Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
نمایش KH III واقعاً خیلی خوب بود . بُعد گرافیکی که مشخص بود ؛ اما بشخصه بیشتر از همه از تغییرات و پیشرفت های گیم پلی بازی بسی بسیار خرسندم :D

Can't wait to do that sh!t

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
همینجام فرشاد! >:)
دیروز امتحان داشتم (یعنی امروز:-" ) نشد بیام در مورد هیچ بازیی پست بدم:|

نمایش بازی خدا بود! خدا!!! :(( واقعا عالی بود:x
همه چیش!!! :d

شخصا فکر میکردم ولی نمایش اولین دنیای بازی،از محبوب ترین های دیزنی باشن! Frozen ، Star Wars و یا حتی دنیاهای Marvel !!! :d
اما خوب از Tangled بود و خیلی هم خوب! از یکی از انیمیشن های موزیکال دیزنی! :x

بعد فرشاد این همه عکس گذاشتی،از پگاسوس(اگر خودش بوده باشه! یعنی اسب پرنده قاعدتا اونه! ولی نورانی شده بود و شباهتی به پگاسوس اصلی یعنی اسب هرکول نداشت:-" ) عکس نزاشتی؟ :| بزار از اینم! =)) :d

---

SE اومد FF X HD رو برای PS4 تایید کرد! اینم تایید کنه دیگه:(( آخر نسل داد وقت نشد(و نمیشه ) بازی کنم :((
از داستان هیچی نمیدونم! :| هیچی!!!! :-" ولی بقیه ی موارد عالی بودن:x و البته فقط هم KH II زدم:|

از تایید Unchained برای آندروید هم بسی خرسندم! :d هرچی KH بیشتر،بهتر! :-"

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
همینجام فرشاد! >:)
دیروز امتحان داشتم (یعنی امروز:-" ) نشد بیام در مورد هیچ بازیی پست بدم:|

نمایش بازی خدا بود! خدا!!! :(( واقعا عالی بود:x
همه چیش!!! :d

شخصا فکر میکردم ولی نمایش اولین دنیای بازی،از محبوب ترین های دیزنی باشن! Frozen ، Star Wars و یا حتی دنیاهای Marvel !!! :d
اما خوب از Tangled بود و خیلی هم خوب! از یکی از انیمیشن های موزیکال دیزنی! :x

بعد فرشاد این همه عکس گذاشتی،از پگاسوس(اگر خودش بوده باشه! یعنی اسب پرنده قاعدتا اونه! ولی نورانی شده بود و شباهتی به پگاسوس اصلی یعنی اسب هرکول نداشت:-" ) عکس نزاشتی؟ :| بزار از اینم! =)) :d

---

SE اومد FF X HD رو برای PS4 تایید کرد! اینم تایید کنه دیگه:(( آخر نسل داد وقت نشد(و نمیشه ) بازی کنم :((
از داستان هیچی نمیدونم! :| هیچی!!!! :-" ولی بقیه ی موارد عالی بودن:x و البته فقط هم KH II زدم:|

از تایید Unchained برای آندروید هم بسی خرسندم! :d هرچی KH بیشتر،بهتر! :-"

آره تو مصاحبه های نومورا هم معلومه که انگاز خیلی از Tangled خوشش میاد :d

بیا :d :

خوبه؟ :d

منم موافقم دقیقا باید نسخه های قبلی رو برا نسل جدید هم بدن حالا اگه بازی فقط رو PS4 میومد میگفتیم خب PS فن ها میگیرن و احتمال اینکه رو PS3 نسخه های قبلی رو رفته باشن زیاده (با اینکه فرضیه مزخرفیه ولی به هر حال)

ولی چون برا XONE هم گذاشتن و مایکروسافتیا کلا رنگ این سری رو هم ندیدن باید یه کالکشن بدن براش

اتفاقا دیروز شایعه شده بود که تو ادامه برنامه های E3 اسکوئر امروز میخواست KH 2.9 رو معرفی کنه که شایعه بود و الکی :(

بزنه برا نسل جدید هم بیاد یه کالکتور داشته باشه مثل 2.5 من از خوشحالی سکته میکنم :d بهترین کالکتوری که تو عمرم دیدمه رو داره و منه خرم نخریدم :(( اسکوئر خر تر هم انقدر کم تولید کرده بود که همش قبل از انتشار و تو پیش فروش تموم شد و بعدشم یکی هم اضافه نکردن بعد از اینور 1000000 تا کالکتور Type-0 دادن که هنوزم که هنوزه هروقت موجودیش تموم میشه 2 روزه پر میشه :|

نومورا گفته داستان شماره 3 به Unchained هم مربوطه پس بازی کردنش واجبه :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
آره تو مصاحبه های نومورا هم معلومه که انگاز خیلی از Tangled خوشش میاد :d

بیا :d :

خوبه؟ :d

منم موافقم دقیقا باید نسخه های قبلی رو برا نسل جدید هم بدن حالا اگه بازی فقط رو PS4 میومد میگفتیم خب PS فن ها میگیرن و احتمال اینکه رو PS3 نسخه های قبلی رو رفته باشن زیاده (با اینکه فرضیه مزخرفیه ولی به هر حال)

ولی چون برا XONE هم گذاشتن و مایکروسافتیا کلا رنگ این سری رو هم ندیدن باید یه کالکشن بدن براش

اتفاقا دیروز شایعه شده بود که تو ادامه برنامه های E3 اسکوئر امروز میخواست KH 2.9 رو معرفی کنه که شایعه بود و الکی :(

بزنه برا نسل جدید هم بیاد یه کالکتور داشته باشه مثل 2.5 من از خوشحالی سکته میکنم :d بهترین کالکتوری که تو عمرم دیدمه رو داره و منه خرم نخریدم :(( اسکوئر خر تر هم انقدر کم تولید کرده بود که همش قبل از انتشار و تو پیش فروش تموم شد و بعدشم یکی هم اضافه نکردن بعد از اینور 1000000 تا کالکتور Type-0 دادن که هنوزم که هنوزه هروقت موجودیش تموم میشه 2 روزه پر میشه :|

نومورا گفته داستان شماره 3 به Unchained هم مربوطه پس بازی کردنش واجبه :d
البته من خودم هنوزم کلاسیک های دیزنی رو ترجیح میدم! :-" ولی به هر حال،موزیکال ها رو کلا دوست دارم! :x

عکس ها عالیه! >:)

میان میگن PS فن ها روی PS Now برن، اونا هم مهم نیستن:| (برا x360 تایید میکنند،میگن برا اون بگیرین،رو X1 بزنید! :)) اینا ترولن! =)) )

اون مشکی و طلاییه؟ عالیه! :x از الان باندل انحصاری ژاپن KH III رو با این رنگ و طرح میبینم:(( دلم میخواد :(

یا این یکی؟

اون آرتی که برای جلد آرت بوک استفاده کردن،از بهترین آرت های بازیه! فکر کنم Main Menu KH II بود! :-"

---
در مورد لباس گفته بودی!
سیاه و قرمز رنگ های محبوب من میباشند! >:) عالیه! :-"
نومورا هم نگران نباشه! SE میاد لباس KH II رو DLC میکنه:|

با حضور این DLCـهای لعنتی،امیدوارم بازی همچنان وقتی میریم توی بعضی دنیاهای دیگه،طراحی کاراکتر عوض بشه! نیان DLC کنند چنین چیزایی رو! :| اون FF XIII RoL که 40هزارتا DLC لباس داشت اگر اشتباه نکنم! حتی TR :| سابقه ی خوبی نداره SE :( میترسم! :(

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
البته من خودم هنوزم کلاسیک های دیزنی رو ترجیح میدم! :-" ولی به هر حال،موزیکال ها رو کلا دوست دارم! :x

عکس ها عالیه! >:)

میان میگن PS فن ها روی PS Now برن، اونا هم مهم نیستن:| (برا x360 تایید میکنند،میگن برا اون بگیرین،رو X1 بزنید! :)) اینا ترولن! =)) )

اون مشکی و طلاییه؟ عالیه! :x از الان باندل انحصاری ژاپن KH III رو با این رنگ و طرح میبینم:(( دلم میخواد :(

یا این یکی؟

اون آرتی که برای جلد آرت بوک استفاده کردن،از بهترین آرت های بازیه! فکر کنم Main Menu KH II بود! :-"

---
در مورد لباس گفته بودی!
سیاه و قرمز رنگ های محبوب من میباشند! >:) عالیه! :-"
نومورا هم نگران نباشه! SE میاد لباس KH II رو DLC میکنه:|

با حضور این DLCـهای لعنتی،امیدوارم بازی همچنان وقتی میریم توی بعضی دنیاهای دیگه،طراحی کاراکتر عوض بشه! نیان DLC کنند چنین چیزایی رو! :| اون FF XIII RoL که 40هزارتا DLC لباس داشت اگر اشتباه نکنم! حتی TR :| سابقه ی خوبی نداره SE :( میترسم! :(

آخه کلاسیکا همه توش بودن و هستن دیگه باید یه سری جدید توش بیارن دیگه :d

من هنوزم منتظرم ببینم لایتنینگ یا یکی از اون انگل های XIII توش باشه تا یه مشت فحش درست و حسابی به نوامیس نومورا بدم :|

اون مشکی طلایی که متاسفانه فقط تو ژاپن منتشر شد

منظورم اون پایینیه با اون Heartless فوق کاواییه :x

بدون شک قشنگ ترین استیل بوک تاریخ رو داره :d

آرت بوک های نومورا هم که دیدنش واقعا لذت بخشه مخصوصا برا KH که آدم روانی میشه طراحیا رو میبینه :d

یکی از طراحیای Sora با گوش گربه ای و دُم بوده XD

و اینکه هم 1.5 هم 2.5 تو کالکتور بود ارزشش رو شونصد هزار برابر کرده بود

اتفاقا تو مصاحبه گفته خود بر و بچ SE گفتن که باید لباسش جدید باشه پس بگو برا همینه :d

یکم طراحی جدیدش سنش رو بیشتر کرده که نومورا هم جواب داده و گفته از نظر جسمانی هیچ فرقی نکرده ولی چون یکم لباسش جمع و جور تره و موهاش یکم کمتر ژوپولیدست اینجوری دیده میشه

نه باو دیگه دنیاهای دیگه خود به خود لباسا عوض میشه :d تو بازیای قبلیش هم همینجوری بود دیگه مثلا تو اون دنیای دختر لوسه (اسمای دیزنی رو 99 درصد بلد نیستم) همون دختر پری دریاییه تو KH 1 اونجا دیگه باید عوض بشه که بتونه زیر دریا بره و شنا کنه :d

خوشبختانه بازیای نومورا درست و حسابیه و مثل XIII نیست که بازیش فوق مزخرف باشه و همونی هم که فروخته زیادیشه بازم بیاد شونصد هزار تا لباس Por.nography برا اون خاله برقی بده :| تو داری اون زنک فلان فلان شده رو با Sora محبوب دلها ( :x ) یکی میکنی؟ :| برن بمیرن :((

Sora محبوب ترین کاراکتر دنیای گیم منه :d فقط باید ببینم که Noctis چیکار میکنه میتونه بیاد رتبه اول یا نه؟ :d

- - -ویرایش - - -

راستی دقت کردین Sora یه لحظه هم نخندید تو تریلر؟ :(

حتی اون UI بازی که کله کاراکترا هست مثل بازیای قبلیش نیست که صورت Sora با لبخند باشه :( خیلی جدی بود :(

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
آخه کلاسیکا همه توش بودن و هستن دیگه باید یه سری جدید توش بیارن دیگه :d

من هنوزم منتظرم ببینم لایتنینگ یا یکی از اون انگل های XIII توش باشه تا یه مشت فحش درست و حسابی به نوامیس نومورا بدم :|

اون مشکی طلایی که متاسفانه فقط تو ژاپن منتشر شد

منظورم اون پایینیه با اون Heartless فوق کاواییه :x

بدون شک قشنگ ترین استیل بوک تاریخ رو داره :d

آرت بوک های نومورا هم که دیدنش واقعا لذت بخشه مخصوصا برا KH که آدم روانی میشه طراحیا رو میبینه :d

یکی از طراحیای Sora با گوش گربه ای و دُم بوده XD

و اینکه هم 1.5 هم 2.5 تو کالکتور بود ارزشش رو شونصد هزار برابر کرده بود

اتفاقا تو مصاحبه گفته خود بر و بچ SE گفتن که باید لباسش جدید باشه پس بگو برا همینه :d

یکم طراحی جدیدش سنش رو بیشتر کرده که نومورا هم جواب داده و گفته از نظر جسمانی هیچ فرقی نکرده ولی چون یکم لباسش جمع و جور تره و موهاش یکم کمتر ژوپولیدست اینجوری دیده میشه

نه باو دیگه دنیاهای دیگه خود به خود لباسا عوض میشه :d تو بازیای قبلیش هم همینجوری بود دیگه مثلا تو اون دنیای دختر لوسه (اسمای دیزنی رو 99 درصد بلد نیستم) همون دختر پری دریاییه تو KH 1 اونجا دیگه باید عوض بشه که بتونه زیر دریا بره و شنا کنه :d

خوشبختانه بازیای نومورا درست و حسابیه و مثل XIII نیست که بازیش فوق مزخرف باشه و همونی هم که فروخته زیادیشه بازم بیاد شونصد هزار تا لباس Por.nography برا اون خاله برقی بده :| تو داری اون زنک فلان فلان شده رو با Sora محبوب دلها ( :x ) یکی میکنی؟ :| برن بمیرن :((

Sora محبوب ترین کاراکتر دنیای گیم منه :d فقط باید ببینم که Noctis چیکار میکنه میتونه بیاد رتبه اول یا نه؟ :d

- - -ویرایش - - -

راستی دقت کردین Sora یه لحظه هم نخندید تو تریلر؟ :(

حتی اون UI بازی که کله کاراکترا هست مثل بازیای قبلیش نیست که صورت Sora با لبخند باشه :( خیلی جدی بود :(
گوژپشت نتردما و پوکاهانتس! :-" بودن؟ :-" Brother Bear و شاهزاده و قورباغه(این جدیده ولی سبک کلاسیه:-" ) هنوز دنیا زیاده! >:) ولی خوب...فعلا دور،دوره این جدیداست:(
اما ای کاش دزدان دریایی کارائیب هم باشه! خیلی جوش خوف و متفاوت بود! >:)

توی KH II که از خیلی از دنیاهای FF بودن! اون زمان من فقط FF VIIـی ها رو میشناختم! ولی بعدها فهمیدم "اِ اینا هم از یکی دیگه از FFـهان! :d " مراقب خودت باش در کل:-"

اون زمانا DLC نبود که عوض میشدن:-" الان ناشرا خیلی ^$q$#r@ شدن! :|
به پری دریایی هم گیر نده ها! :| من عاشق اون بخش موزیکال بازی بودم! :x اصلا همین تنوع مراحل بازی بود که شاهکارش کرده بود! :d
اینا رو یکی نمیکنم! ناشر یکیه:(

راستی the Lion King و Beauty and the Beast توی بازی نباشن SE رو به آتیش میکشم! :| (اصلا از اینجا بود من به B&tB جذب شدم و رفتم دیدم و دومین انیمیشن محبوبم شد:-" )
تارزان هم فکر کنم فقط توی اولی بوده:| اونم میخوام :( تارزان دوست دارم:(

پ.ن : آواتار جدید مبارک! :x

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
گوژپشت نتردما و پوکاهانتس! :-" بودن؟ :-" Brother Bear و شاهزاده و قورباغه(این جدیده ولی سبک کلاسیه:-" ) هنوز دنیا زیاده! >:) ولی خوب...فعلا دور،دوره این جدیداست:(
اما ای کاش دزدان دریایی کارائیب هم باشه! خیلی جوش خوف و متفاوت بود! >:)

توی KH II که از خیلی از دنیاهای FF بودن! اون زمان من فقط FF VIIـی ها رو میشناختم! ولی بعدها فهمیدم "اِ اینا هم از یکی دیگه از FFـهان! :d " مراقب خودت باش در کل:-"

اون زمانا DLC نبود که عوض میشدن:-" الان ناشرا خیلی ^$q$#r@ شدن! :|
به پری دریایی هم گیر نده ها! :| من عاشق اون بخش موزیکال بازی بودم! :x اصلا همین تنوع مراحل بازی بود که شاهکارش کرده بود! :d
اینا رو یکی نمیکنم! ناشر یکیه:(

راستی the Lion King و Beauty and the Beast توی بازی نباشن SE رو به آتیش میکشم! :| (اصلا از اینجا بود من به B&tB جذب شدم و رفتم دیدم و دومین انیمیشن محبوبم شد:-" )
تارزان هم فکر کنم فقط توی اولی بوده:| اونم میخوام :( تارزان دوست دارم:(

پ.ن : آواتار جدید مبارک! :x

اینایی که گفتی اصلا چی هستن؟ :)) همونطور که گفتم من با دنیای دیزنی خیلی کم آشناییت دارم در حد خیلی معروفاش 7 کوتوله و این چیزا :d

آره کارائیبییا تو 2ش بودن خیلی هم باحال بودن :d

چرا من مراقب خودم باشم نومورا باید مراقب خودش باشه :| اگرم میخوان لایت رو بزارن باید به عنوان یه Secret Boss بزارن اینجور تمام سعیمو میکنم تا پیداش کنم زودتر ^~^

به هر حال امیدوارم از این مسخره بازیای DLC پولی در نیارن لااقل سر KH اگرم کردن که جهنم مجبوریم بگیریم دیگه :|

من به پری دریای گیر ندادم اتفاقا باحال بود فقط داشتم میگفتم وقتی میریم تو دنیای اونا دیگه حتما باید لباسا و خودمون عوض بشیم دیگه اینارو نمیتونن DLC کنن :d

تنوع مراحلش که یه چیز رویاییه هیچ بازی مثل این نیست که این همه دنیاهای مختلف داشته باشه که هرکدوم کامل با اون یکی فرق کنه هرکدوم دشمنای مخصوص به خودش رو داشته باشه هرکدوم مکانیزم مبارزه مربوط به خودش رو داشته باشه تو هر کدوم بسته به دنیا شکلمون کلا تغییر بکنه اصلا وضعیتیه این بازی :d

تارزان تو یکش زیاد جالب نبود :d

ممنون ولی این نسخه Pre Alpha آواتارمه هنوز دارم دنبال یه آواتار خفن ازش میگردم ><

- - -ویرایش - - -

آقا یکی کمک کنه بگه کدوم از اینا برا آواتار قشنگ تره؟ :

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اینایی که گفتی اصلا چی هستن؟ :)) همونطور که گفتم من با دنیای دیزنی خیلی کم آشناییت دارم در حد خیلی معروفاش 7 کوتوله و این چیزا :d

آره کارائیبییا تو 2ش بودن خیلی هم باحال بودن :d

چرا من مراقب خودم باشم نومورا باید مراقب خودش باشه :| اگرم میخوان لایت رو بزارن باید به عنوان یه Secret Boss بزارن اینجور تمام سعیمو میکنم تا پیداش کنم زودتر ^~^

به هر حال امیدوارم از این مسخره بازیای DLC پولی در نیارن لااقل سر KH اگرم کردن که جهنم مجبوریم بگیریم دیگه :|

من به پری دریای گیر ندادم اتفاقا باحال بود فقط داشتم میگفتم وقتی میریم تو دنیای اونا دیگه حتما باید لباسا و خودمون عوض بشیم دیگه اینارو نمیتونن DLC کنن :d

تنوع مراحلش که یه چیز رویاییه هیچ بازی مثل این نیست که این همه دنیاهای مختلف داشته باشه که هرکدوم کامل با اون یکی فرق کنه هرکدوم دشمنای مخصوص به خودش رو داشته باشه هرکدوم مکانیزم مبارزه مربوط به خودش رو داشته باشه تو هر کدوم بسته به دنیا شکلمون کلا تغییر بکنه اصلا وضعیتیه این بازی :d

تارزان تو یکش زیاد جالب نبود :d

ممنون ولی این نسخه Pre Alpha آواتارمه هنوز دارم دنبال یه آواتار خفن ازش میگردم ><
بیا بزنم لهت کنم:| به این جالبی اینا! :x
اصلا برو آهنگ Colours of the Wind (ترجیحا با خود انیمه! نه فقط آهنگ:-" ) گوش بده،چقدر خوب بود :x (البته ربطی به دنیاش نداشت! ولی به هر حال:| )
تنها چیزی که میخوام نباشه سفید برفی و سیندرلا هستن! جفتشون هم توی BbS بودن =))

بهش گفتی دختره مسخره:(

تازه یه جایی مثل مرحله ی مولان،حتی افکت آتیش تغییر میکرد! :x یعنی عاشق آتیش بازی بودم توی اونجا! =))
یا هرجایی که میریم یه Key Blade یادگاری هم میگیریم! >:) خیلی خوبه:x

انشاالله اینجا باشه و جالب باشه! >:) دوتا باس خفن از توش میشه در اورد! البته اگر جفتش رو له نکرده باشن قبلا:-"
راستی یه سری دنیای مشترک تو 1 و 2 بود گویا! دقیقا چه حرکتی رفتن برای باسشون؟ :-"

دومی:-" ولی برو همون آرت ـه روی آرت بوک رو بزار بهتره! :d بزار یکم منم بگردم ببینم چیزی برات میابم یا نه :))

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بیا بزنم لهت کنم:| به این جالبی اینا! :x
اصلا برو آهنگ Colours of the Wind (ترجیحا با خود انیمه! نه فقط آهنگ:-" ) گوش بده،چقدر خوب بود :x (البته ربطی به دنیاش نداشت! ولی به هر حال:| )
تنها چیزی که میخوام نباشه سفید برفی و سیندرلا هستن! جفتشون هم توی BbS بودن =))

بهش گفتی دختره مسخره:(

تازه یه جایی مثل مرحله ی مولان،حتی افکت آتیش تغییر میکرد! :x یعنی عاشق آتیش بازی بودم توی اونجا! =))
یا هرجایی که میریم یه Key Blade یادگاری هم میگیریم! >:) خیلی خوبه:x

انشاالله اینجا باشه و جالب باشه! >:) دوتا باس خفن از توش میشه در اورد! البته اگر جفتش رو له نکرده باشن قبلا:-"
راستی یه سری دنیای مشترک تو 1 و 2 بود گویا! دقیقا چه حرکتی رفتن برای باسشون؟ :-"

دومی:-" ولی برو همون آرت ـه روی آرت بوک رو بزار بهتره! :d بزار یکم منم بگردم ببینم چیزی برات میابم یا نه :))

خب نمیشناسمشون چیکار کنم؟ :d اون معروفا رو فقط میدونم اونایی هم که ندیدم تنها اطلاعاتم ازش رو از همین KH گرفتم :d

آهان اون لوس رو من برا هر دختری که نمیشناسم به طور پیش فرض میگم توجه نکن :d وگرنه یکی از جالب ترین دنیاهارو داشت

آره آره کلا این دنیاهای مختلفش رو یه جوری درست میکنن که به هیچ وجه برات خسته کننده نشه

اونایی که یکی بود مثل دنیای عالادین (عالاجین - الائدین یا هرکوفتی که هست :d ) باسش همون برا یکش بود اما کلا فرق داشت یعنی کل گیم پلی و لوکیشن جنگیدن و نحوه جنگیدن و اینا فرق داره یا مثل همون دنیای پری دریاییه باس تو 2ش همونیه که تو یکش هم هست اما خیلی فرق داره و داستان رو از یه دید دیگه هم نشون میدن که اصلا برات تکراری نیست کلاتا تجربه نکنی حرفای داغون منو متوجه نمیشی :d میدونم خیلی بد توضیح میدم یه چیزی رو :d

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
404
نام
Alireza
سلام :d
من با تریلر این بازی توی کنفرانس خیلی حال کردم ، الان یه سوال برام ایجاد شده :
من به عنوان کسی که تا حالا هیچکدوم از قسمتهای این بازی رو بازی نکرده ، اگه فقط قسمتهای 1 و 2 رو بازی کنم برای فهمیدن داستان کفاف میده یا باید بقیه قسمتهاش رو هم بازی کنم ؟

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
سلام :d
من با تریلر این بازی توی کنفرانس خیلی حال کردم ، الان یه سوال برام ایجاد شده :
من به عنوان کسی که تا حالا هیچکدوم از قسمتهای این بازی رو بازی نکرده ، اگه فقط قسمتهای 1 و 2 رو بازی کنم برای فهمیدن داستان کفاف میده یا باید بقیه قسمتهاش رو هم بازی کنم ؟

منی که همرو غیر یکی بازی کردم هم سر در نمیارم :d

ولی جدی فقط با بازی کردن 1 و 2 نمیتونی کامل متوجه بشی فقط یه سری چیزای سطحی رو متوجه میشی که مثلا " اا این فلانیه که میخواست این کارو بکنه. ااا این بیشعور بالاخره کار خودشو کرد" و . . . اما اینکه متوجه بشی که اون فلانی واقعا کیه و چرا این کارو میکنه کار دوشواری هست :d

کلا KH به یکی از چیزایی که معروفه همین داستان و محدوده زمانی پیچیده هر کدومشونه و فهمیدن کامل داستان یکم پیچیدست

به نظرم اگه PS3 میتونی جور کنی حتما برو تو کارش :d اگرم نمیتونی تو نت داستاناش زیاد ریخته تو نت بخون

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
من هم تریلر رو دیدم، خیلی هم خوشم اومد :d اما فعلا دارم KH 1.5 رو روی PS3 میرم، گفتم اول بازیش کنم بعد بیام حرفی بزنم بهتره :d

تریلر 3 هم خیلی عالی بود، من یکی که خیلی خوشم اومد و حال کردم باهاش :d

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
404
نام
Alireza
منی که همرو غیر یکی بازی کردم هم سر در نمیارم :d

ولی جدی فقط با بازی کردن 1 و 2 نمیتونی کامل متوجه بشی فقط یه سری چیزای سطحی رو متوجه میشی که مثلا " اا این فلانیه که میخواست این کارو بکنه. ااا این بیشعور بالاخره کار خودشو کرد" و . . . اما اینکه متوجه بشی که اون فلانی واقعا کیه و چرا این کارو میکنه کار دوشواری هست :d

کلا KH به یکی از چیزایی که معروفه همین داستان و محدوده زمانی پیچیده هر کدومشونه و فهمیدن کامل داستان یکم پیچیدست

به نظرم اگه PS3 میتونی جور کنی حتما برو تو کارش :d اگرم نمیتونی تو نت داستاناش زیاد ریخته تو نت بخون

PS3 که ندارم ولی هر قسمتیش که توانایی انجامش با شبیه ساز روی PC باشه رو میتونم بازی کنم :d
برای بقیش هم به نت متوسل میشم :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
از موقعی که تریلر اومده یه چیز میخوام بگم هی میگم بعدا :d

تریلر انگار از 2 ورژن از بازی ساخته شده بود یکی برا قدیم یکی برا جدید

چون دقت کنید تقریبا تا وسطای تریلر Sora با لباس KH 2ئه و به محیط نگاه کنید جزئیات زیادی نداره اما بعد که Sora رو با لباس جدید نشون مبده همه چیز رشد میکنه :d :

این عکسا برا اولای تریلره که باید برا قدیم باشه و هنوز لباس جدید Sora طراحی نشده بود:

اینم برا جدیدش:

پیشرفت چشم گیریه :d

خداروشکر جز کمتر بازی ژاپنی هست که اگر Dual Audio نداشته باشه کوچکترین ناراحتی برام پیش نمیاد :d اتفاقا اگرم داشته باشه من همش رو انگلیسی میرم :d اصلش به انگلیسیشه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر