راهنمای تروفی های بازی The Last of Us Remastered

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
دو تا سوال داشتم :

اگر survivor + رو برم تروفی survivor معمولی رو هم میده ؟ (با روش انتخاب چپتر)

و اینکه ایا تروفی Grounded هم که بعدا به بازی اضافه شده متصل به بقیه هست ؟ یعنی grounded + برم همه تروفی های تموم کردن بازی رو میگیرم ؟ (میدونم که Grounded برای پلات کردن نیاز نیست)

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دو تا سوال داشتم :

اگر survivor + رو برم تروفی survivor معمولی رو هم میده ؟ (با روش انتخاب چپتر)

و اینکه ایا تروفی Grounded هم که بعدا به بازی اضافه شده متصل به بقیه هست ؟ یعنی grounded + برم همه تروفی های تموم کردن بازی رو میگیرم ؟ (میدونم که Grounded برای پلات کردن نیاز نیست)

بله داداش... هرکدوم بری تروفی های درجه سختی قبلش آزاد میشه...

mahicho

کاربر سایت
Feb 7, 2015
106
نام
mahbod
سلام

من یکی‌ از دیالوگ هارو جا گذشتم ترفیشو بهم نداده

راهی‌ هست جکه بفهمم کدوم دیالوگ بود؟ توی قسمت گزیدن چپتر دیالوگ هارو ننوشته

و اینکه اگه از گزیدن چپتر برم اون دیالوگ رو گوش بدم تروفی رو میده؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
سلام

متاسفانه راهی نیست که بفهمی کدوم ثبت شد و کدوم نه خودت باید یادت بمونه.
آره اگه چپتر رو تکرار کنی و دیالوگ رو گوش کنی واست حساب میشه و ترفی رو بهت میده.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
به احتمال زیاد تو همون چپتری که الی و جول میخوان برن به بیمارستان یه دیالوگ رو جا گذاشتی.
یه در بسته هست که اون طرفش یه ژنراتور هست، قبل از این که به اون در برسی، توی محوطه یه نشان فایرفلای روی دیوار هست که بهش نگاه میکنی و با زدن مثلث مکالمه با الی شروع میشه. یه نشان فایرفلای دیگه مشابه همون روی دیوار هست که دقیقاً سمت راست همون نشانِ اوله، باید تا انتهای محوطه به سمت راست بری تا ببینیش.
فقط اون علامتی که سمت راست هست مکالمه اش حساب میشه و حتماً هم باید اول همون جا مکالمه رو شروع کنی.

mahicho

کاربر سایت
Feb 7, 2015
106
نام
mahbod
مرسی‌ بچه ها
یه سوال دیگه: وقتی‌ می‌خوام آنلاین بازی کنم می‌نویسه باید یه مپ دانلود کنم ولی‌ وقتی‌ میره تواین استور ارور میده و میاد بیرون! مشکل اینترنت هم ندارم

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
مرسی‌ بچه ها
یه سوال دیگه: وقتی‌ می‌خوام آنلاین بازی کنم می‌نویسه باید یه مپ دانلود کنم ولی‌ وقتی‌ میره تواین استور ارور میده و میاد بیرون! مشکل اینترنت هم ندارم

ریجن بازی با ریجنِ اکانتت همخونی نداره.
اگه میخوای DLC رو دانلود کنی، یه اکانت جدید بساز، اگه بازیت ریجنِ 2ـه کشور رو انگلستان انتخاب کن، اگه ریجن 1ـه آمریکا. وقتی اکانت رو ساختی، کنسول رو به عنوانِ کنسولِ پرایمری برای این اکانت جدید انتخاب کن. بعد با این یوزر جدید بازی رو اجرا کن و برو DLC رو دانلود کن. چون کنسول رو پرایمری کردی DLC بین باقی یوزرها هم شیر میشه و میتونی با یوزر اصلی خودت آنلاین بازی کنی.

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
همه این کارا رو کردم جالب اینجاست اگه artifact ها رو نگرفتم کامل پس چطوری ترفی که میگه همه collectibles رو جمع کن بهم داده.

BA0.jpg

Scavenger
trophy_gold.png

Found all collectiblesتمامی Collectible ها رو پیدا کنید.توضیحات تک تک این آیتم ها بالاتر داده شد و راهنمای اونا هم توی پست دوم موجوده. کلا 141 عدد کالکتبل هست تو بازی که باید جمع کنید. تعداد و نوع این کالکتبل ها به شرح زیر هست.

• 85 Artifacts
  • 30 Firefly Pendants
  • 14 Comic Books
  • 12 Training Manuals

طبق این راهنمایی باید همه
Artifacts رو بگیری تا بهت بده

واسه منم دقیقا همینجوری شده همه پندانتارو گرفتم ولی تروفی رو نداده.

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
واسه منم دقیقا همینجوری شده همه پندانتارو گرفتم ولی تروفی رو نداده.

اونجا که واسه اولین بار میشه الی کوله پشتی رو بیار و رو تمام آیتم های که همراهت زوم کن و آیتم های که قابل چرخش هستن رو هم بچرخون من خودم اون روبات اسباب بازی روش زوم نکرده بودم که رفتم دوباره انجام دادم و بهم داد

Hunter Dream

کاربر سایت
Jun 17, 2015
15
سلام

سلام
اگر دیالوگ هارو حدودی یادت باشه میتونی از تولیست راهنمایی بازی ببینی و میفهمی کدوم هارو نگرفتی .

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
راستی یجای دیگه هم به مشکل خوردم اون کمیک بوکی که اول پاییزه نیست. یعنی توی گاید نوشتین (فقطی پاییز شروع میشه) همینطور که بغل رودخونه میرید برید راه سربالای یه ماشین تصادف کرده. ماشینه هست اتفاقا کنارش یه مقدار تیغه و الکل و اینا هم هست و همونجاییه که اولین بار El Diablo رو میگیریم ولی دور تا دور ماشینو گشتم کمیک بوک نبود قشنگ اطرافشو گشتم حتی یکبار هم ریستارت از چکپوینت رو زدم ولی بازم نبود میشه با عکس نشون بدید کجاست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر