ّبزرگ خاندان پلی استیشن (عکس)

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,368
نام
علی
برعکس من بازی های ترسناک رو دوست نداشتم بیشتر با بازی های فانتزی مثل کراش حال می کردم. البته بازی هایی مثل سری بازی های جنگی-هواپیمایی ACE COMBAT رو خیلی دوست داشتم و از ACE COMBAT 2 تا
ACE COMBAT :ASSAULT HORIZON که برای ایکس باکس 360 در 2011 اومد رو بازی کردم

بازی فقط ترسناک عمو!:D جف کردنه نصوه شب خیلی خوبه!:D استاد این کارم که Shinji Mikami بزرگ! یادمه همیشه سره ساختن اون آهنگ مثله آن حیوان 4پا تو گل گیر میکردم:| یکی بود تو کلوپ اسمش فیاض بود، مثه هولو این تیکرو رد میکرد همیشه:| من میرسیدم اینجا هی مموری میبردم میگفتم فیاض بیا اینو رد کن:|:D اصن میرسیدم به آهنگه غمه دنیا میگرفت منو که الان باز چه کنم اینو خو من الان:|:D خیلی خوب بود! منو فقط بازی میترسونه! فیلم ترسناک هرچی دیدم، نترسیدم!:| ولی بازی ترسناک میخوام انجام بدم، حتما باید پوشک کنم!!!:D

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
فقط یه چیزی ضد حال بود ...
از مدرسه میرسیدیم خونه ( از 7 صبح هم منتظر زنگ اخر بودیم )
دیسک بازی خش میفتاد و لوگوی PS گیر میکرد ... واااااااااااااای چه چیزا که نمی مالیدیم به دیسک بلکه رد کنه لوگو رو
ارزونیم بود اون موقع انقدر بازی داشتیم نمیدونستیم چیرو بازی کنیم
خوراک فقط 007 بود (مرحله رو رد میکردیمو منتظر یه میان پرده زیبا ) :d

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
دقیقا خودشه، از تویستد خیلی سخت تر بود
متال گیر رو چرا کسی نمیگه؟

Sent from my D6503

متال گیر که سخت بود من اصلا طرفش نرفتم از اون اولم بازی آر پی جی نوبتی دوست داشتم. فکری هم دوست داشتم مثل Dracula: The last sanctury

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
vigilante 8 نبود ؟

آره آره ایول خودشه :d

تا آخر عمرمم فکر میکردم اسمشو پیدا نمیکردم خیلی وقت پیش بود و دوران طفولیت :d ولی عجب بازیی بود با اختلاف زیادی از Twisted Metal بهتر بود :d

- - -ویرایش - - -

دقیقا خودشه، از تویستد خیلی سخت تر بود
متال گیر رو چرا کسی نمیگه؟

Sent from my D6503

آخه دیگه متال گیر مثل امضای پای کار بود هرکی PS1 داشت باید حداقل یکی هم متال گیر داشت :d

من 2 تا متال گیر داشتم اما هر بار میرسیدم به یه باس فایت تو باگ گیر میکردم -___- اینو دقیق یادمه -____-

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
آقا یدونه ای
کیف کردم
من سال هفتاد کلوپ داشتم، مدل 1002 و 7002 داشتم، خودم هم تعمیرش میکردم، اون گیم شارک هم وقتی اومد ترکوند، باهاش فیلم هم میشد ببینیم
ممنون عزیزم

Sent from my D6503

خواهش می کنم داداش ! ;) مدل 1000 خیلی قدیمیه دو سه سال قبل اینکه پلی استیشن بگیرم یه دونشو اکبند تو یه مغازه پشت ویترین تویه افسریه دیدم که روشیشه گنده نوشته بود پیشرفته ترین دسگاه بازی دنیا ! گه با قیمتی گزاف در اون زمان برای فروش گذاشته بود

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,820
نام
پدرام
خواهش می کنم داداش ! ;) مدل 1000 خیلی قدیمیه دو سه سال قبل اینکه پلی استیشن بگیرم یه دونشو اکبند تو یه مغازه پشت ویترین تویه افسریه دیدم که روشیشه گنده نوشته بود پیشرفته ترین دسگاه بازی دنیا ! گه با قیمتی گزاف در اون زمان برای فروش گذاشته بود

سری 1000 واقعا سگ جون بود چهار سال برام کار کرد
من دوتا خریدم همون اول که اومده بود دونه ای 300 تقریبا البته درست یادم نیست

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
36712-Covert_Ops_-_Nuclear_Dawn_[Disc1of2]_[U]-3.jpg

آخرین ویرایش:

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
یادش بخیر موقعی که ظهری بودم ساعت 4 که از مدرسه بر میگشتم خونه نمیرفتم و تا ساعت تو کلوپ بودم بعدش مامانم میومد با کتک منو میبرد خونه
یادش بخییییییییییییییییییییییییییییییییر:((
با دوستم روزی یبا شورش در کشتی رو تا آخر میرفتیم
بازی های امروز بعد از یبار بازی خسته کننده میشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر