Tomb Raider: Definitive Edition

Tomb Raider: Definitive Edition

سازنده : CrysTal Dynamics
توسعه دهنده نسخه Xbox One و PlayStation.4 : گروه Nixxes Software BV
ناشر : Square Enix
پلتفرمها : Xbox One - PlayStation.4
موتور گرافیکی : Modified Crystal Engine
تاریخه انتشار : 28 January برای NA و 31 January برای اروپا

بنا بر انچه Square Enix اعلام کرده این نسخه تنها یک پرت ساده نیست بلکه برای کنسولهای نسله بعدی به طور کامل طراحی و بازسازی شده است.
این نسخه از این بازی محبوب 59.99 دلار قیمت گزاری شده و به علاوه بازی اصلی شامل DLC های :
Tomb of lost adventure -
تعداد 6 لباس برای لارا -
یک نسخه art book به صورت digital -
یک comic به نامه beginning به صورت digital
همچنین با پیش خرید این نسخه شما یک Art Book با جلد سخت تحویل خواهید گرفت.

به نقل از Square Enix در نسخه Definitive Edition ما شاهد جزییات بیشتر در شخصت لارا و همچنین دنیای با جزییات بیشتر خواهیم بود. شخصیت Lara Croft به طوره کامل دوباره مدل سازی شده تا کیفیت بیشتری رو به نمایش بزارد و همچنین از قابلیت TRESS FX که پیشتر فقط روی نسخه PC این بازی برای جلوه دادن واقعی گرانه موهای لارا استفاده میشد در این نسخه نیز به طوره کامل استفاده خواهد شد. همچنین تعداده زیادی از shader ها و نورپردازی ها از ابتدا طراحی و بازسازی شده اند تا محیط بازی رو هرچه بیشتر زیباتر جلوه بدند.
به علاوه اضافات غید شده در بالا نیز بازی بر روی وضوح تصویری 1080p اجرا خواهد شد و همه texture ها در بازی 4 برابر افزایش در وضوح داشته اند. دیگر مدلها از جمله مدلهای دشمنان و شخصیتها و حتی محیطهای بازی نیز برای بهبود کیفیت هرچه بیشتر گرافیک ارتقا داده شده اند.

مدله ارتقا یافته Lara در نسخه PS4 و Xbox One . اینبار از Tress Fx برای رندر هرچه بهتر و واقعی گرانه موهای لارا استفاده شده . همچنین نورپردازی قویتر و texture map ها با وضوح بالاتر به واقعی جلوه دادن هرچه بیشتر لارا کمک کرده است .

تهیه کننده بازی Scot Amos در مورده این بازی میگوید:
از نامه بازی مشخص هست که ما این بازی رو به طوره کامل برای کنسولهای نسله بعدی بازسازی و طراحی کرده ایم. قدرت سخت افزاری کنسولهای نسله بعدی به ما اجازه میده تا این بازی رو به نهایت شکوهی که همیشه در کنسولها میخواستیم برسونیم و این حاصل تلاش سازندگان بازی هست. ما بیشتر قسمتهای بازی رو ارتقا دادیم و جزییاته جدیدی را به بازی اضافه کرده ایم تا از نظر کیفیتی بهبود بالایی داشته باشه. البته ما تغییری در رونده بازی ایجاد نکردیم و هدف تیم سازنده از این نسخه دادن یک تجربه هرچه بیشتر واقعی گرانه و سینماتیک به بازیباز بوده است. ما واقعا ذوق زده هستیم از اینکه فنهای بازی این بازی رو دوباره تجربه کنن.
.

تصاویر منتشر شده از نسخه PS4 - XBOX ONE

آخرین ویرایش:

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
رنک پدر درار بود واقعا
الانم که الانه اون خارجیا پی ام میدن برا گرفتن رنک :D

The trouble with wanting something is the fear of losing it, or never getting it. The thought makes you weak...

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
نمیدونم تو xbox one چطوری هست. اما تو ایکس باکس 360 تمومش کردم فوقالعاده بود . البته من از ps one تامب رایدر باز بودم شاید به همون خاطر. رو ps4 هم بازیش کردم. فوقالعاده بود .
اما کاش مولتیش رو یکم بهتر می کردند. یه چیزی تو مایه های uncharted 3 هست اما به صورت fake!
انشالله نسخه ی جدید The rise of tomb raider یه مولتی خفنی داشته باشه که مثال زدنی باشه.

sSLIPKNOT

کاربر سایت
Aug 19, 2011
47
بله دوستان می ارزه 17.99 $
خیلی بیشتر از این هام می ارزه:d
البته من خودم فیزیکی بازی رو گرفتم و پلتش کردم

دوستان دقت کنید این تخفیف ها خیلی زمانشون ممکنه کم باشه، مثلا 3-4 ماه بعد عرضه قیمت بازی رو توی PSN به 30$ کاهش دادن اما فقط چند روز و در همون لحظه به قیمت اصلی برگشت:

الان واقعا می ارزه:

سلام
برای پلت کردن بازی چقدر زمان نیاز هست ؟
چند بار باید بازی رو تا آخر بری ؟

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
سلام
برای پلت کردن بازی چقدر زمان نیاز هست ؟
چند بار باید بازی رو تا آخر بری ؟
منم خواستم بگیرم قصدم هم پلات بود ولی تروفی های بخش آنلاینش فقط مصیبته بالای 15 ساعت فقط بخش مولتی زمان نیاز داره که البته با بوست کردن میتونی تا 12 ساعت بگیری ولی سرورهاش باید خلوت باشه با توجه به زمان عرضه

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
بازی تخفیف خورده و فعلا شده 15 دلار،برای اعضا پلاس هم همون 15 دلار هستش و دابل دیسکانت نیست.............

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
دوستانی که نسخه X1 رو بازی کردن Performance بازی چطوره؟ میدونم رو 30 فریم قفله ولی در کل پیشرفتی نسبت به X360 داشته یا نه؟ :D الان تخفیف خورده شده 10 دلار، اگه اوکی هست که بزنم تو گوشش :D

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
دوستانی که نسخه X1 رو بازی کردن Performance بازی چطوره؟ میدونم رو 30 فریم قفله ولی در کل پیشرفتی نسبت به X360 داشته یا نه؟ :D الان تخفیف خورده شده 10 دلار، اگه اوکی هست که بزنم تو گوشش :D

منظورت تفاوتش با نسل قبله ؟ :D زمین تا آسمونه به نظرم :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
منظورت تفاوتش با نسل قبله ؟ :D زمین تا آسمونه به نظرم :D
آره دیگه :D حالا درسته قیمتش مفته تقریبا ولی میخوام ببینم اینقدر تفاوت داره که حوصله کنم یه دور دیگه بازی کنم یا نه، مثلا GTA V چون تفاوتش زیاد بود رو دوباره بازی کردم (کلا خیلی کم پیش میاد یه بازی رو بیشتر از یه دور برم :D). اگه از زمین تا آسمون باشه خوبه! :D

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
آره دیگه :D حالا درسته قیمتش مفته تقریبا ولی میخوام ببینم اینقدر تفاوت داره که حوصله کنم یه دور دیگه بازی کنم یا نه، مثلا GTA V چون تفاوتش زیاد بود رو دوباره بازی کردم (کلا خیلی کم پیش میاد یه بازی رو بیشتر از یه دور برم :D). اگه از زمین تا آسمون باشه خوبه! :D

من خودم هر دو نسخه رو بازی کردم تفاوت واقعاً بالاست ! تفاوت رو اصن همون لحظه ی اول گیم پلی توی بدن بانو حس میکنی :D حالا تو باز یه سر برو یــ*ـوتیوب ویدئو مقایسش با نسل قبل رو ببین بعد تصمیم بگیر :D

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
من نسخه های PS3 و PS4 رو بازی کردم، به چشم من که تفاوتی نیومد. البته خیلی به گرافیک دقت نمیکنم ولی اگه برای مولتی نمیخوایش، به نظرم سینگلش زیاد سرگرمت نمیکنه. چون یه بار بازیش کردی. بعد از تموم کردن بازی هم باید ذره بین بگیری دستت تا دشمن پیدا کنی. خواستم پلاتش کنم ولی تروفی های آنلاینش باعث شدن بیخیالش بشم.
مولتیش هم اکثرا میگن آشغاله ولی من ازش بدم نیومد. تنها مشکلش خلوت بودنش بود که نمیدونم نسخه X1 اش در این زمینه چجوریه.

پ.ن: میدونم درباره تفاوت نسخه X360 و X1 سوال کردی، ولی خواستم تجربه ام رو بگم. به نظرم ارزش خرید برای کسایی که بازیش کردند نداره.
پ.ن 2: الآن دیدم گفتی تفاوت نسخه های نسل 7 و 8 GTA V زیاد بود. پس فکر کنم مشکل از منه، چون من تو GTA V هم تفاوت زیادی ندیدم :d
امیدوام تونسته باشم کمکی کرده باشم ;)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی 30 فریمه یا 60؟؟
رو One بازی 30 هست رو 4 هم 60 ( البته 60 ثابت نیست ! )

رو One بازیش 30 فریم هست کلا
از نظره گرافیکی خیلی تقویت شده . از اتمسفر حاکم گرفته تا فیزیکه درختها و محیط اینا همش اپگرید شده !
من که دوباره بازی کردم اون زمانی که اومد واقعا لذت بردم ×_× بازیش عالیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر