Dishonored Definitive Edition

Developer : Arkane Studios
Publisher : Bethesda Softworks
Platforms : PlayStation 4, Xbox One
Genre : Action-adventure, stealth
Release Date : 25 August 2015

در طی کنفرانس Bethesda پس از معرفی نسخه دوم عنوان Dishonored از نسخه ریمستر اول هم رونمایی شد.
این عنوان موفق که در اکتبر 2012 برروی Xbox 360 و PS3 عرضه شده بود با تمامی DLC های عرضه شده اینبار روی نسل هشتم میتوانید پیش از قسمت دوم بازی تجربه کنید.

لیست DLC ها :

The Knife of Dunwall
The Brigmore Witches
Dunwall City Trials
Void Walker’s Arsenal

این بازی 25 آگوست در آمریکا و 28 آگوست در اروپا با قیمت 39.99$ دلار عرضه می شود.

تصاویر بازی:

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
Dishonored Definitive Edition | PS4

در جریان کنفرانس بتسدا در همایش E3 در کنار معرفی Dishonored 2 از ریمستر نسخه نسل قبل آن نیز رونمایـی شد !
Dishonored Definitive Edition بیست و پنج آگوست امسال بر روی نسل هشت کنسول ها منتشر میشود .
قیمت بازی 39.99$ هست و شامل همـه DLC ها میباشد .

لیست DLC ها :

The Knife of Dunwall
The Brigmore Witches
Dunwall City Trials
Void Walker’s Arsenal

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
اگه دنبال حس و حال نوستالژیک و موسیقی زیبا و دیدن بازی یک گیمـر فوق حرفـه ای هستین این ویدیـو دیدنش واجب هست ! :d

Dishonored Stealth High Chaos Montage
youtube

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
شرمنده از زیر خاک کشیدم بیرون تاپیک رو
از دوستانی که تجربه کردن، پرفرمنس بازی چطوره؟ روی 30 فریم قفله انگار:(

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
دوستان من بازی رو تموم کردم و کاملا هم مطمئنم کسی رو نکشتم ( تو صفحات stats آخر میشن ها همش صفر بود ) اما تروفی Clean hands و Ghost رو بهم نداد ؟
مشکلش از کجاست بنظرتون ؟
تنها چیزی که شاید باعث گلیچ شدنش باشه این بود که یه بار بعد از تموم شدن یه میشن Replay mission رو زدم چون دیدم یکی گویا کشته شده .

_________
پ.ن : دوستان اگه تاحالا تجربه نکردین حتما این بازی رو تهیه کنید چون واقعا بنظرم خوب ریمستر شده و فریم ریت اش هم بنظرم 40 اینا میومد ( حالا واقعا نمیدونم رو 30 قفل شده یا نه اما خیلی روون بود ) واقعا شاهکاره بدون شک یکی از بهترین های نسل هفتم هست :x:x .

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
دوستان من بازی رو تموم کردم و کاملا هم مطمئنم کسی رو نکشتم ( تو صفحات stats آخر میشن ها همش صفر بود ) اما تروفی Clean hands و Ghost رو بهم نداد ؟
مشکلش از کجاست بنظرتون ؟
تنها چیزی که شاید باعث گلیچ شدنش باشه این بود که یه بار بعد از تموم شدن یه میشن Replay mission رو زدم چون دیدم یکی گویا کشته شده .

_________
پ.ن : دوستان اگه تاحالا تجربه نکردین حتما این بازی رو تهیه کنید چون واقعا بنظرم خوب ریمستر شده و فریم ریت اش هم بنظرم 40 اینا میومد ( حالا واقعا نمیدونم رو 30 قفل شده یا نه اما خیلی روون بود ) واقعا شاهکاره بدون شک یکی از بهترین های نسل هفتم هست :x:x .

امروز دوباره بازی رو تموم کردم بدون کشتن ، و خدارو شکر تروفی رو داد :x:x ینی تو اون صفحه stats آخری اینجوری بودم :-SS که نکنه باز گلیچ بشه تروفی باز نشه ، ولی آخر نفهمیدم اون بار اولی مشکل کجا بود تروفی باز نشد :-?

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
دوستان کسی این بازی رو پلات کرده ؟

یه تروفی ام هست به اسم Versatille که باید با همه اسلحه ها آدم بکشی ، من Sticky Grenade و Explosive Bullet رو ندارم و از میشن 7 هم رد شدم باید چیکار کنم ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر