ترسناک ترین بازی که کردید؟

Iago

کاربر سایت
Mar 27, 2015
28
نام
I'm the enemy of Cassio
گیمرهای جدیدتر ممکنه بگن Dead Space اما من میگم این::d

500px-The_Mummy_ntsc-front-1-.jpg

تو دالان های تنگ و تاریک اهرام ثلاثه بهت احساس خفگی دست میداد. مومیایی ها هم که مثل فیلمش قوی بودن و بدجوری حمله میکردن. این در صورتیه که عموما فقط سلاح سرد داشتی و اسلحه های گرم تیرشون بشدت محدود بود.
البته فاکتور سنی هم هست که خب اون موقه ما بچه بودیم...

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
خداييش silent hill downpour خيلي ترسناك بود البته اگر ماموريت هاي اصلي رو ميگرفتي ميرفتي شايد نميترسيدي ولي امان از ماموريتاي فرعيش كه مثلا يه جاييش بود يك خانه بود كه جزو داستان اصلي نبود و جزو مرحلت نبود و من رفتم توش و يه جاش رو ميز يه پاكت شير بود كه روش عكس صورت يه زن پنهان شده بود بعد يه در ميله اي بسته بود اخراي خونه كه قفل بود و من رفتم تلويزيون طبقه بالا رو يه كاريش كردم و در باز شد و توش يه سايه ي زني بود كه قبل باز شدن در گريه ميكرد اما بعدش ميخنديد و كشتنش هم سخت بود ولي به جريت ميتونم بگم واقعا خودم رو خيس كردم الكي نميگم واقعا خيس كردم:d
the evil within هم قشنگ بود حال كرديم ولي سخت بود و داستان گنگ ولي خوب

m_fisher

کاربر سایت
Apr 7, 2007
182
نام
میلاد
بدون ذره‌ای شک، Silent Hill 1 ترسناک‌ترین بازی تاریخ هست. اگرچه دیگه امروز به دلیل گرافیک پایین نمی‌شه این موضوع رو زیاد تشخیص داد.
حرف منو کسی متوجه می‌شه که این بازی رو در همون زمان انجام داده بشه. گیمرهایی که با رزیدنت ایول 1 و 2 ترس رو تجربه کردن، با اومدن Silent Hill تازه معنای ترس رو فهمیدن!
ترسی که برای اولین بار در یک بازی، با روان آدم بازی می‌کرد! و در یک کلام، روحو به چالش می‌کشید.
یقینا الآن دیگه کسی که برای اولین بار با این سری رو به رو می‌شه نمی‌تونه زیبایی و شدت ترس این شماره رو در برابر شماره‌های بعدش متوجه بشه.
درست مثل آثار بزرگ سینمایی از قبیل "سایکو"ی هیچکاک.

این ترسی که داریم ازش صحبت می‌کنیم، به تمام شرایط بستگی داره. زمان عرضه این "ترس" هم کاملا شامل این شرایط می‌شه.
یعنی اگر Silent Hill رو فقط و فقط در همون سال‌های 99 و 2000 تجربه نکردید، باید بگم تجربه ترس در یک بازی رو برای همیشه از دست دادید.
اگر جن گیر و درخشش رو در همون سال‌های انتشارشون ندیدیم، معنای ترس در یک فیلم رو از دست دادیم.
هیچ‌کدوم از ما نمی‌تونیم آثار هیچکاک رو درک کنیم. فقط می‌تونیم با مطالعه در سینما شدت ارزشش و چیزی که پدران‌مون تجربه کردنو بفهمیم.

تموم سری سایلنت هیلو تموم کردم ولی واقعا سایلنت هیلهای ۱ و ۲ فوقالعاده بودن مخصوصا سایلنت هیل یک هوا که تاریک شد و با یه چراغ قوه میریم توی مدرسه ... مرز وحشت رو جابجا کرد اون بازی موسیقیهاش هم بهترین موسیقیهای تموم تاریخ هستن یک کاراکتر توی بازی بود اسمش فکر میکنم سیبل بود یه پلیس زن ... نمیدونم یادتون میاد یا نه یادم نیست آخرش اون کاراکتر چی شد یادمه دیوونه شده بود و به من شلیک میکرد ولی بقیشو یادم نیست !

- - -ویرایش - - -

silent hill 4 واقعا جو سنگینی داشت و بعضی صحنه هاش شوکه کننده بود مثل این :-ss:
Silent-Hill-4-big-head.jpg

شخصا با دیدن این صحنه شوکه شدم..

این صحنه منو ترسوند ولی اون صحنه ای که از سوراخ دیوار به خونه همسایه نیگاه میکردم یه حس خفگی و حس غریبی به من دست میداد ... ولی کلا به ترتیب برای من بهترین سایلنت هیلها

سایلنت هیل ۱
سایلنت هیل ۲
سایلنت هیل ۴
سایلنت هیل ۳

باقی سایلنت هیلها هم کلا از اون حالو هوا خارج شدن ولی سایلنت هیل ۱ و ۲ با اختلاف بهترین بازیهای تاریخ هستن

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
خداييش silent hill downpour خيلي ترسناك بود البته اگر ماموريت هاي اصلي رو ميگرفتي ميرفتي شايد نميترسيدي ولي امان از ماموريتاي فرعيش كه مثلا يه جاييش بود يك خانه بود كه جزو داستان اصلي نبود و جزو مرحلت نبود و من رفتم توش و يه جاش رو ميز يه پاكت شير بود كه روش عكس صورت يه زن پنهان شده بود بعد يه در ميله اي بسته بود اخراي خونه كه قفل بود و من رفتم تلويزيون طبقه بالا رو يه كاريش كردم و در باز شد و توش يه سايه ي زني بود كه قبل باز شدن در گريه ميكرد اما بعدش ميخنديد و كشتنش هم سخت بود ولي به جريت ميتونم بگم واقعا خودم رو خيس كردم الكي نميگم واقعا خيس كردم:d
the evil within هم قشنگ بود حال كرديم ولي سخت بود و داستان گنگ ولي خوب
وای وای یادم انداختی ....خیلی ترسناک بود اون قسمت !! :-ss

کلا مراحل فرعی بازی خیلی خوب طراحی شده بود ...........

game.over.7

کاربر سایت
May 16, 2016
250
silent hill
f.e.a.r
dead space 3
البته f.e.a.r اولین بازی بود که انجام داده بود و خودم میدونم اصلا شروع خوبی نبود !!!:-<
سایلنت هیل هم ک دوستان بالاتر اشاره کردن :-s
اون اویل تو ps2 هم ک نمیدونم شمارش چنده ترسناک بود،ولی تو محیط گیم نت اینو بازی کردم زیاد تاثیر نداشت :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر