harvest moon

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
بعضی بچه ها میگفتن این سی دی که ما داریم کامل نیست و سی دی کامل دارای شهر هست سی دی کامل بالای 400 مگ هست ولی غیر کامل دارای پایین 300 مگ راستی میگفتند با کشتی سفر میکنید و بعضی ها هم عکس از اون کشتی گذاشتند ولی از شهر نه !

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
من دارم بازیش میکنم 60 درصد بازی رفتم و یک سال رو کامل تموم کردم.امروز هم متاهل شدم با Karen خانوم همون دختر بقاله.
هوس بازیهای PS1 کردم به شدت نشستم پاش.بچه که بودم هی میرفتم بعد سیومو پاک میکردم ولی این دفعه میخوام برم ببینم چی میشه

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
امیرجان باور کن من نه عکسی از اون کشتی دیدم نه عکسی از شهر ... یه زمانی کل سر این قضیه تحقیق و تفحص کردیم به جایی نرسیدیم .... اگر چیزی دیدی لااقل اینجا بذار ما امیدوار بشیم دوباره از اول بازی کنیم ...

پ.ن : قضیه چیه که همه میرند کارن رو میگیرند ؟؟؟!!!!!!

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
امیرجان باور کن من نه عکسی از اون کشتی دیدم نه عکسی از شهر ... یه زمانی کل سر این قضیه تحقیق و تفحص کردیم به جایی نرسیدیم .... اگر چیزی دیدی لااقل اینجا بذار ما امیدوار بشیم دوباره از اول بازی کنیم ...

پ.ن : قضیه چیه که همه میرند کارن رو میگیرند ؟؟؟!!!!!!
سر رفتن به شهر یه خروار جنگ دعوا بود تو p30world.
خب کارن از بقیه خوشگلتره.

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
جان کوچولو حرفت تائید میشه .... منم توی اون دعواها شرکت داشتم اما بازم به جائی نرسیدیم ....
حتی یادمه یکی از صبح تا شب نشست و رفت اما بازم شهری ندید ....
منم واقعا نمیدونم هست یا نه .... حتی توی فروم های خارجی هم بحثش بود اما نه عکسی وجود داشت نه ویدئویی نه مدرکی ..... هنوز هم که هنوزه نفهمیدیم این شهر واقعا وجود داره یا نه ....

پ.ن : اون پرستاره هم خدایی خوشگله ... اما بازم به کارن نمیرسه ..... :D

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
تو p30world حدود 543 صفحه درباره این بازی نوشته بودن همشو خوندم ولی جز چشم درد چیزی گیرم نیومد.
آره پرستاره هم باحاله اولین بار با اون ... خیلی راحت قلب میداد سر کارن پیر شدم.

ven0m

کاربر سایت
Jun 22, 2008
76
ظاهرا درباره ی شهر نظرات ضد و نقیض زیادی وجود داره:
[LTR]
How to go to the city?
When you have 100% of the game
How can I go to king city?
I don't Know yet,but you must play this until 20 years and 30 years. And then Kai is come and ask. Answer "Yes" so you can go to the King City.
Is there any city (king city) in this game?
No, ther isn't
How Hack to went King City?
A1 : There is no city in this game.
A2 : Well there's no King City and there's no City it has town and that is Mineral Town.
A3 : If you married with elli
A4 : First. get all 10 animal each. then force the heart to drop until 0 and you will be throw from the town. you will be send to King city.
[/LTR]
[LTR]
How can I go to the king city in harvest moon back to nature?
A1 : There is no King City in BTN, but I don't really know. They say its when you marry Elli but I don't think that's true, I think its only a rumor.
A2 : Well I heard that there are 2 cities in the game and they sayed that you got be friends with the chinese guy from the supermarket named won, but in one you can buy another farm and on the other city you can only take pictures (honestly I dont believe that much...)
[/LTR]

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
Harvest%20Moon%20-%20Back%20to%20Nature%20[U]%20[SLUS-01115]-front.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر