گیم سازان گیلانی

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
این تاپیک رو ایجاد کردم تا دوستانی که در استان گیلان هستن و در زمینه ساخت گیم (programming - 2d artist - 3d artist - game design) فعالیت میکنن بیان و خودشون رو معرفی کنن تا باهم آشنا بشیم و شاید بتونیم به هم کمک کنیم :d.

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
سلام عزیز
والا من تازه میخوام شروع کنم قصد دارم دانشگاه هم بازیسازی بخونم
سمت توشیبا هستم شما کجایی؟

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
سلام عزیز
والا من تازه میخوام شروع کنم قصد دارم دانشگاه هم بازیسازی بخونم
سمت توشیبا هستم شما کجایی؟
من رشت هستم خیابون سعدی :d
رشته بازی سازی هم مگه هستش تو ایران؟ تازه درست کردن؟
توصیه من اینه که اول انگلیسیت رو خوب کن بعد برو سراغ یونیتی یا اگه دوبعدی دوست داری برو سمت cocos2d.

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
من رشت هستم خیابون سعدی :d
رشته بازی سازی هم مگه هستش تو ایران؟ تازه درست کردن؟
توصیه من اینه که اول انگلیسیت رو خوب کن بعد برو سراغ یونیتی یا اگه دوبعدی دوست داری برو سمت cocos2d.

اره چند سالی میشه اومده البته فقط تا کاردانی
برای ادامه تحصیل باید بریم اونور
انگلیسی خوبه ولی میخونم بازم قوی تر کنم

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
اره چند سالی میشه اومده البته فقط تا کاردانی
برای ادامه تحصیل باید بریم اونور
انگلیسی خوبه ولی میخونم بازم قوی تر کنم
حالا میل خودت هست ولی اگه علاقه اصلیت تو بازی سازی قسمت برنامه نویسی هستش همین مهندسی کامپیوتر نرم افزار هم کافی هست ( یا computer science توی خارج) لازم نیست حتما بری رشته ساخت بازی.
اگه انگلیسیت خوبه پس برو سراغ آموزش های خود سایت یونیتی : Unity - Learn - Modules . همه چیز رو هم توضیح داده از برنامه نویسی تا انیمیشن و....

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
حالا میل خودت هست ولی اگه علاقه اصلیت تو بازی سازی قسمت برنامه نویسی هستش همین مهندسی کامپیوتر نرم افزار هم کافی هست ( یا computer science توی خارج) لازم نیست حتما بری رشته ساخت بازی.
اگه انگلیسیت خوبه پس برو سراغ آموزش های خود سایت یونیتی : Unity - Learn - Modules . همه چیز رو هم توضیح داده از برنامه نویسی تا انیمیشن و....

حالا والا تصمیم نهایی نگرفتم بازم باید فکر کنم
دستت درد نکنه میخونم

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
اقا قضیه دانشگاه بازی سازی چیه یکی توضیح بده. من خودم بچه سبزه میدونم امسال میرم کامپیوتر نرم افزار برای بازیسازی:d

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
من نزدیک چهار راه گلسار میشینم.
از من که لیسانس نرم افزارم رو همین پارسال گرفتم به شما نصیحت انتظاری از دانشگاه نداشته باشید.خودتون از روی فیلم / کتاب برنامه نویسی رو یاد بگیرین.

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
یه سوال, معدل بالای ۱۶ گرفتن چقدر سخته تو دانشگاه? مثل معدل ۱۹ گرفتن تو مدرسس یا واقعا سخته? چون شنیدم ۱۶ به بالا برای بورسیه مناسبه و دانشجو A به حساب میای? بعد استاداش چجورین به درد میخورن?

اگه بشه یه گروه جمع شیم بتونیم از هم چیز یاد بگیریم خیلی خوب میشه. حالا من بذار کنکور رو بدم.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
یه سوال, معدل بالای ۱۶ گرفتن چقدر سخته تو دانشگاه? مثل معدل ۱۹ گرفتن تو مدرسس یا واقعا سخته? چون شنیدم ۱۶ به بالا برای بورسیه مناسبه و دانشجو A به حساب میای? بعد استاداش چجورین به درد میخورن?

اگه بشه یه گروه جمع شیم بتونیم از هم چیز یاد بگیریم خیلی خوب میشه. حالا من بذار کنکور رو بدم.
بستگی به دانشگاهش داره. دانشگاه گیلان 17 به بالا واقعا سخت هست چون استاد ها به هیشکی نمره مفتی نمیدن ولی دانشگاه آزاد شفت :d خوب میتونی راحت با استاد ها رفیق شی و پشمکی نمره های 18-19 بگیری

Hossein_grapH

کاربر سایت
Sep 9, 2011
4
نام
Hossein Taghizadeh
توی گیلان برای بازی سازی هیچ جمع یا گروه مشخصی وجود نداره که بشه برای کار یا آموزش افراد رو پیدا کرد. همه شرکت ها و مراکز آموزشی تهران هستن

اینم آدرس دانشگاه علمی كاربردی بنياد ملی بازی های رايانه ای
http://www.nfcg-uast.ac.ir

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
یه سوال دیگه، دوره های بازیسازی تو تهران چجوریه؟ مثلا سه ماهه هست؟ میشه چند نفر با هم مچ شد سه ماه اونجا کلاس بریم.

Hossein_grapH

کاربر سایت
Sep 9, 2011
4
نام
Hossein Taghizadeh
آموزشگاه زیاد هست. مثل انستیتو ملی بازی سازی، مجتمع فنی تهران و جاهای دیگه. هرکدومم شرایط خودشونو دارن. آموزشهای ابتدایی رو تنها میشه یاد گرفت ولی بهترین حالت بودن تو یه گروه خوب و انجام پروژه هست.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,934
نام
آرتین
بستگی به دانشگاهش داره. دانشگاه گیلان 17 به بالا واقعا سخت هست چون استاد ها به هیشکی نمره مفتی نمیدن ولی دانشگاه آزاد شفت :d خوب میتونی راحت با استاد ها رفیق شی و پشمکی نمره های 18-19 بگیری
17 چیه آقا بزار رو 15 سقف بعضی استادا اصلاً نمره نمیدن یا معیاراشون واقعاً سخت گیرانس
استادا میان کلی میان ترم میگیرن تو هر ترم بعد تاثیرم میدن مستقیم :(
کلی پروژه و ارایه آخرش 3 ، 4 نمره از کل باقیشو باید بدویی دنبالش
تو دانشگاه آزاد کلاً چیزی به اسم میان ترم تعریف نشده
حالا سر آخر اگر تونستی بری خارج کی میاد ببینه آقا جون دادیم از اینا نمره گرفتیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر