خاطرات خرید ps4

اگه زمان به عقب برگرده شما بازم PS4 می خرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    310

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
آقا منم پارسال برج 9 رفتم برا خرید چون خودم کاسبم قیمتش رو آمار میگرفتم که کمترین قیمت 1500 بود ماله برج 8 یا 7 تقریبا، خلاصه رفتم برا خرید نظرمم روی باندل جی تی ای و لست بود که توی پاساژ لباف اولین مغازه که رفتم قیمت 1850 داد بهم تخفیف ازش خواستم که گفت 1840 میدم گفتم باشه بده طرف شروع کرد زنگ زدن بعد از 10 دقیقه گفت الان از بیرون میارم برات ، آقا این رفت که رفت 10 دقیقه، 20 دقیقه، دیدم نیومد به اون یکی فروشنده گفتم برم یه هوایی تازه کنم b-)بیام، طرفم گفت حتما برگردی الان میاره برات، رفتم بیرون گفتم بزار یه جا دیگه قیمت بگیرم تو همون راسته از یه مغازه پرسیدم گفت 1840 گفتم تخفیفم داره گفت 1820 گفتم مهلت تستم میدی گفت اره 2 ماه، تا اینو گفت رفتم تو گفتم بده طرف آورد ولی باندل نبود یه ریجن 1 ماله سپتامبر ولی پلمپ بود یه جی تی ای آک و یه دونه کارته دانلود لست .
آقا اینارو گرفتم اومدم خونه شروع کردم بازی کردن (ساعت 8:40 از سعادت آباد راه افتادم سمت بازار ساعت 10:15 خونه بودم:d مادرم تعجب کرد گفت با جت رفتی اومدی) ازشهرستان زنگ زدن برای مهمونی دعوتمون کردن که حتما بریم ، آقا ساعت 4 از اینجا راه افتادم سمت قم ساعت 6 قم بودم ساعت 10 شب راه افتادم سمت تهران با اینکه فامیلامون خیلی اصرار کردن برای موندن ولی عشق پی اس مگه میذاشت بمونم.
یک هفته بعد هم اینترنت کنسولو ردیف کردم کده بازی لست رو زدم دیدم پیغام میده کد استفاده شده، خلاصه رفتم مغازه ای که خریدم جریانو گفتم یه کد دیگه داد بهم
نکته: با این که خودم چند ساله کاسبم ولی از کاسب جماعت کلک تر تو این مملکت نیست:d

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

حالا که بحث خاطره تعریف کردن شد بزار ما هم بگیم .

بزار از قبلتر بهتون بگم :d زمانیکه PS3 هنوز قیمتش معقول بود من یکیش رو خریدم 420 ." پولشم از فروش ایکس باکس و کینکت و بازیهاش جور شد // خدا رو شکر فروختمش :D"بعد از چند مدت یه Move و یه دسته دیگه هم اضافه شد بهش . خلاصه ما داشتیم خوش میگذروندیم باهاش که خدمت مقدسسسس سربازی شروع شد . رفتیم خدمت . در حین خدمت تمام بروبچ دوربر میگفتن کنسولت رو بفروش . این دیگه هک نمیشه . بدرد نمیخوره و بنده همچنان ایمان خود را از دست نداده و کنسول رو نفروختم . بعد که این عزیز دل جدید " PS4 " منتشر شد . تو فکرش رفتم که پول رو جور کنم بخرم . خلاصه کنسول PS3 رو گذاشتیم برا فروش . آخر دادمش 920 / MOve و دسته رو هم دادم 280 . خلاصه در حین فروش کنسول یه کنسول دست دوم ترتمیز " برا یه بچه مرفه ی بود که از کنسولش خوشش نیومده بود و میخواست Xbox بخره " از یکی از مغازه دارای دوربر خورد تو پست ما . ما هم از خدا خواسته گفتیم بزارش برا من . اینم پولش / 1580 / یه فیفا 14 و یه دسته دیگه هم روش بود . ریجن یک خوبوووو

خلاصه کنسول خریداری شد و برای اولین باری که فیفا رو گذاشتم روش فکم افتاد . هر روزی فیفا روی Xbox رفیقم میزدیم . این که اومد دیگه ایکس باکس هوتوتوووو /// از اون زمان تا حالا هر روزی که نگاه کنسول " عزیز دل " میکنم حس خوبی بهم دست میده

خلاصه ببخشید سرتون درد اوردم . موفق باشید

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام
اقا حدود چندماه قبل از اینکه بخرم یکی از تریلرهای بازی ps4 رو دیدم و دهنم وا موند!
اون روز مطمین بودم هیچوقت شرایطش پیش نمیاد که بخرم ولی گهگاه اخبار بازی هاش رو دنبال میکردم(از روی علاقه ی زیاد به گیم)
خلاصه یهویی به دونه اطلاع به خونه و دوست و رفیق و...زدم رفتم یه ریجن 2 گرفتم.تو راه از خوشحالی داشتم بال در میوردم:d

الان هم کاملا راضیم و صدبار هم که به عقب بر گردم میخرمش:p

• Like
Reactions: shahriyar_pc

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
دوستان منم روزی که رفتم پی اس بگیرم رفتم پاساژ قیمت گرفتم یارو گفت یک و پونصد بعد من گفتم دوستم گفته از دبی واست میارم یک و چهارصد و پنجاه اونم گفت خوب منم با این قیمت بهت میدم آقا دستگاه پلمپ بود و من دستگاه رو تست کردم و مشکلی نداشت داشتیم با داییم دستگاه رو تو کارتون میذاشتیم دیدم فروشنده با صرو صدا از اون ور اومد گفت تو کلاهبرداری و منو گول زدی گفتم چرا گفت الان تهران یک و پونصده گفتم تو فروشنده ای مگه قیمت دستت نیست چرا میگی من گولت زدم خودت گفتی یک و چهارصدو پنجاه ببر بعد گفت من یک و پونصد کمتر نمیدم منم گفتم منم نمیخوام اون گفت که دستگاه پلمپ بوده و من چون پلمپ رو باز کردم باید به خاطر این غرامت بدم دیگه اونجا یه صرو صدایی بلند شد آخر سر گفتم من نهایتش یک و چهارصدو هفتاد میدم اونم گفت باشه تو رو خدا فروشنده ها رو میبینی چه کارای عجیبی میکنن

ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت
Apr 20, 2015
148
نام
عرفان
دوستان منم روزی که رفتم پی اس بگیرم رفتم پاساژ قیمت گرفتم یارو گفت یک و پونصد بعد من گفتم دوستم گفته از دبی واست میارم یک و چهارصد و پنجاه اونم گفت خوب منم با این قیمت بهت میدم آقا دستگاه پلمپ بود و من دستگاه رو تست کردم و مشکلی نداشت داشتیم با داییم دستگاه رو تو کارتون میذاشتیم دیدم فروشنده با صرو صدا از اون ور اومد گفت تو کلاهبرداری و منو گول زدی گفتم چرا گفت الان تهران یک و پونصده گفتم تو فروشنده ای مگه قیمت دستت نیست چرا میگی من گولت زدم خودت گفتی یک و چهارصدو پنجاه ببر بعد گفت من یک و پونصد کمتر نمیدم منم گفتم منم نمیخوام اون گفت که دستگاه پلمپ بوده و من چون پلمپ رو باز کردم باید به خاطر این غرامت بدم دیگه اونجا یه صرو صدایی بلند شد آخر سر گفتم من نهایتش یک و چهارصدو هفتاد میدم اونم گفت باشه تو رو خدا فروشنده ها رو میبینی چه کارای عجیبی میکنن

تو هم داد می زدی می گفتی : تو گولم زدی=))به من گفتی 1400الان میگی 1500 ایهالناس
به دادم برسید
ابروشو می بردی که دیگه گول نخوره
ادم که گول نمی خوره
گول ادم و می خوره

آقا منم پارسال برج 9 رفتم برا خرید چون خودم کاسبم قیمتش رو آمار میگرفتم که کمترین قیمت 1500 بود ماله برج 8 یا 7 تقریبا، خلاصه رفتم برا خرید نظرمم روی باندل جی تی ای و لست بود که توی پاساژ لباف اولین مغازه که رفتم قیمت 1850 داد بهم تخفیف ازش خواستم که گفت 1840 میدم گفتم باشه بده طرف شروع کرد زنگ زدن بعد از 10 دقیقه گفت الان از بیرون میارم برات ، آقا این رفت که رفت 10 دقیقه، 20 دقیقه، دیدم نیومد به اون یکی فروشنده گفتم برم یه هوایی تازه کنم b-)بیام، طرفم گفت حتما برگردی الان میاره برات، رفتم بیرون گفتم بزار یه جا دیگه قیمت بگیرم تو همون راسته از یه مغازه پرسیدم گفت 1840 گفتم تخفیفم داره گفت 1820 گفتم مهلت تستم میدی گفت اره 2 ماه، تا اینو گفت رفتم تو گفتم بده طرف آورد ولی باندل نبود یه ریجن 1 ماله سپتامبر ولی پلمپ بود یه جی تی ای آک و یه دونه کارته دانلود لست .
آقا اینارو گرفتم اومدم خونه شروع کردم بازی کردن (ساعت 8:40 از سعادت آباد راه افتادم سمت بازار ساعت 10:15 خونه بودم:d مادرم تعجب کرد گفت با جت رفتی اومدی) ازشهرستان زنگ زدن برای مهمونی دعوتمون کردن که حتما بریم ، آقا ساعت 4 از اینجا راه افتادم سمت قم ساعت 6 قم بودم ساعت 10 شب راه افتادم سمت تهران با اینکه فامیلامون خیلی اصرار کردن برای موندن ولی عشق پی اس مگه میذاشت بمونم.
یک هفته بعد هم اینترنت کنسولو ردیف کردم کده بازی لست رو زدم دیدم پیغام میده کد استفاده شده، خلاصه رفتم مغازه ای که خریدم جریانو گفتم یه کد دیگه داد بهم
نکته: با این که خودم چند ساله کاسبم ولی از کاسب جماعت کلک تر تو این مملکت نیست:d

انقد بدم میاد از این مغازه دار هایی که زنگ میزنن برات میارن
فک کنم یه انبار دارن جنس های به درد نخور و بنجور رو ریختم اونجا هر موقع خاستن قالب کنن یه زنگ
می زنن مثلا می گن:الو سلام ممد!طرف هیچی بارش نیست یه دونه از اون رفرش به درد نخور هارو بیار
بدیم بره:dالبته من قصد جسارت ندارم امید وارم بد برداشت نکرده باشید

Last edited by a moderator:

mohsen7719

کاربر سایت
Mar 28, 2015
123
نام
محسن
درود
آقا ما برای خرید این اعجوبه (درست نوشتم?) کل شیراز رو زیر رو کردم و از اونجایی که خیلی حساس هستم نتونستم از کاسبان شيرازي خریداری کنم چون بیشترشان کنسول هایی که داشتن تولید 2014 با کارتونهايي که کلی زدگی داشت که من احساس میکردم دست دوم هستند ...خلاصه بعد از کلی جستجو در شیراز و فضای مجازی گفتم برم از دیجی کالا بخرم که آوازش همه جا پيچيده که تا فهمید میخوام کنسول بخرم از اول تابستون ناموجودش کرده :|
خلاصه یکی از دوستان قشم تشریف داشت گفتم بپر آمار این کنسول رو تو قشم (البته بی زحمت ) در بیار ...
رفت قیمت گرفت و امارشو تو واتس آپ داد و گفت بعید میدونم کنسولها 2015 باشن و....بهرحال پول براش فرستادم خرید و با باربری آسمان فرستاد و وقتی تحویل گرفتم پشت کنسول 5a درج شده و تولید 2015 هرچند فرق ی نداره ولی دیگه تولید امساله ..

آخرین ویرایش:

vgfa.ir

کاربر سایت
Mar 18, 2015
13
والا خاطره خاصی نیست تو پرشین تولز و بازار سنتر و ایسام گشتم چیزی پیدا نشد یه دفه چشمم خورد به بازارچه پردیس رفتم مزاکرات رو انجام دادم و به قیمت 1 تومن کنسول رو خریداری کردم به علاوه هزینه پستش که خود فروشنده تقدیم کردند خاطره خوبی بود خخخخ

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,819
نام
پدرام
تولد سی سالگیم بود، دیدم یه کارتن بزرگ رو کادو کردن، هزارتا حدس زدم و درست نبود، اخرین کادویی. که باز شد همین بود، پنج تا کارتن توی کارتن بود، وقتی اخری رو باز کردم باورم نمیشد اینقدر بفکر علاقه های من هستن، فوق العاده بود

• Like
Reactions: shahriyar_pc

persay

کاربر سایت
Nov 18, 2012
147
نام
احسان
همین چند وقت پیش اوایل مرداد بود که پولامو جمع کردم پول یه ps4 و یه بازی میشد.اونروز هوا ابری بود باد نسبتا شدیدی میومد.از همین روزای بارونی همراه باد و خاک معروف تابستون اونم تو شیراز
خلاصه با کلی شوق و ذوق پریدم پشت موتور و موزیک تو گوش و د برو که رفتیم برای خرید:d
وقتی رسیدم نم نم بارون تازه شروع شده بود
رفتم داخل مغازه و شروع به فرایند خرید دستگاه
بعد از خرید اومدم برم سوار موتور بشم دیدم چه بارونی گرفته
خلاصه برگشتم دوتا پلاستیک بزرگ گرفتم و سر وته ps4 رو کلا گردم توش
حرکت کردم به سمت خونه
بارون میزد
قطره های بارون روی صورتم و صدای خوردن بارون به پلاستیک ps4 واااااااای که چه حالی بود:x
احساس میکردم اسنیک شدم که سوار موتور زیر بارون باید ماموریتی رو به پایان برسونمb-)
وسطای راه بود که بارون کلا قطع شد و رسیدم خونه و یه دل سیر بازی کردم
اون روز روز خیلی خوبی بود

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
والا خاطره نیست تقریبا چند روز پیش بود
صبح رفتم xbox 360 رو فروختم 450 با 200 تا بازی !!!:d
بعد به فروشنده گفتم ps4 چنده گفت 1200
رفتم به داداشم رو گفتم که ps3 رو بفروشه پولاش رو جمع کنیم یک 4 بخریم و همین هم شد عصرش رفتیم 850 هم اون رو فروختیم
بعدشم ps4 گرفتیم و یک دونه بلاد بورن هم روش الانم داریم حالش رو میبریم
اصلا من با اینکه عرف هست توی سن من دیگه بازی نکنی البته توی ایران واقعا تو کتم نرفت که از خیر blood born و witcher بگذرم

hatron

کاربر سایت
Jul 26, 2015
88
نام
مهرزاد
من اولین خاطره رو میگم شاید رستگار شوم
:d
من همیشه عادت دارم زمانی اقدام به خرید میکنم که دیره !!! یعنی چی ؟ الان میگم ، یعنی زمانی رفتم بخرم PS4 رو فرداش و پس فرداش و پسون فرداش و پس پسون فرداش ..... تعطیل بود (محرم بود ) حالا چرا تو این زمان رفتم خرید ، چون اون روزها ارزون شده بود میدونید چرا چون تازه ریجن 3 زیاد شده بود و حدود 1350 میشد خرید .من اخرین ساعات شب رفتم مغازه برای خرید ولی نه از تو سایتهایی که هر روز وشب امار داشتم و نه از توپخونه وپاساژهای جمهوری بلکه از یه مغازه تو محل که روزهای عادی از کنارشم رد نمی شم
:))
و خلاصه هوس کردم یه دفعه فیفا 15 بزنم رفتم تو مغازه و طرف هم که دنبال ادمی مثل من بود دستگاه رو 30 تومن بالاتر دسته رو 40 تومن بالاتر ف...و کرد به ما
=))
یعنی نزدیک 100 تومن ضرر چون من کلا مثل ادم خرید نمی کنم

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
این بیشتر تجربه هست تا خاطره؛ من 7 ماه توی یه وام خونگی شریک شدم تا پول PS4 جور شد و اومدم تهران که بگیرم. رفتم توپخونه قیمت کردم که هر کسی یه چیزی میگفت خلاصه یکی از مغازه ها که مطمئن تر از بقیه به نظر میومد ریجن 1 ساخت 2015 رو 1400 میداد، که بهش گفتم برام آورد و بعد از تست گفتم خریدارم که طرف گفت خب آپدیت رسمی کارخونه اش هم برات میریزم که میشه 100 هزار تومن، منم که خودم گوشم از این حرفا پر بود گفتم نمیخواد و خودم بلدم بریزم و طرف میگفت نه این فرق داره و من حتما باید خودم بریزم، بعد اون یکی فروشنده اومد گفت اگه وسایل جانبی نخری کلا نمیفروشم بهت و از این حرفا. خلاصه من اون روز زیاد حال جر و بحث نداشتم 40 تومن دادم برام آپدیت کرد دستگاه رو و اومدم بیرون.

دیگه از اون به بعد تصمیم گرفتم به جز فروشگاه های معتبر اینترنتی از جاهای دیگه خرید نکنم که احتمال هزار جور دزدی و کلاه برداری توشون هست.

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
رفتم تبریز ps3 رو دادم کمی پول گذاشتم روش ps4 ریجن2 اروپا خریدم با بازی واچ داگز که تازه اومده بود وقتی اومدم خونه همه بم تبریک گفتن از شدت خوشحالی می مردم بعد کنسول رو راه اندازی کردم بعد واچ داگز رو گذاشتم گرافیکش انقدر زیاد بود که باورش برام سخت بود وقت توش بارون میومد فکر می کردم واقعیته بیشتر از 3 ماه از خوشحالی رنگم پریده بود ولی بعدا دیگه زیاد نتونستم بازی هاش رو بخرم

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
اقایون داداشام اکثر تجربه ها از نظر من ناموفقه که :|:d
حالا گوش کن من بعد از 3 ماه ازگار جون کندن توی گرم ترین نقطه این مملکت صد ها کیلومتر اونورتر از خانه و ... خلاصه با 100 دردسر پول رو جور کردیم :d:x
رفتیم تو بازار شیراز خیابون داریوش که فک کنم دست کمی از توپ خونه تهران نداره !
خلاصه من میگشتم دنبال ps4 حقیقتا هم دنبال ریجن 1 و 2 بودم که متاسفانه اشتباهم بود الان که فک میکنم ول معتل بودم شاید ! خلاصه یکی به من گفت که دارم اره بیا 1 و فلان منم با 100 ذوق واسادم رفت از انباری اورد
سریع برام بازش کرد اقا من دسته رو که گرفتم دستم اصلا انگار سوکان شاتل دستم بود خیلی خوف بود :d اما یه چیزی زد توذوقم طرف انگار بلانسبت گا* این قسمت براقو الو زد یعنی تا اومد برام تستش کنه
دیگه قسمتی براقی وجود نداشت :| که ناگه ما دیدیم داره با O میره جلو :-o:-o:| اررره میخواست مارو بپیچونه ریجن 3 که 1400 بود اونموقع رو بم 1500 بده ! من ادمیم که اگه واسه پولم زحمت بکشم
هالک جلو دارم نیست که مجابم کنه طرف گفت بازش کردم و ... قبول نکردم مشتریاش داشتن میومدن که من شروع کردم از فاز دفاعی به حمله که دروغ گفتی به من و ... اونم جلو مشتریاش دیگه با چشمای خونی:)) قبول کرد و بیخیال شد منم سریع زدم بیرون خلاصه فرداش رفتم از یه مغازه که گفته بود بار جدید داره برام میاد ریجن 2 تمییییییز گرفتم اوردم خونه خیلیم حال داد ولی هیچی جای اون اولیو که بش دل بستم نمیگرفت ای کاش دروغ نگفته بود بعضی شبا هنوز بش فک میکنم :|:d بد زد حال خوردم بدجو دوست داشتم اونشب ps4 بگیرم که نشد ولی درعوض نذاشتم کلاهمو بردارن b-)
پرچمتون بالاس فدام :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر