بحث و تبادل نظر در مورد سری Fatal Frame

بهترین شماره از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    91
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

OgIoN

کاربر سایت
Jun 7, 2012
313
نام
وای بر من که از وجود این بازی بیخبر بودم!
الان هم که غرق در مشکلاتو پیچ و خم زندگی شدیم!
لکن باید همتی بنمایم و هرجور هست این سری را تهیه نمایم!
.. آیا با شبیه ساز بر روی pc توان اجرا نمود ؟؟؟؟

بله دوست عزیز با شبیه ساز می تونین تمام نسخه ها رو بازی کنین.
============

بعد چند وقت تونستم نسخه ی سوم بازی رو دانلود کنم. بازی خودم خراب شده بود متاسفانه و این مدته انقدر کارو درگیری زیاد شد که آپدیت پست اول هم به خاطره ها پیوست!
انشالاه سر فرصت بازیو دوباره تموم کنم و تمام فایلا رو از اول بررسی کنم و داستان سوم رو تو پست اول قرار بدم. ( البته تا یکی دو ماه آینده احتمالا ...)

• Like
Reactions: ehsanservat

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
منم نسخه چهارم مخصوص wii اشو دانلود کرد یه تستی هم کردم دیدم با شبیه ساز dolphin خیلی شیک و مجلسی میاد بالا :d منتظرم یکم سرم خلوت شه دسته ps4 رو شبیه سازی کنم براش بیفتم روش
راستی نسخه اولش چطوریاست؟گرافیکش در حد بازی کردن هست؟

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
منم نسخه چهارم مخصوص wii اشو دانلود کرد یه تستی هم کردم دیدم با شبیه ساز dolphin خیلی شیک و مجلسی میاد بالا :d منتظرم یکم سرم خلوت شه دسته ps4 رو شبیه سازی کنم براش بیفتم روش
راستی نسخه اولش چطوریاست؟گرافیکش در حد بازی کردن هست؟
شما چیکار به گرافیک داری برادر
مشخصا گرافیگش خیلی پایین هست ولی ارزشو داره صدردصد شک نکن اگر میتوانی حتما بازیش کن

• Like

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام به دوستان
این شماره پنج رو برای پی سی شبیه سازی نکردن؟
بعد شماره چهارش چقدر سنگین هست؟ من re zero رو بین 25 تا 30 فریم میگیرم. اونو میکشه به نظرتون؟

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
دوستان چندتا سوال داشتم!
من شماره های 1 تا 3 بازی رو با PS2 بازی کردم. ولی فهمیدم که نسخه PSNـی هم برای PS3 هست. من هر چقدر گشتم نتونستم لینک دانلود برای PS3 پیدا کنم. ممنون میشم کمک کنید.
سوال بعدیم اینکه این بازی برای PSP هم پورت شده یا نه؟ این لینک:
نشون میده که FF4 برای PSP با شبیه ساز اجرا میشه. اگه همچین چیز هست لطفا یکی یه راهنمایی ای بکنه. ممنون.

• Like

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
  • Like

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
این لینک های نسخه PSN بازیه، شماره های 1 و 2، با تشکر از mahmoud@ عزیز.

امیدوارم شماره 3ـش رو هم پیدا کنم. اگه راهی برای اجرای شماره 4 روی PSP هم پیدا کردم اطلاع میدم :d
خیلی جالبه،ممنون .دوست داشتم که نسخه های قبلیشم برم.اجرا میشن دیگه؟

• Like

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
خیلی جالبه،ممنون .دوست داشتم که نسخه های قبلیشم برم.اجرا میشن دیگه؟
والا مطمئن نیستم. هنوز خودم دانلود نکردم ولی مثل اینکه به فیکس و این حرفا احتیاج داره :| ولی قطعاً چیزی وجود نداره که اجرا نشه :d منظورم اینه که حتماً یه راهی هست...

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نظرتون درباره فیتال فریم 4 و این نسخه جدید که قراره برای wii u بیاد چیه؟؟

ممنون

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
نظرتون درباره فیتال فریم 4 و این نسخه جدید که قراره برای wii u بیاد چیه؟؟

ممنون
تریلرش رو دیدم قبلا ، یه چیزی فراتر از عالیه
اگه یه زمانی بخوام Wii U بخرم تنها دلیلش میتونه همین بازی باشه

OgIoN

کاربر سایت
Jun 7, 2012
313
نام
Project Zero 2: Wii Edition خیلی عالی بود

Project Zero 2: Wii Edition (Wii) News, Reviews, Trailer & Screenshots

نسخه Fatal Frame IV حیف که خودش زبان انگلیسی نداره

Fatal Frame IV (Wii) News, Reviews, Trailer & Screenshots
Project Zero 2 رو با همون دوبله ی ژاپنیش ترجیح میدم. چون اونایی که براش به انگلیسی صداپیشگی کردن( بصورت رسمی به انگلیسی این بازی ترجمه نشد مثل شماره چهارش) اون احساس رو بصورت کامل به آدم القا نمی کنن. مخصوصا دو قلو ها که یکی لهجه داره و یکی نداره!

اما خوشبختانه گویا قراره شماره ی جدید بصورت رسمی و تحت نظر Tecmo ترجمه بشه به انگلیسی.

• Like
Reactions: se.phi.roth

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
Project Zero 2 رو با همون دوبله ی ژاپنیش ترجیح میدم. چون اونایی که براش به انگلیسی صداپیشگی کردن( بصورت رسمی به انگلیسی این بازی ترجمه نشد مثل شماره چهارش) اون احساس رو بصورت کامل به آدم القا نمی کنن. مخصوصا دو قلو ها که یکی لهجه داره و یکی نداره!

اما خوشبختانه گویا قراره شماره ی جدید بصورت رسمی و تحت نظر Tecmo ترجمه بشه به انگلیسی.

مرسی عزیز

چه عالی اینطوری خیلی خوب میشه

• Like

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام
شماره دوم رو به لطف لینکی که گذاشتن دوستمون بالاتر رفتم و قشنگه. مخصوصا در این اوضاع نبود بازی. ولی واقعا سر تر از سه نیست. مخصوصا گرافیکش که همون باعث میشه کمتر بهشه حس ترسش. ولی بازم حال و هوای قشنگ فیتال رو داد.یه جا هم قشنگ شبیه عکس های شماره پنجش هست که معلومه اوناهم یه طورایی اون لوکیشن هارو با گرافیک بالاتر دوست داشتم عرضه کنن. حیف که دستمون نمیرسه:(

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
سلام
شماره دوم رو به لطف لینکی که گذاشتن دوستمون بالاتر رفتم و قشنگه. مخصوصا در این اوضاع نبود بازی. ولی واقعا سر تر از سه نیست. مخصوصا گرافیکش که همون باعث میشه کمتر بهشه حس ترسش. ولی بازم حال و هوای قشنگ فیتال رو داد.یه جا هم قشنگ شبیه عکس های شماره پنجش هست که معلومه اوناهم یه طورایی اون لوکیشن هارو با گرافیک بالاتر دوست داشتم عرضه کنن. حیف که دستمون نمیرسه:(
بابا من دربدر دنبال شماره 4ـشم :| توی یوتیوب دیدم که یکی با شبیه ساز داره با psp اجراش میکنه ولی هرچی گشتم هیچی پیدا نکردم :|

• Like
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر