clan داشت؟
2.این اسلحه های طرح دار رو چطور میشه ساخت و اینکه اگه بمیری و یکی دیگه برداره دیگه نداریش؟
3.وقتی که بازی میکردم صدای محیط بازی(شلیک و...) خیلی بلند بود و صدای صحبت کردن بقیه هم خیلی خیلی کم. توی option تنظیمی برای میزان صدای voice پیدا نکردم؟ مشکل چیه؟

فعلا همین؛ ممنون:)

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
سلام .
دوستان من تا 2 سال پیش کانتر 1.6 میزدم و واقعا لذت میبردم باهاش ، از اون موقع تاحالا بازی ای شوتر اینجوری که تیم باشی برای آنلاین نزدم ، تا الان که Black OPS 3 رو پیش خرید کردیم و منتظرشم ، این بازی مثل همون 1.6 هست ، چجوریاست ، گیم پلی خیلی فرق کرده ؟ ارزش خرید داره ؟ (میدونم داره :d) ، همچنین پینگ ـم 250 ایناست ، چجوریه ؟ ایرانی ها سرور دارن توش ؟ ساعتی چقدر حجم مصرف میکنه ؟
شرمنده برای تعدد سوالا ، و ممنون از جواباتون (پیشاپیش ;)) ، اگی اوکی باشه میخرم و میایم ایشاالله تابستون سرم خلوته باهم بزنیم :)

Ahmad220

کاربر سایت
Jun 22, 2012
141
نام
احمدرضا
سلام به همه، من تازه cs:go رو شروع کردم و تقریبا هیچی بلد نیستم:d
یه مقدار با چندتا از بچه ها بازی کردم و یه سری سوال برام پیش اومد.

1.معمولا شما چطوری بازی میکنید؟ توی سرورهای خاصی مچ اتفاقی پیدا میکنید؟ یا میشه مثلا clan داشت؟
2.این اسلحه های طرح دار رو چطور میشه ساخت و اینکه اگه بمیری و یکی دیگه برداره دیگه نداریش؟
3.وقتی که بازی میکردم صدای محیط بازی(شلیک و...) خیلی بلند بود و صدای صحبت کردن بقیه هم خیلی خیلی کم. توی option تنظیمی برای میزان صدای voice پیدا نکردم؟ مشکل چیه؟

فعلا همین؛ ممنون:)

1. Community Servers - Official Servers . سرور هایی که خوده ایرانیا میزنن و پینگ -50 هست از توی Community Servers باید بازی کنی , برای مچ و rank هم باید Competitive ّبازی کنی . معمولا پلیر ها میان سرور های ایرانی دست گرمی میزنن بعد میرن match .

2.اسلحه هایی که اسکین دارن باید از مارکت و اینا بخری ( خودت بهتر میدونی :D ) . ساختنش هم که میتونی بسازی و بزاری WorkShop ولی دردسر داره ... الان کلی اسکین آماده با کلی Case داخل بازی هست که میتونی باز کنی یا بخری. در مورد قسمت دوم هم , خیر . اگه بمیری گانت دراپ میشه یارو هم میتونه برداره ولی فقط تو بازی . آیتم هنوز تو inventoryــــت هست نترس :D

3.تو بازی همون قسمت صدا Music - Master Volume اینارو یخورده بیار پایین اوکی میشه , ولی در کل تو سرور های ایرانی چون جمعیت زیاده سر و صدا زیاده , ولی تو مچ چون 5v5 هست همه چی اوکیه خیالت تخت . ( اگر باز صدات اوکی نیست برو Setting استیم , Voice , بعد Recieve Volume رو ببر بالا )

- - -ویرایش - - -

سلام .
دوستان من تا 2 سال پیش کانتر 1.6 میزدم و واقعا لذت میبردم باهاش ، از اون موقع تاحالا بازی ای شوتر اینجوری که تیم باشی برای آنلاین نزدم ، تا الان که Black OPS 3 رو پیش خرید کردیم و منتظرشم ، این بازی مثل همون 1.6 هست ، چجوریاست ، گیم پلی خیلی فرق کرده ؟ ارزش خرید داره ؟ (میدونم داره :d) ، همچنین پینگ ـم 250 ایناست ، چجوریه ؟ ایرانی ها سرور دارن توش ؟ ساعتی چقدر حجم مصرف میکنه ؟
شرمنده برای تعدد سوالا ، و ممنون از جواباتون (پیشاپیش ;)) ، اگی اوکی باشه میخرم و میایم ایشاالله تابستون سرم خلوته باهم بزنیم :)

بازیش که زمین تا آسمون با 1.6 فرق کرده , گیم پلی فوق العاده شده , ارزش خرید که 100 %, پینگ زیره 300 تقریبا برای MAtch خوبه , سرور ایرانی هم داره , سرور های ایرانی اگه حد اکثر 60 مگ و مچ های رسمی هم حدود 75 تا 100 مگ ( همراه Voice داخل بازی )

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
1. Community Servers - Official Servers . سرور هایی که خوده ایرانیا میزنن و پینگ -50 هست از توی Community Servers باید بازی کنی , برای مچ و rank هم باید Competitive ّبازی کنی . معمولا پلیر ها میان سرور های ایرانی دست گرمی میزنن بعد میرن match .

2.اسلحه هایی که اسکین دارن باید از مارکت و اینا بخری ( خودت بهتر میدونی :D ) . ساختنش هم که میتونی بسازی و بزاری WorkShop ولی دردسر داره ... الان کلی اسکین آماده با کلی Case داخل بازی هست که میتونی باز کنی یا بخری. در مورد قسمت دوم هم , خیر . اگه بمیری گانت دراپ میشه یارو هم میتونه برداره ولی فقط تو بازی . آیتم هنوز تو inventoryــــت هست نترس :D

3.تو بازی همون قسمت صدا Music - Master Volume اینارو یخورده بیار پایین اوکی میشه , ولی در کل تو سرور های ایرانی چون جمعیت زیاده سر و صدا زیاده , ولی تو مچ چون 5v5 هست همه چی اوکیه خیالت تخت . ( اگر باز صدات اوکی نیست برو Setting استیم , Voice , بعد Recieve Volume رو ببر بالا )

- - -ویرایش - - -

بازیش که زمین تا آسمون با 1.6 فرق کرده , گیم پلی فوق العاده شده , ارزش خرید که 100 %, پینگ زیره 300 تقریبا برای MAtch خوبه , سرور ایرانی هم داره , سرور های ایرانی اگه حد اکثر 60 مگ و مچ های رسمی هم حدود 75 تا 100 مگ ( همراه Voice داخل بازی )

ممنون از جوابت ، گیم پلی الان چجوریه ؟ هدف چیه و چیکار باید کرد ؟ ، سرور ـش چیه، آدرسش رو داری ؟، یه پینگ بگیرم ببینم وضعیت چجوریه ...
راستی کرک شده داریم که بشه با ایرانیا خوب بازی کرد یا نه باید استیم ـشو بگیرم ...

آخرین ویرایش:

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
ممنون از جوابت ، گیم پلی الان چجوریه ؟ هدف چیه و چیکار باید کرد ؟ ، سرور ـش چیه، آدرسش رو داری ؟، یه پینگ بگیرم ببینم وضعیت چجوریه ...
راستی کرک شده داریم که بشه با ایرانیا خوب بازی کرد یا نه باید استیم ـشو بگیرم ...
گیم پلی همونه ولی گرافیک رفته بالا، هدف همونه دیگه ترور ها باید بمب بکارن سیتی هم باید خنثی کنه و همون مد هاستیج که سیتی ها باید حمله کنن و گروگانارو آزاد کنن، سرور های ایرانی رو هم راحت میتونی پیدا کنی(البته اگه اکتیو باشن)، روش کرک شده هم هست اما کم جمعیت و معمولا پر از چیتر نوب هست و بعضی مواقع اصن کسی تو سروری کرکی نیست.

Ahmad220

کاربر سایت
Jun 22, 2012
141
نام
احمدرضا

گیم پلی نسبت به 1.6 و Css خیلی خیلی بهتر شده ! طبیعی تر شده ... بازی خیلی بالانس شده و ...
هدف کلی بازی که حال کردن خودته ولی در حالت کلی پلیر ها دو دستن 1.برای رنک بازی می کنن 2.برای فان بازی میکنن که معمولا میرن سرورها و اینا .
بیا اینم IP سرور EU : 146.66.154.227
کرکی هست ولی ایرانی نداره , فقط روس داره که عده ی زیادیشون از نوب بز اونور ترن . همین استیمشو بگیر حله ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر