میزگرد سینمایی [ خطر اسپویل شدن ] ( Birdman )

فیلم بعدی ؟!

• Birdman

رای‌ها: 52 61.9%
  • Big Hero 6

رای‌ها: 11 13.1%
  • Gone Girl

رای‌ها: 21 25.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    84

Iago

کاربر سایت
Mar 27, 2015
28
نام
I'm the enemy of Cassio
کاندید دیگه ای که خیلی رو اسکار بُردنش بحث میشد "پسربچگی" بود. این یه نبرد بین یه چیز معمولی، هرروزه و فروتن در برابر یه اثر پرزرق و برق و سرعتی و تخیلی بود!

اسکار که خودش اصلا نمیشه بهش گفت یه مراسم ساده، جای تعجبی نداشت که دومی رو انتخاب کرد. اما از نظر شخصی من زیبایی در همین لحظات معمولی نهفته است که مدام ازش غفلت میکنیم...

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
Ex Machina که هنوز رو پرده هست، خودم هنوز ندیدمش. احتمالاً این هفته برم ببینمش، ولی باز هم خیلی‌ها ندیدن. الان Still Alice رو تقریباً همه دیدن، وحید هم فکر کنم موافق باشه. :d

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
Ex Machina که هنوز رو پرده هست، خودم هنوز ندیدمش. احتمالاً این هفته برم ببینمش، ولی باز هم خیلی‌ها ندیدن. الان Still Alice رو تقریباً همه دیدن، وحید هم فکر کنم موافق باشه. :d
@Red Ѵ
عزیز BluRay ـش اومده بنده و چند نفر دیگه هم دیدنشه به نظر من همین Ex Machina باشه خوبه ....

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
Ex Machina گزینه بسیار عالی اما باید به رای گذاشته بشه :D

بعد از صحبت به پرهام گزینه ها رو ردیف میکنم. Ex Machina و Moon و Under The Skin گزینه های نظر سنجی خواهند بود :D

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
خداوکیلی به جز بازی عالی جولین مور چی داشت ؟:d

انصافا فیلم تاثیر گذاری یود. حالا من که به طور مستقیم با این مشکل مواجه نشدم ولی برای کسایی که از نزدیک این مصیبتو تجربه کردن باید ده برابر بوده باشه. در کل همین که تونست اعصاب خوردی این بیماری رو نشون بده به نظر‌من یعنی موفق بوده.
ولی قبول دارم واسه بحث چیزه‌خاصی نداره. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر