خاطرات خرید ps4

اگه زمان به عقب برگرده شما بازم PS4 می خرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    310

ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت
Apr 20, 2015
148
نام
عرفان
سلام دوستان
این گفت و گو رو ایجاد کردم تا یه مرور خاطره ای بشه و خاطرات خوبمونو از خرید
کنسولمون رو بنویسیم/من هنوز این کنسول رو نخریدم ولی به محض خرید مینویسم
:d

miliii

کاربر سایت
Sep 10, 2013
222
نام
milad
سلام دوستان
این گفت و گو رو ایجاد کردم تا یه مرور خاطره ای بشه و خاطرات خوبمونو از خرید
کنسولمون رو بنویسیم/من هنوز این کنسول رو نخریدم ولی به محض خرید مینویسم
:d

ايشاالله كه هر چه زودتر ميخري و حالشو ميبري

ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت
Apr 20, 2015
148
نام
عرفان
ايشاالله كه هر چه زودتر ميخري و حالشو ميبري
به امید خدا:d/شما هم ایشالاه می خری /من بعد از امتحانات می خرم خیلی حس خوبیه موقع خرید
ولی خرید PS4ام یکمی فرق داره چون می خوام اینترنتی خرید کنم و نمی دونم ریجن چنده /یادمه با پدرم رفتیم توپخونه و یه مغازه دار داشتم کنسول دسته 3رو بهمون قالب می کرد
که ماهم اومدیم بیرون و از یه جای دیگه خریدیم که واقعا شیک بود!

amirdvb2

کاربر سایت
Dec 7, 2014
106
من اولین خاطره رو میگم شاید رستگار شوم :d
من همیشه عادت دارم زمانی اقدام به خرید میکنم که دیره !!! یعنی چی ؟ الان میگم ، یعنی زمانی رفتم بخرم PS4 رو فرداش و پس فرداش و پسون فرداش و پس پسون فرداش ..... تعطیل بود (محرم بود ) حالا چرا تو این زمان رفتم خرید ، چون اون روزها ارزون شده بود میدونید چرا چون تازه ریجن 3 زیاد شده بود و حدود 1350 میشد خرید .من اخرین ساعات شب رفتم مغازه برای خرید ولی نه از تو سایتهایی که هر روز وشب امار داشتم و نه از توپخونه وپاساژهای جمهوری بلکه از یه مغازه تو محل که روزهای عادی از کنارشم رد نمی شم :)) و خلاصه هوس کردم یه دفعه فیفا 15 بزنم رفتم تو مغازه و طرف هم که دنبال ادمی مثل من بود دستگاه رو 30 تومن بالاتر دسته رو 40 تومن بالاتر ف...و کرد به ما =)) یعنی نزدیک 100 تومن ضرر چون من کلا مثل ادم خرید نمی کنم .

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
پولو ریختم حساب ،با تیپاکس برام فرستادن
مگه حتما باید فیلم هندی باشه؟:d
مثلا کلی بجنگیم و از هفت خان رستم رد بشیم تا بخریم؟

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
من هم خیلی وقته به فکر خرید هستم ولی قیمت بالای بازی هاش هر دفعه منصرفم میکنه. فعلاً دو دل هستم که یه سیستم قوی جمع کنم ( که حداقل 4 تومن در میاد ) یا PS4 بگیرم. حالا فعلاً میخوام تا آخر تابستون سال دیگه صبر کنم شاید تو E3 امسال مدل slim معرفی بشه. نظر شما چیه؟

Museu

کاربر سایت
Oct 15, 2014
245
والا من يهو دلم خواست فرداش رفتم خريدم اصلا هم اهل بازي نيستم فقط يه pes 15 دارم و هر وقت داداشم مياد خونمون باهم بازي ميكنيم

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
من هم خیلی وقته به فکر خرید هستم ولی قیمت بالای بازی هاش هر دفعه منصرفم میکنه. فعلاً دو دل هستم که یه سیستم قوی جمع کنم ( که حداقل 4 تومن در میاد ) یا PS4 بگیرم. حالا فعلاً میخوام تا آخر تابستون سال دیگه صبر کنم شاید تو E3 امسال مدل slim معرفی بشه. نظر شما چیه؟

به نظر من اگه بعدا با بازیا اذیت میشی همون پی سی بگیر خیلی بهتره.یه کیس 4 میلیونی هم تا 5 سال دیگه جوابتو میده

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
سلام

تاپیک باحالیه

3 ماه بود ps4 اومده بود که رفتم ایکس باکس 360 فروختم یه مقدار هم پول گزاشتم روش ps4 ریجن 2 پک کیلزون به قیمت 2 میلیون 50 هزار تومان خریدم و الان با این قیمت هایی که می بینم پشیمان نیستم

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
ماجرای من برای خودم جالب هست :-"
قضیه اینه من و دو نفر دیگه خیلی با هم رفیق بودیم تو یه انجمنی و هر سه هم ps3 داشتیم. زمانی که پلی 4 اومد هیچ کدوممون نگرفتیم ولی اون دو تا بهم میگفتن نگران نباش همه با هم میگیریم .
حالا مسخرگی قضیه اینه :D که 25 اسفند اولی گرفت و 27 اسفند دومین رفیقم گرفت من هم اول فروردین همین امسال گرفتم :D یعنی با فاصله تقریبا یکسان . حالا اونم یه مدل دقیقا ! و اونم از یه طرف :D
در کل کنسول خیلی خوبیه و واقعا ازش راضیم .

m_fisher

کاربر سایت
Apr 7, 2007
182
نام
میلاد
من از اینترنت خریدم اومد در خونه درشو باز کردم و اولین بازی که کردم اوردر بود بعدش جی تی آی و لست آف آس کلا برای اولین بار که از توی جعبه درش میاری حس خوبیه

stv

کاربر سایت
Jan 20, 2015
129
نام
soheil
آخه خاطره خاصی نداره من خودم می خواستم بزارم یکم ارزون شه بعد بگیرم ولی نمی دونم چی شد تریلر uncharted رو دیدم هایپ شدم فرداش رفتم پشت شهرداری قیمتو از سایت ها داشتم با چنتا فروشنده صحبت کردم از خوش اخلاق ترینشون خریدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر