ّبزرگ خاندان پلی استیشن (عکس)

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
سلام دوستان امروز که یکم مشغلم کمتر بود به سرم زد برم سراغ کمدم و پلی استیشنم رو که سال های ابتدای نوجوونیم شده بود بهترین دوستم رو از کارتن دربیارمو یه چنتا عکس ازش بگیرمو بذارم توسایت.
شاید پیش خودتون بگین پلی استیشن ندیده که نیستیم ! ولی هدفم ازگذاشتن این عکس هااین بود که شما هارو هم تو حس خودم شریک کنم . تابستون 78 بود که پس از کلی اصرار و گریه بلاخره بابامو راضی کردم که بریم پلی استیشن بگیریم . من که تا چند روز قبلش با سگا سرگرم بودم از گرافیک بازی هایی مثل گران توریسمو و کراش حیرت زده شده بودم.این بود که صبح و شبم شد پلی استیشن تا اینکه بیچاره یکی دو سال بعد لنزش ایراد پیدا کرد . اون موقع شرکت ایران ضبط که نمایندگی رسمی سونی در ایران بود کنسول های بازی سونی رو هم پشتیبانی می کرد. دستگاه رو دادیم و یه مدت بعد دسگاه رو تمیز وبا فاکتور تعمیر و نام قطعه تعویضی تحویل گرفتیم . (اون موقع نفهمیدم اون فاکتورچیه ولی بعدا فهمیدم چقدر کارشون درسته .)
راستیتش الان می ترسم زیاد باش بازی کنم چون نمیدونم اگه الان خراب شه کجا تعمیر می کنن و چه بلایی سرش میاد. خلاصه سرتونو درد نیارم مثل روز اول نگهش داشتم فقط دفترچشو گم کردم و همینطوری نگهش خواهم داشت . اگر عمری بود. من این پدر بزرگ خاکستری که منو وارد دنیای پلی استیشن کرد حتی الان کی با نتیجش یعنی PS4 بازی می کنم رو هیچ وقت فراموش نمی کنم .....
3a752f573098c44b81c11c34b156f800c2fa9200.jpg
8af8e0279449e7a9bf2b7acfb3fde345b2c2b8bc.jpg
1aa5ffb35b2c01b10a83fb444dca88a1796c5cb4.jpg
9ae5e14100259e7a3192d9f1582250c01ba44945.jpg
8c30e2ff8dbb9f1ec6c68f1e1c871b53de2c5440.jpg

آخرین ویرایش:

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
ایولا. خداییش آخرته کنسول بود. منم دقیقا اولین بازیم جی تی 1 بود و فرداش رفتم کراش 4 به همراه یه مموری کارت گرفتم و دیگه اصلا از این دنیا جدا شده بودم. یادش بخیر
فاز روزای اول پی اس 1و2 خیلی با 3و4 برام فرق داشت. اونا اصل لذت بودن.
راست اون گیم شارکم خیلی باحاله. من اونموقع ها میخواستم بگیرم دیدم گرون بود چند وقت بعدش دیدم گیم شارک رو دیسک اومد! چه حالی بود. بعضی موقع ها رمزها نمیخورد به بازی یه اتفاقای جالبی میفتاد بعد رفتن تو بازی :d

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
ایولا. خداییش آخرته کنسول بود. منم دقیقا اولین بازیم جی تی 1 بود و فرداش رفتم کراش 4 به همراه یه مموری کارت گرفتم و دیگه اصلا از این دنیا جدا شده بودم. یادش بخیر
فاز روزای اول پی اس 1و2 خیلی با 3و4 برام فرق داشت. اونا اصل لذت بودن.
راست اون گیم شارکم خیلی باحاله. من اونموقع ها میخواستم بگیرم دیدم گرون بود چند وقت بعدش دیدم گیم شارک رو دیسک اومد! چه حالی بود. بعضی موقع ها رمزها نمیخورد به بازی یه اتفاقای جالبی میفتاد بعد رفتن تو بازی :d

اره دیگه اون روزا تکرار نمیشه . اصن همینکه یچه های فامیل جمع میشدن دورهم گران توریسمو یا کراش team racing بازی می کردیم یه حال دیگه داشت ! ولی الان همشون درگیر کارو زندگین . حتی داداشمم دیگه تو اون فازا نیست . با اینکه منم داره 25 سالم میشه و گرفتاری دارم به هیچ وجه نمی خوام دست از دنیای بازی کامپیوتری بکشم.
اون موقها یه بازی هایی بود که الان حتی دیسک کپیشم نتونستم گیر بیارم مثلا roswell یا یه بازی بود بهش می گفتن قطار مرگ که هیچ وقت نفهمیدم اسم انگلیسیش چیه که رو 2 تا دیسک بود و کل بازی تو واگن های قطار می گذشت

• Like
Reactions: ehsanservat

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
یاد قدیما افتادم با کلی بازی خاطره انگیز که هنوزم واسه من جذابیت دارن
تومبا
تکن۳
متال اسلوگ
شورش در شهر
شورش در کشتی
کراش
پپسی من
جی تی ای ۲
رزیدنت اویل
دینو کریسیس
ماشین جنگی
هرکول و تارزان و شیرشاه و علاالدین و کلی بازی شاهکار دیگه:d

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
یاد قدیما افتادم با کلی بازی خاطره انگیز که هنوزم واسه من جذابیت دارن
تومبا
تکن۳
متال اسلوگ
شورش در شهر
شورش در کشتی
کراش
پپسی من
جی تی ای ۲
رزیدنت اویل
دینو کریسیس
ماشین جنگی
هرکول و تارزان و شیرشاه و علاالدین و کلی بازی شاهکار دیگه:d
تا اونجا که یادمه اسمش twisted metal بود که اکک ps4م ر به خاطرش گذاشتم twisted armor (البته هر کاری کردم نزاشت twisted metal بزارم:d)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
تا اونجا که یادمه اسمش twisted metal بود که اکک ps4م ر به خاطرش گذاشتم twisted armor (البته هر کاری کردم نزاشت twisted metal بزارم:d)

یکی غیر Twisted هم بود که خیلی خفن بود متاسفانه اسمش رو یادم نیست :d

درست یادم نیست ولی بهتر از TM بود یه ماشین طلایی داشت رانندش یه آدم تیریپ آینده ای به سبک کابویی بود :d

کلا قدیما اسم 4 تا بازی بیشتر نمیدونستیم بقیه رو به لقب صدا میزدیم :d

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
ممنون! کلی بردیمون به خاطرات اون دوران! برای من PlayStation فقط با یک بازی شد PlayStation و اون هم Resident Evil 3 بود! چقدر از Nemesis میترسیدم! اون جایی که از پنجره میپره تو...! کرش هم جای خود داره ولی Resident Evil یه چیزه دیگس!

• Like
Reactions: che-jaleb

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
راستی یه بازی بود به اسم tomba!2 که یکی از دوستان اشاره کردن. باید بگم من دیوونه این بازی بودم . دقیقا نمیتونم بگم چند بار از اول تا اخرشو بازی کردم انقد که جذاب بود ! خیلی رمز و راز داشت . تاحدی که سال 90 بعد از 10 سال دوباره با برادرم تجربش کردم و به کمک اینترنت چند تا از جاهای مخفیش رو که سال های قبل معما بود رو پیداش کردم !

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
یکی غیر Twisted هم بود که خیلی خفن بود متاسفانه اسمش رو یادم نیست :d

درست یادم نیست ولی بهتر از TM بود یه ماشین طلایی داشت رانندش یه آدم تیریپ آینده ای به سبک کابویی بود :d

کلا قدیما اسم 4 تا بازی بیشتر نمیدونستیم بقیه رو به لقب صدا میزدیم :d

vigilante 8 نبود ؟

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
راستی یه بازی بود به اسم tomba!2 که یکی از دوستان اشاره کردن. باید بگم من دیوونه این بازی بودم . دقیقا نمیتونم بگم چند بار از اول تا اخرشو بازی کردم انقد که جذاب بود ! خیلی رمز و راز داشت . تاحدی که سال 90 بعد از 10 سال دوباره با برادرم تجربش کردم و به کمک اینترنت چند تا از جاهای مخفیش رو که سال های قبل معما بود رو پیداش کردم !
واسه همین اولین اسم بازی رو نوشتم تومبا اخه بازیش فوقالعاده زیبا و جذاب بود واسه من[MENTION][/MENTION]

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
ممنون! کلی بردیمون به خاطرات اون دوران! برای من PlayStation فقط با یک بازی شد PlayStation و اون هم Resident Evil 3 بود! چقدر از Nemesis میترسیدم! اون جایی که از پنجره میپره تو...! کرش هم جای خود داره ولی Resident Evil یه چیزه دیگس!

برعکس من بازی های ترسناک رو دوست نداشتم بیشتر با بازی های فانتزی مثل کراش حال می کردم. البته بازی هایی مثل سری بازی های جنگی-هواپیمایی ACE COMBAT رو خیلی دوست داشتم و از ACE COMBAT 2 تا
ACE COMBAT :ASSAULT HORIZON که برای ایکس باکس 360 در 2011 اومد رو بازی کردم

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,819
نام
پدرام
آقا یدونه ای
کیف کردم
من سال هفتاد و سه کلوپ داشتم، مدل 1002 و 7002 داشتم، خودم هم تعمیرش میکردم، اون گیم شارک هم وقتی اومد ترکوند، باهاش فیلم هم میشد ببینیم
ممنون عزیزم

Sent from my D6503

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر