PlayStation God of War III Remastered

550C4CF63A2DCC0004

نسخه سوم از سری God of War که در تاریخ March 2010 برای PS3 منتشر شد، نسخه Remastered آن امروز برای PS4 تایید شد و فعلا 1080p بودن resolution آن مشخص شده.
اطلاعات بیشتر به زودی منتشر می‌شود.
ویرایش:

- تاریخ عرضه بازی July 14 هست.
- قیمت بازی $39.99 هست.
- بازی دارای قابلیت Photo mode هست.
- بازی به صورت 60fps اجرا می‌شود.
- این عنوان شامل همه DLC های بازی می‌شود.

تعدادی عکس:

31730066136185899694.jpg

God-of-War-3-Remastered-Announce-Trailer-PS4
720p

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
کاش همه نسخه ها رو با هم میدادن (یه بار برای PS3 ریمستر کردن و الآن نباید کار خیلی سختی برای عرضه اون ها روی PS4 داشته باشن) یا حداقل Ascension رو هم میذاشتن کنار III. اون طوری پکیج محشری میشد، ولی فقط GoW III به تنهایی یه جوری هست. :biggrin1: حداقل باید قیمتش رو مناسب بذارن و مثلاً در حد 20،30 دلار اینا بفروشن! :biggrin1: هرچقدر هم که با این بازی زندگی کردم، به نظرم برای عنوانی که 5 سال پیش عرضه شده و احتمالاً به جز افزایش رزولوشن و فریم ریت تغییر خاصی هم نداشته باشه، قیمت بالایی نباید بذارن.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
Photo Mode هم تایید شد.

خدایی بدون Ascension خیلی ناراحت کنندست. حداقل اون مولتی داشت و جدیدتر بود اما ریمستر بازی 5 سال پیش زیاد جالب نیست.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
مهدی برو تو کار خبر اصلی رو صفحه . حجم بالایی داره3 GOW آریا ، نمیشه کالکشن کرد ، همین ریمسترش کلی باید فشرده بشه

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
این همینجوریشم نسل بعدی بود گرافیکش انصافا نیازی به ریمستر نداشت کالکشنی که تموم نسخه های قبلیرو داشته باشه خیلی بهتر بود بنظرم امیدوارم یه هینت داستانی چیزی تو بازی بذارن که در رابطه با نسخه ی بعدی باشه و یه اطلاعاتی بده بهمون
از همین الان انچارتد کالکشنو تایید شده بدونیم باید...

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
کاش همه نسخه ها رو با هم میدادن (یه بار برای PS3 ریمستر کردن و الآن نباید کار خیلی سختی برای عرضه اون ها روی PS4 داشته باشن) یا حداقل Ascension رو هم میذاشتن کنار III. اون طوری پکیج محشری میشد، ولی فقط GoW III به تنهایی یه جوری هست. :biggrin1: حداقل باید قیمتش رو مناسب بذارن و مثلاً در حد 20،30 دلار اینا بفروشن! :biggrin1: هرچقدر هم که با این بازی زندگی کردم، به نظرم برای عنوانی که 5 سال پیش عرضه شده و احتمالاً به جز افزایش رزولوشن و فریم ریت تغییر خاصی هم نداشته باشه، قیمت بالایی نباید بذارن.
این خودش یه مشکله :D
بعد یه مشکل دیگه ای که الآن هست کلا GoW تو این 10 سالی که از اومدن اولین شماره اش میگذره 3 تا شماره اصلی داشته یه اسپین آف برا PS3 و 2 تا هم برا کنسول دستیجات ! ولی یه عالمه ریمستر و HD Collectionهای مختلف از توش در آوردن که هرکی ندونه فکر میکنه 400 تا شماره ازش اومده و چه عنوان میلک شده ایه :| :D اگه دوباره میومدن GoW Saga+Ascension رو میدادن به خود من هم دیگه فکر کنم حس گاوزدگی (!!) دست میداد :D

پ.ن: از طرفی اینکه فقط 3 رو دارن میدن یه حس بدی به آدم دست میده که نکنه 4 در ادامه ی 3 باشه :-l

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
اگـه بـخـوان کـالکـشـن 1 , 2 , 3 و Ascension رو بــ ـزنـن ، مـیـشـه 3 تـا بـلـوری کـه قـیـمـتـش فـضـایـی مـیـشـه :-?

آســیا بــ ـه نـوبـت :d

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
خیلی ما جالبیم کلا! کلی هزینه کردیم برای نسل ۸ اونوقت از معرفی شدن بازی های نسل ۷ برای ۸ شدیدا خوشحال میشیم! خدایا این شادی را از ما مگیر!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
مسخره بازیه بدون Ascension... برای من GoW III اهمیت نداره چون چندین بار بازی کردم ولی Ascension رو بازی نکردم و منتظر بودم خبر ریمستر شدنش بیاد. 8-|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر