Just Cause 3 | PC

99233100613220638600.jpg

سازنده : Avalanche Studios
ناشر : Square Enix
سبک : Action-adventure
پلتفورم : Xbox One ,PlayStation 4 ,Microsoft Windows
تاریخ انتشار : December 1, 2015

توضیحات و اطلاعات بازی :

شرکت Square Enix تایید کرد که نسخه سوم از سری جهان آزاد Just Cause 3 سال آینده برای PS4, Xbox One, و PC منتشر می شود.این بازی بر روی کاور شماره ماه دسامبر مجله گیم اینفورمر خواهد بود، از این رو این مجله در مورد این عنوان اعلام کرده " عنوانی چندین ساعته" که در نسخه خیالی ای از دریای مدیترانه روایت خواهد شد که توسط یک دیکتاتور رهبری می شود.بازی شامل چتر نجات و قلاب به روز رسانی شده می شود و همچنین در این نسخه بازیکنان توانایی استفاده از لباس بال دار (Wingsuit) را نیز خواهند داشت.

تاپیک تصاویر بازی >>> اینجا
تاپیک مشکلات Just Cause 3 (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) >>> بزودی
سایت ناشر بازی >>> اینجا
سایت سازنده ی بازی >>> اینجا
سایت بازی >>> اینجا

صفحه ی بازی در استیم >>> اینجا

سیستم مورد نیاز :

43020522306272606180.jpg

آخرین ویرایش:

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
همون طور که قبلا گفتم از بازی بو میاد و احتمال داره تو ایران ممنوع بشه
شما هم دیگه مسخرش رو در آوردید :| هر گردی، گردو نیست!
اینا چپه کردند پرچم رو، محیطش مدیترانه هستش، هیچ نام فارسی وجود نداره، پرچم سه تا ستاره هم داره بعد چطور چنین فرضیه ای به ذهن شما میرسه رو نمیدونم.

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,702
شما هم دیگه مسخرش رو در آوردید :| هر گردی، گردو نیست!
اینا چپه کردند پرچم رو، محیطش مدیترانه هستش، هیچ نام فارسی وجود نداره، پرچم سه تا ستاره هم داره بعد چطور چنین فرضیه ای به ذهن شما میرسه رو نمیدونم.

بنده چیزی رو مسخره نکردم....منظورم هم ایران نیست!!!
کشوری در مدیترانه که توسط یک دیکتاتور اداره می شه، زمینه اصلی داستان است.........همین طور پرچم که کپیِ پرچم سوریه هست. همه چیز اشاره به سوریه داره!! دلیل دیگه ای هم می خوای؟؟!!
من که پدر کشتگی با بازی ندارم.....فقط دارم شرایطش روتوصیف می کنم!!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
میشه از این بحث ممنوع شدن بکشین بیرون؟ همین کارا رو میکنین و همین بحثای بیخود رو شروع میکنین که مسئله رو بزرگ میکنین و اونا هم میزنن ممنوع میکنن یه بازی رو. اصلا اگر ممنوع بشه به شما چه ربطی داره که اینقدر غصه میخورین؟

پ.ن: پست اول رو هم یه خورده بهش نظم بدین. اینکه بر میدارین نقل و قول خبر رو میذارین توی پست اصلا جالب نیست. از بقیه تاپیک ها استفاده کنین و پست اولتون رو درست با اطلاعات کامل تنظیم کنین.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
وای! وای بر تریلر! کی بشه دوباره مراسم نخ کردن آدما به کپسول گاز و وصل کردنشون به هواپیما رو اجرا کنیم :D

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
پسر با تريلر خيلى حال کردم
نظر مياد مراحلش از تکرارى بودن در اومده باشن و مراحل زيبايى داشته
ولى چند مشکل تو تريلر ديدم که انشاالله درست ميشه

mory_num1

کاربر سایت
Nov 14, 2008
30
اوایل تاپیک یه طوری از ممنوعیت بازی صحبت کردن دوستان انگار که تا حالا بازیی هم بوده که ممنوع نشده باشه. کار بروبچ بالا ممنون اعلام کردن و حذف لینک های دانلود از بیشتر سایتهاست کار ما هم دانلود کردن و بازی کردن به هر نحو بازیهای ممنوع شدست. جدیدا حتی لینک بازیهای ورزشی هم بعضا پاک میشه از تو سایتها.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر