PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
دوستان من بازی رو تازه تهیه کردم.همون اولش به جونور سیاه میاد میزنه میکشتم:dچجوری بکشمش؟
بزار جونوره بکشتت بعد میری تو یجا که از رو پله ها اسلحه بر می داری باز بر می گردی
یه سوال: چک پوینت دوم بازی کجاست؟

آخرین ویرایش:

.::Snake::.

کاربر سایت
Feb 8, 2014
105
نام
یوحنا
خب بالاخره ملکه‌ی یارنام رو کشتم و دیگه الان فقط یه تروفی مونده. ولی زمانی که این ملکه‌ی یارنام رو کشتم یه آیتمی داد به اسم Yharnam Stone. کاربردش چیه؟

پ.ن: درباره‌ی اون در مرموزی که هنوز باز نشده و معلوم نیست کلیدش کجاست؛ دقت کردید که فقط از عبارت «بسته است» استفاده کرده؟ برای بقیه درا می‌زنه «از طرف دیگه باز می‌شه» یا می‌زنه «قفل است» ولی برای این فقط زده بسته‌ست که نشون می‌ده فقط همینطوری تو بازی گذاشتنش. (البته مطمئن نیستم تو یه مقاله‌‌ای از یوروگیمر خوندمش.)
این ویدئو هم دربارش هست ببینید جالبه. که نشون می‌ده این در با اونی که تو Great Bridge هست یکیه.

watch?v=e6UN9kehuig

یه سوال: چک پوینت دوم بازی کجاست؟

وقتی از کلینیک اومدی بیرون راه رو یکم ادامه بدی می‌رسی یه جایی یه دشمنی با مشعل داره پرسه می‌زنه. اون رو می‌کشی بعد نردبوم رو می‌اری پایین و ازش رفتی بالا با لامپ دوم مواجه می‌شی.

آخرین ویرایش:

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
خب بالاخره ملکه‌ی یارنام رو کشتم و دیگه الان فقط یه تروفی مونده. ولی زمانی که این ملکه‌ی یارنام رو کشتم یه آیتمی داد به اسم Yharnam Stone. کاربردش چیه؟

پ.ن: درباره‌ی اون در مرموزی که هنوز باز نشده و معلوم نیست کلیدش کجاست؛ دقت کردید که فقط از عبارت «بسته است» استفاده کرده؟ برای بقیه درا می‌زنه «از طرف دیگه باز می‌شه» یا می‌زنه «قفل است» ولی برای این فقط زده بسته‌ست که نشون می‌ده فقط همینطوری تو بازی گذاشتنش. (البته مطمئن نیستم تو یه مقاله‌‌ای از یوروگیمر خوندمش.)
این ویدئو هم دربارش هست ببینید جالبه. که نشون می‌ده این در با اونی که تو Great Bridge هست یکیه.

watch?v=e6UN9kehuig

وقتی از کلینیک اومدی بیرون راه رو یکم ادامه بدی می‌رسی یه جایی یه دشمنی با مشعل داره پرسه می‌زنه. اون رو می‌کشی بعد نردبوم رو می‌اری پایین و ازش رفتی بالا با لامپ دوم مواجه می‌شی.

داداش منظورت از ملكه اون زنه تو كينهورست كسلِ يا اون زن سفيد پوشه كه دم در wet nurse واساده بود؟آيتم به چه درد ميخورد؟توضيحاتش چى بود؟اسمش رو زياد شنيدم ولى خودم پيدا نكردم.بلاد راك هم تو دور اول پيدا نشد ايشاله تو دور دوم.

.::Snake::.

کاربر سایت
Feb 8, 2014
105
نام
یوحنا
داداش منظورت از ملكه اون زنه تو كينهورست كسلِ يا اون زن سفيد پوشه كه دم در wet nurse واساده بود؟آيتم به چه درد ميخورد؟توضيحاتش چى بود؟اسمش رو زياد شنيدم ولى خودم پيدا نكردم.بلاد راك هم تو دور اول پيدا نشد ايشاله تو دور دوم.

اون زن سفیدپوش که دم Wet Nurse ایستاده بود. البته اونجا نه، تو آخرین قسمت از چلیس‌های Ptumeru که بری این به‌عنوان باس‌فایت آخر می‌ادش وقتی بکشیش این آیتم رو می‌ده. تو توضیحاتش که توضیح خاصی نداده بود که مثلاً کاربرش چیه. تو یکی از ویکی‌های فرعی بازی هم کاربردش رو ننوشته بود. فقط تو ویکی اصلی بازی گفته بود جزء Key Itemهاست. تو فروم‌های خارجی هم گشتم هنوز کسی نتونسته کاربردش رو بفهمه. عجیبه!

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
دوستانی که میخوان از داستان بازی سر در بیارن، شدیداً توصیه میشه این مقاله رو بخونن. من اصلاً اهل اغراق و اینا نیستم، ولی بعد از خوندن این چند صفحه، Bloodborne از یک بازی خیلی خوب به بهترین بازی عمرم تبدیل شد.

What's Really Going On in Bloodborne | Kotaku UK

واى مغزم داره سوت ميكشه،دمت گرم.اى كاش ميشود كامل ترجمه شدش رو بذاريم تو فروم برا همه بچه ها.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
بعضی وقتا باس ها هم بهتون رحم میکنن؟
مثلا Dark Beast Pearl دیگه AOE نمیزد یا Vicar Amelia دیگه Heal نمیکرد... :-/

نمیدونم چرا بعضی وقتا محربون میشن البته بر عکسشم هست یه سری حرکتایی میزنن که کلا هیچ کس به جز شما ندیده تا حالا و میمیری :d

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179

آره،سر ebriatas خيلى مردم،بد يه دور ديگه از آسمون رعد و برق سامون نكرد.فك كردم باگه.يا مثلا بعضى وقتا باسا گير ميكنن يه جايى و اتك به در و ديوار ميدادن و راحت ميتونستى نصف خونشو بكشى بيرون.
Rococoراست ميگه،برعكسشم صادقِ. معمولا وقتى خيلى باس فايت رو كش ميدادى از اين حركت خركيا ميزدن.

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
این مشکل رو من از روز اول داشتم. بعد از تموم کردن بازی هرچی ویدئو راهنما دیدم درمورد باسها اینطوری بود که یارو مثل بادمجون طرف رو نگاه میکرد ولی همون باس موقع بازیه من حرکات محیر العقولی انجام میداد بس دیدنی :D!.

Desperadouz

کاربر سایت
Nov 9, 2014
98
نام
Hanzo
من بازی رو تهیه کردم و هیچ سابقه ای در این ژانر بازی ندارم نه دمون سولز و نه دارک سولز :D
فعلا که اوضاع خوب نیست و گیج می زنم امیدوارم بتونم بازی کنم :D

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
من بازی رو تهیه کردم و هیچ سابقه ای در این ژانر بازی ندارم نه دمون سولز و نه دارک سولز :D
فعلا که اوضاع خوب نیست و گیج می زنم امیدوارم بتونم بازی کنم :D

اولش همينه،باس اول رو كه بزنى مياد دستت.كمك خواستى همينجا مطرح كن،راهنماييت ميكنيم.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
سلام.من همین اوایل بازی گیر کردم.اونجایی که میری دستگیره آسانسور رو بزنی واسه من میگه device not currently operable.مشکل از کجاست؟باگ هستش آیا؟

perseus

کاربر سایت
Aug 29, 2009
76
نام
مجيد
سلام.من همین اوایل بازی گیر کردم.اونجایی که میری دستگیره آسانسور رو بزنی واسه من میگه device not currently operable.مشکل از کجاست؟باگ هستش آیا؟
تا اول از خود اسانسور استفاده نکنی دستگیره اسانسور غیر فعاله . اول باید از یک سمت دیگه به اون اسانسور برسی ازش استفاده کنی تا برای دفعه های دیگه دستگیره اسانسور فعال بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر