اطلاعات مفید درباره تفاوت بین ریجن های مختلف PS4

MaTTafix

کاربر سایت
Oct 21, 2014
121
سلام
ریجن 3 کره جنوبی زبون اصلی دستگاه همون کره ایه یا بدون نرم افزار خاصی انگلیسی هم میشه
هم توی PS3 و هم 4S

همه ی ریجن ها زبان اولشون عینگیلیصی هست

و همشون از خیلی از زبون ها ساپورت میکنن مخصوصا عربی:|

BAHMANJDM

کاربر سایت
Dec 18, 2011
23
سلام آقا من ریجن بازیم 3 هست ریجن اکانتم 1 حالا میخام dlc دانلود کنم راحش چیه ؟؟؟؟؟ میگن : یه اکانت ژاپن بسازم بعد اون رو primary کنم بعد dlc رو دانلود کنم . حوب بعد میشه با اون اکانت ریجن 1 این بازی رو باری کنم ؟؟؟؟ باید اکانت ریجن 1 رو از جالت primay در بیارم ؟؟؟ اگه اون اکانت ژاپا بعدا پاک بشه چی میشه بارم میشه باری کرد یعنو هنوز dlc روی اکانت ریجن 1 هستش ؟؟؟

- - -ویرایش - - -

سلام آقا من ریجن بازیم 3 هست ریجن اکانتم 1 حالا میخام dlc دانلود کنم راحش چیه ؟؟؟؟؟ میگن : یه اکانت ژاپن بسازم بعد اون رو primary کنم بعد dlc رو دانلود کنم . حوب بعد میشه با اون اکانت ریجن 1 این بازی رو باری کنم ؟؟؟؟ باید اکانت ریجن 1 رو از جالت primay در بیارم ؟؟؟ اگه اون اکانت ژاپا بعدا پاک بشه چی میشه بارم میشه باری کرد یعنو هنوز dlc روی اکانت ریجن 1 هستش ؟؟؟

mdragon

کاربر سایت
Oct 25, 2009
16
سلام .... برای استفاده از ps4 حتما باید اینترنت هم داشته باشی ؟؟؟
نمیشه مث ps3 همه بازیهارو آفلاین بازی کرد ؟؟؟ که این مشکلات خرید از psn و غیره بوجود نیاد ؟؟
بعد اینکه من شنیدم کنسول های ساخته شده قبل از یک تاریخی یک سری مشکلات دارن ؟؟
اگه درسته از چه تاریخی ؟؟
بعد من منتظر باندل خاکستری بتمن بیاد اونو بخرم ؟؟؟ اینکارو بکنم یا ریجن 3 ژاپن و بخرم ؟؟؟
بعد ریجن 3 نخرم زبونش ژاپنی باشه فقط ؟؟

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
سلام .... برای استفاده از ps4 حتما باید اینترنت هم داشته باشی ؟؟؟
نمیشه مث ps3 همه بازیهارو آفلاین بازی کرد ؟؟؟ که این مشکلات خرید از psn و غیره بوجود نیاد ؟؟
بعد اینکه من شنیدم کنسول های ساخته شده قبل از یک تاریخی یک سری مشکلات دارن ؟؟
اگه درسته از چه تاریخی ؟؟
بعد من منتظر باندل خاکستری بتمن بیاد اونو بخرم ؟؟؟ اینکارو بکنم یا ریجن 3 ژاپن و بخرم ؟؟؟
بعد ریجن 3 نخرم زبونش ژاپنی باشه فقط ؟؟
سلام.
خیر شما میتونید چه افلاین و چه انلاین بازی کنید و مشکلی نیست.
تاریخ ساخت مهم نیست و هیچکدوم هیچ مشکلی ندارند.
خیر زبانش انگلیسی هست و ربطی به ریجن نداره درکل ریجن کنسول توی هیچ کاری مشکلی ایجاد نمیکنه.

mdragon

کاربر سایت
Oct 25, 2009
16
سلام.
خیر شما میتونید چه افلاین و چه انلاین بازی کنید و مشکلی نیست.
تاریخ ساخت مهم نیست و هیچکدوم هیچ مشکلی ندارند.
خیر زبانش انگلیسی هست و ربطی به ریجن نداره درکل ریجن کنسول توی هیچ کاری مشکلی ایجاد نمیکنه.

سلام ممنون

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
دوستان اینکه میگن در ریجن هتی ژاپن و 3 جای دکمه x و O عوض شده در منو عوض شده یا در بازی هم عوض شده ؟

این عوض شدن دایره و ضرب در فقط در منو های خود کنسول اعمال شده و در بازی هیچ تاثیری نداره و برای تمام ریجن ها یکی هست .

FRANKIN

کاربر سایت
Mar 15, 2015
39
نام
علی حکمتی
الان این سوال برای من پیش اومده که آیا این قائده رجین برای دی ال سی های پولی هست ؟؟؟ یعنی اگه بخوایم دی ال سی های فری رو دان کنیم بازم رجین بازی با باید رجین دستگاه یکی باشه ؟؟؟

FRANKIN

کاربر سایت
Mar 15, 2015
39
نام
علی حکمتی
دوستان اگه من مثلا بتل فیلد هارد لاین رجیون 2 داشته باشم ولی دستگاهم رجیون 1 باشه زمانی که آپدیت ها رو دان کنم و برم تو بازی آنلاین بهم ارور میده ؟؟؟

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
دوستان اگه بازی مثلا ریجن 3 باشه و اکلنت من ریجن 1 اگه یه اکانت ریجن 3 بسازم میتونم رو اون ریجن 1 بازی رو پرایمری کنم یا ارور میده؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر