Pillars of Eternity | PC

Obsidian Entertainment سازنده Fallout : New Vegas و South Park : Stick of Truth می خواهد با Pillars of Eternity جادو ، عمق ، تخیل و حس نوستالژی عناوین
کلاسیک نقش آفرینی را بازگرداند.Eternity با قهرمان اصلی ، همراهان خاطره انگیز و جستجوی حماسی Baldur's Gate ، مبارزات Icewind Dale و داستانپردازی احساسی
Planescape : Torment خاطرات شما از بازیهای کلاسیک این سبک را زنده کند.در Obsidian جمعی از سازندگان گذشته این عناوین میخواهند رویای شما را به واقعیت بدل کنند.لازم به ذکر می باشد که به گفته Josh Sawyer ، بازی از حالت real-time برخوردار می باشد و در هر لحظه حتی در مبارزات مانند Baldur's Gate و Dragon Age Origins امکان
توقف بازی وجود دارد.

بازیکنان می توانند شخصیت خود را از بین شش نژاد قابل بازی Human ، Aumau ، Godlike ،Elf ،Dwarf و Orlan انتخاب کنند. همچنین تاکنون تایید شده است که 11 کلاس مختلف
Barbarian، Chanter ، Druid ، Fighter ، Monk ، Paladin ، Priest ، Rogue ، Wizard ، Cipher و Ranger در بازی وجود دارد.

سازنده: Obsidian Entertainment
ناشر: Paradox Interactive
سبک: نقش آفرینی
پلتفرم: PC
تاریخ انتشار: 26 مارس برابر با 6 فروردین

سیستم مورد نیاز:

cn1q1o7rnka8yrv9m61w.png

تصاویر :

Launch Trailer : Download

آخرین ویرایش:

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
یکمی بازی کردم. اولین چیزی که باید بگم اینه که نحوه روایت داستان بازی تکیه زیادی به متن داره. یعنی اگه حتی خودتون رو RPG باز می دونید و بازی هایی مثل Dragon Age و Witcher و Skyrim رو هم خوشتون اومده اما با خوندن متن ها توی بازی حوصلتون سر میره سراغش نیاید. مخصوصا که بازی پره از اسامی و اصطلاحات جدید که هیچ پس زمینه ذهنی نسبت به اونها ندارید. البته یه نکته مثبت که اولین بار بود می دیدم این بود که موقع ساخت کاراکتر توی توضیحات نژاد و کلاس و Background و غیره، بعضی از اصطلاحات و اسامی به صورت برجسته هستن که اگه موس رو روشون نگه دارید همونجا توضیحات اون کلمه رو هم به صورت Tooltip نشون میده که خیلی کارو راحت می کنه. هم اینکه تو Encyclopedia بازی توضیحات همه چی هست که اونجا هم همه چی به هم متصل هست. مثلا دارید توضیحات یه اصطلاحی رو می خونید، توی متنش همه اصطلاحات لینک دار هستن و آخرش هم خودش لینک داده به اصطلاحات مرتبط با اون. اگه کسی علاقه مند باشه به راحتی میتونه از طریق خود بازی با Lore اون آشنا بشه.

کلا از نظر رابط کاربری (UI) خیلی خوبه بازی. کاش رابط کاربری Dragon Age: Inquisition هم به همین خوبی بود.

مبارزات بازی هم تا اینجا که چند تا برخورد داشتم کاری جز کلیک روی دشمن و تماشای کشته شدنشون نکردم ولی خب می دونم اولشه. امیدوارم خاطرات DA:O رو زنده کنه چون به نظرم بهترین سیستم مبارزه یه بازی نقش آفرینی ماله همین DA:O بود.

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دانلود بازی امروز تموم شد ولی کلا وقت کردم حدود 1.5 ساعت با کلاس ranger بازی کنم :| (که 45 دقیقش صرف انتخاب کاراکتر و ... شد:-" )
خوب نظر خاصی نمیتونم بدم،فقط الان اومد مبگم UI بازی به شدت به دل نشست همون اول که دیدم دوست بالایی گفتن :d

خیلی به بازی شک داشتم تا قبل از انتشار نقد ها :d که یوقت یه باری معلومی تحویلمون نده Obsidian،ولی مثل اینکه با یه شاهکار طرفیم :)

Iago

کاربر سایت
Mar 27, 2015
28
نام
I'm the enemy of Cassio
هیچوقت به شطرنج علاقه ای نداشتم ولی یادمه DA:O انقدر محسورکننده بود که بکوب نشستم تا تهش رفتم. مطمئن نیستم ولی فک کنم اینم همینطور باشه.

a-z101

کاربر سایت
Oct 25, 2014
44
نام
امیر حسین
بازی تا اینجا که من بازی کردم عالی بوده از همه لحاظ فقط یه سئوال کسی میدونه چطوری میشه رفت به Raedric's Hold ؟
یه نکته هم بگم که اوایل بازی هیچ پولی خرج نکنید تا جائی که می تونید پول جمع کنید بعد از 3-4 ساعت که اولین Stronghold تون رو گرفتید همش رو اونجا خرج کنید :d
Adventurers هم نگرید یا فوقش وقتی Level تون 4 شد یکیش رو بگیرید

CS

کاربر سایت
Feb 24, 2008
81
نام
جان تراولتا
دوستان عزیز برای تازه واردها چه کلاسی پیشنهاد میشه؟
الان بازی رو با Paladin شروع کردم ..

بستگی به خودتون داره من با ranger شروع کردم زیاد موفق نبودم
دوباره از اول دارم با کلاس Chanter میرم
Cipher هم خوبه

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
شاهکاره این بازی.
در جواب اون دوستمون تو اولین پست صفحه دوم که توضیح دادن دیالوگ خیلی داره و ..... اصولا بازیهای cRPG کلاسیک و قدیمی همه اینجوری هستن. جدا از بخش مبارزات و افزایش Level و این چیزا روند داستان و بخش ادونچر بسیار قوی هم تو این سبک بازیها نهفته شده به همین خاطر دیالوگ های بسیار زیاد و متفاوتی داره که باعث میشه بازی گاها روندش به کلی تغییر کنه با توجه به انتخاب ها و رفتارها.
Arcanum - Of Steamworks and Magick Obscura رو بازی کنین تا دقیقا این پیچیدگی بسیار زیاد بخش داستانی رو درک کنین چی میگم.
یا Planescape Torment هم اینجوریه ولی نه اینقدر پیچیده مثل Arcanum

xfx1370

کاربر سایت
Jul 8, 2013
14
دوستان عزیز برای تازه واردها چه کلاسی پیشنهاد میشه؟
الان بازی رو با Paladin شروع کردم ..

همین paladian خوبه
البته fighter هم خوبه واسه شروع بازی. چون اینا هم جون زیادی دارن هم واسه اول بازی خودشون از پس خودشون بر میان.
wizard و monk هم ور ندارید چون بعد دو سه مرحله aloth را پیدا میکنید که یه wizard هستش یه ذره جلوتر هم kane رو پیدا میکنی که یه monk هستش.

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
همین paladian خوبه
البته fighter هم خوبه واسه شروع بازی. چون اینا هم جون زیادی دارن هم واسه اول بازی خودشون از پس خودشون بر میان.
wizard و monk هم ور ندارید چون بعد دو سه مرحله aloth را پیدا میکنید که یه wizard هستش یه ذره جلوتر هم kane رو پیدا میکنی که یه monk هستش.
Kana که Chanter ـه!.
راستی Monk میگن damage زیاد میده شما نمیدونی کجاست؟ این Raedric Hold هم کجا باید بریم؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من حدود 1-2 ساعت با Ranger رفتم،بعد برگشتم و Rogue انتخاب کردم :d تا اینجا که از rogue راضیم،2 تا تبر بدی دستش همه چی رو میزنه نابود میکنه :d
این پیش زمینه هایی که برای کاراکتر ها هست و کلا شخصیت های مختلفی که میشه ساخت آدم رو مجاب (!) میکنن همش برگرده و با شخصیت های جدید بازی رو شروع کنه :| مخصوصا اینکه دیالوگ ها و ... ممکنه خیلی تغییر کنن با توجه کاراکرتی که ساختید.
+
بازی سبک مبارزاتش چطوره؟ کلاسیک و نوبتیه؟ بعد چندتا همراه دارین؟ همراها چطورن؟:biggrin1:
مبارزات همزمان هستن (یه چیز شبیه DA Origins ) ولی امکان pause کردن وجود داره توی هر زمان.
همراه ها هم اگه اشتباه نکنم تا حداکثر 5 تا همراه میشه داشت (خودم الان 4 تا دارم :d ) از همشون هم راضیم همه ادم های cool و جالبی هستن :| :d

ویرایش: [MENTION=104900]Garret[/MENTION] درست میگه :d 6تا :d

آخرین ویرایش:

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
بازی سبک مبارزاتش چطوره؟ کلاسیک و نوبتیه؟ بعد چندتا همراه دارین؟ همراها چطورن؟:D
سبک مبارزاتش مثل Originsـه. 6 تا همراه میتونی داشته باشی که 2 تا رو تو Guilded Vale پیدا میکنی(Fighter,Wizard) یک عدد Priest دیوانه هم بین راه پیدا میکنی :d
Chanter هم کنار ورودی Caed Nua وایساده که راحت میاد تو Partyـت ولی هنوز نفهمیدم فایده ش تو مبارزه چیه! Monk هم پیدا کنم کلا تیمم تکمیل میشه
مبارزاتش حتی روی Easyهم سخته. الان به lvl 5 رسیدم :>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر