آموزش رفع مشکل NAT در پلی استیشن 4 و JOIN شدن به سرور های دیگه

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سلام دوست بزرگوار بهترین DNS ها 8.8.4.4 و 4.2.2.4 همینا هستن؟

8.8.8.8

سلام دوستان من نمی تونم nat typeمو از 3 برسونم به 2 این کارایی که گفتینم انجام دادم ولی هنوز 3ه؟!
مودمم zyxelه! اگه کسی می تونه لطفا کمکم کنه
هر نظری، فکری، حدسی هرچی دارین بگین شاید کارم را افتاد خیلی حیاتیه:(

تمام توضیحات داده شده درست انجام دادین ؟

در مودم port ها رو برای یک IP مشخص باز کردی و بعد Ip به صورت دستی در PS4 وارد کردی کار نکرده ؟

Ip استاتیک داری یا نه ؟؟

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
8.8.8.8

تمام توضیحات داده شده درست انجام دادین ؟

در مودم port ها رو برای یک IP مشخص باز کردی و بعد Ip به صورت دستی در PS4 وارد کردی کار نکرده ؟

Ip استاتیک داری یا نه ؟؟
آره دقیقا از رو آموزش رفتم
اول IP کنسولو پیدا کردم بعدش رفتم تو تنظیمات مودم پورتارو اد کردم ولی بعدش اتفاقی نیوفتاد:(
ip استاتیک منظورت تو لپ تاپه؟ نه من تو لپ تاپ connectionم dnhspه یعنی باید دستی وارد کنم؟ چی باید بزارم خب؟ IP adressو default gatewayو؟

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
آره دقیقا از رو آموزش رفتم
اول IP کنسولو پیدا کردم بعدش رفتم تو تنظیمات مودم پورتارو اد کردم ولی بعدش اتفاقی نیوفتاد:(
ip استاتیک منظورت تو لپ تاپه؟ نه من تو لپ تاپ connectionم dnhspه یعنی باید دستی وارد کنم؟ چی باید بزارم خب؟ IP adressو default gatewayو؟

ip کنسول چیه ؟ اون به صورت رندم دفعه بعدی که شما دستگاه روشن کنی تغییر میکنه . شما باید یه Ip مشخص کنی برای مثال 192.168.1.20 بعد بیای داخل مودم پورت های که باید باز کنی به Ip مشخص شده 192.168.1.20 باز کنی برگردی روی PS4 به صورت دستی این Ip مشخص وارد کنی .
مگه داری به صورت شرینگی استفاده میکنی؟ شما اصلا کاری به کامپیوتر یا لپ تاپ نداری فقط برای دستری به تنظیمات مودم ازش استفاد میکنی مگه اینکه اینترنت به صورت شیر استفاه کنی که این بحث جداست .

اگه به صورت دقیق توضیح داده شده بود دنبال کنید به مشکل بر نمیخورین .

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
آقا یکی میتونه بهم بگه چیکار کنم وقتی سیسن آنلاین بازی کردن در فیفا 15 پی اس 4 ارور NAT OPEN اینا میده؟ NAT Type 2 هم دارم

ardha

کاربر سایت
Apr 14, 2015
7
من مشکل دارم با تغییر NAT .
مودم 4G ایرانسل مدل [h=1]Huawei E5372 4G LTE . امکانش هست کمکم کنید تا بتونم از NAT3 به 1 یا 2 تغییرش بدم؟[/h]

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
من مشکل دارم با تغییر NAT .
مودم 4G ایرانسل مدل Huawei E5372 4G LTE . امکانش هست کمکم کنید تا بتونم از NAT3 به 1 یا 2 تغییرش بدم؟
من می خواستم این مودم رو بخرم که پست شما رو دیدم
کلا3gو4gاصلا برای گیم پیشنها نمیشه
من همین الان با ایرانسل یه دستTomb Raiderزدم دست بعدی از سرور پرت شدم بیرون:|
شما در مرحله ی اول برو تو Network settingsکنسولت ببین IPکنسولت چی هست به شکل زیره اما عدد اخرش ممکنه متفاوت باشه 2باشه یا 4باشه
192.168.1.3
بعد وارد تنظیمات مودمت شو گزینه یNATرو پیدا کن و بدنبال DMZباشه
IPکنسولت رو وارد کن تیک فعالش رو بزن Applyکن
اگه درست نشد کلا درست نمیشه و ممکنه بصورتRandomگاهی اوقات Nat Type 2بگیری
مودم های دیگه ی 3Gهم فایده نداره من مدل D linkرو امتحان کردم

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان من نمی تونم nat typeمو از 3 برسونم به 2 این کارایی که گفتینم انجام دادم ولی هنوز 3ه؟!
مودمم zyxelه! اگه کسی می تونه لطفا کمکم کنه
هر نظری، فکری، حدسی هرچی دارین بگین شاید کارم را افتاد خیلی حیاتیه:(
90درصد مودم های zyxelمشکل Nat Typeدارند
مدل D Linkبگیرید 100درصد مشکلتون حل خواهد شد

ardha

کاربر سایت
Apr 14, 2015
7
من می خواستم این مودم رو بخرم که پست شما رو دیدم
کلا3gو4gاصلا برای گیم پیشنها نمیشه
من همین الان با ایرانسل یه دستTomb Raiderزدم دست بعدی از سرور پرت شدم بیرون:|
شما در مرحله ی اول برو تو Network settingsکنسولت ببین IPکنسولت چی هست به شکل زیره اما عدد اخرش ممکنه متفاوت باشه 2باشه یا 4باشه
192.168.1.3
بعد وارد تنظیمات مودمت شو گزینه یNATرو پیدا کن و بدنبال DMZباشه
IPکنسولت رو وارد کن تیک فعالش رو بزن Applyکن
اگه درست نشد کلا درست نمیشه و ممکنه بصورتRandomگاهی اوقات Nat Type 2بگیری
مودم های دیگه ی 3Gهم فایده نداره من مدل D linkرو امتحان کردم

- - -ویرایش - - -

90درصد مودم های zyxelمشکل Nat Typeدارند
مدل D Linkبگیرید 100درصد مشکلتون حل خواهد شد
سلام به استاد عزیزم و تشکر فراوان .
چشم من نکاتی رو که گوشزد کردید رو انجام میدم و سریعا به اطلاعتون میرسونم . واقعا لطف کردید

nima 57

کاربر سایت
Aug 4, 2014
92
نام
نیما
سلام داداش من الان فقط پورت های UDP باز هست و TCP هام بستس
مشکلی داره یا نه؟
TCP هایی که سیو کردم رو حذف کنم؟

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
درود
من الان حدود دو هفته اس بعضی مواقع اینترنتم رو پلی ۴ قط و وصل میشه بعضی مواقع هم موقع تست ارور dns میده اما بعد از چن بار امتحان رد میکنه من بصورت دستی پرایمری و سکندری dns رو از روو خود مودم بهش دادم حالا بنظرت این دوتا رو که شمام دادی بزنم ؟

Primary : 8.8.8.8.
secondary:4.2.2.4
اونا که من زدم سه رقمیه مال خود مودم / بالاییارو بزنم حله؟ مشکل نت تایپ هم ندارم دو هستش فقط جدیدا ارور dns میگیرم

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
درود
من الان حدود دو هفته اس بعضی مواقع اینترنتم رو پلی ۴ قط و وصل میشه بعضی مواقع هم موقع تست ارور dns میده اما بعد از چن بار امتحان رد میکنه من بصورت دستی پرایمری و سکندری dns رو از روو خود مودم بهش دادم حالا بنظرت این دوتا رو که شمام دادی بزنم ؟

Primary : 8.8.8.8.
secondary:4.2.2.4
اونا که من زدم سه رقمیه مال خود مودم / بالاییارو بزنم حله؟ مشکل نت تایپ هم ندارم دو هستش فقط جدیدا ارور dns میگیرم

خوب این قطع و وصل شدن مربوطه به مخابرات اینترنت کل ایران ... برای خود منم مشکل داره ربطی به DNS نداره همین که شما تنظیمات به صورت دستی وارد کردی و NAT شما 2 باشه مشکل اصلی که از طرف خود شما برای آنلاین بودن و ... هستش برطرف میشه میمونه قطعی های موقت که به خاطر این *****ینگ هوشمند و... هستش که جدیدا راه انداختن پدر ملت در آوردن .

دقیقا باید از همین دوتا DNS استفاده کنی بهترینش همین ها هستن .

اگه منظورت اینجوریه ( 888.888.888.888 ) هستش اون مشکلی ساختاری نداره اما کلا DNS ها به صورت 4 بخش 3 رقمی یا 2 رقمی یا 1 رقمی هستن اما DNS مودم شما DNS سرور های ISP شماست ربطی به DNS خارجی مناسب برای PSN و ... نداره شما به خاطر همینه که از DNS های شرکت های مثل google و... استفاده میکنیم برای نتیجه گیری بهتر برای همین بهتره از این DNS ها استفاده کنی .

قطعی ربط به مخابرات و کیفیت اینترنت مناسب ما هستش که پدر ملت در آورده .:-&

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر