Cities : Skylines | PC

tz7efri0hyol9vtag4bo.jpg

Cities : Skylines بازی جدید خالقان سری Cities in Motion برداشتی مدرن از سبک کلاسیک شهرسازی می باشد . بازی عناصر گیم پلی جدیدی را برای درک هیجان و سختی های خلق و نگهداری شهر واقعی معرفی می کند. شما مطابق سلیقه خود از mod (محتوای ساخته شده توسط بازیکنان) استفاده کنید. تنها چیزی که شما را محدود می کند تخیل شماست پس با قدرت کنترل شهر را بدست گرفته و به سوی آسمان حرکت کنید.
ویژگی های اصلی بازی :

• شبیه سازی چالش برانگیز و چند لایه : یادگیری ساخت شهری از نو آسان می باشد اما تکامل این مهارت دشوار خواهد بود.در نقش شهردار با دشواری هایی از قبیل آموزش ، آب ، برق ، برقراری امنیت ، آتش نشانی ، بهداشت و درمان و بسیاری مشکلات اقتصادی مواجه خواهید شد.
  • شبیه سازی وسیع ترافیک شهری : تجربه Colossal Order از ساخت سری Cities in Motion در توسعه یک سیستم ترافیک کامل بخوبی مورد استفاده قرار گرفته است.
  • منطقه های گوناگون شهری : نقشی بیشتر از مدیر شهر داشته باشید. طراحی بخش های مختلف شهر میتواند منجر به بکارگیری سیاست هایی شود که نتیجه آن ساخت مجسمه شما در شهر خواهد بود.
  • حمایت گسترده از Modding : شهر ها و ساختمان های فعلی را بهبود بخشیده یا مدل هایی جدید خلق کنید . شما میتوانید آنها را به بازی اضافه کرده و یا آنرا با دیگر بازیکنان از طریق Steam Workshop در اشتراک بگذارید.
پلتفرم : PC
سازنده : Colossal Order
ناشر : Paradox Interactive
سبک : استراتژیک/شهرسازی
سیستم مورد نیاز :

تصاویر :

لازم به ذکر می باشد که بازی امروز منتشر شده است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
بازی یک سری باگ داره که عجیبه واقعا:d مثلا یک هو ماشین‌های کفن و دفنم دیگه کار نمیکنن با این که همه چیز درسته بعضی وقت‌ها هم آتش نشانی و بیمارستان.. که مشکل دیگه هم توی اتوبان و راه‌های چند بانده ماشین‌ها فقط از یک خط میرن:|
در مورد درآمد باید با برنامه برید جلو و مناطق رو جدا کنید.. مناطق صنعتی و از اون بهتر فروشگاه‌ها خیلی خوب پول میدن من الان بیشتر درآمدم از همون بخشه.. البته درآمد خوبی هم از صادرات دارم اما نمیدونم دقیقا چجوری مجاسبه میشه:d
quote_icon.png
نوشته شده توسط Rambayo
چه باحاله
من هر کاری می کنم باز ملت ناراضین وقتی هم شادشون می کنم هزینه نگهداری بیشتر از پولی میشه که مردم میدن :|
یکی بگه چطور می تونم به بهترین نحو از پس قسمت economy بر بیام که سود آوری بالایی داشته باشه

آخه چقدر خوشحال میکنید و چجوری؟:d مثلا برای 4 تا خونه نباید 3 تا مدرسه زد.. نحوه اتصال ساختمون‌ها حرف اول رو میزنه مثلا با یک مدرسه شاید بشه یک منطقه بزرگ رو پوشش داد ولی اگر بد راه بسازی برا هر کوچه یکی باید بسازی:d
پستم رفت صفحه قبل:d برای مناطق صنعتی حتما از قطار استفاده کنید خیلی به کار میاد

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
تاپیک مشکل اینو پیدا نکردم اینجا پرسیدم
موقع نصب مشکل unrac.dll دارم
یعنی بدونین باید چیکار کنم یه عمر دعاتون میکنم :D

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
یک باگی پیدا کردم تابلو:| نمیتونم مناطق استخراج معدن رو بسازم:| وقتی که یک منطقه رو مارک میکنم با استخراج ساختمون‌های صنعتی معمولی میسازه و چندتا ساختمون مربوط هم اینجوری میشه:
876f35d3c24e216e84e8cc2b4b3d37432ebfa4bd.jpg

من دیدم چرا میزان استفاده از منابع زیر زمینی مربوط به سنگ معدن رو 0 میزنه نگو اصلا ساختموناشو نساخته:|

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
متاسفانه بازی من دچار یک باگ خانمان برانداز شد اونم مشکلی هست که Garbage Trucks و Herses ها بیرون نمیاد و شهر نابود میشه:| اکثرا میگن به این خاطره که زباله‌دونی‌ها و قبرستون‌ها رنج بی‌نهایت دارن و یک ماشین از پایین میره بالا گیر میکنه:|

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
یک باگی پیدا کردم تابلو:| نمیتونم مناطق استخراج معدن رو بسازم:| وقتی که یک منطقه رو مارک میکنم با استخراج ساختمون‌های صنعتی معمولی میسازه و چندتا ساختمون مربوط هم اینجوری میشه:
من دیدم چرا میزان استفاده از منابع زیر زمینی مربوط به سنگ معدن رو 0 میزنه نگو اصلا ساختموناشو نساخته:|

منابع زمین رو چک کردی که روش باشن؟ تموم نشده باشن؟ واقعاً منابع نفتی من که چشم بهم زدن تموم شدش! شاید هم ساخته میشه ولی چون کارگر نداره بسته میشه؟

متاسفانه بازی من دچار یک باگ خانمان برانداز شد اونم مشکلی هست که Garbage Trucks و Herses ها بیرون نمیاد و شهر نابود میشه:| اکثرا میگن به این خاطره که زباله‌دونی‌ها و قبرستون‌ها رنج بی‌نهایت دارن و یک ماشین از پایین میره بالا گیر میکنه:|

مطمینی پر نشدن؟ جاده هات درست و حسابی هست؟ من خودم یه منطقه 1 کیلومترمربعی رو پر زمین زباله و قبرستون کردم دیدم هر ماشین زباله یه پروژه انجام میده برای رفت و برگشت و فقط برای ماشین زباله هام یه کمربندی ساختم که تو ترافیک شهر گیر نکنن.
اگه رو ساختمون بزنه تعداد ماشینات 10/10 باشه باید بگم جاده هاتو باید بازبینی کنی. بهترین راه حل یک طرفه کردن ترافیک ساز هاست. مثلاً ورودی شهر خودش یک طررفه باشه و اولین جاده ای که میبرتش هم یک طرفه کن.

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
این سیستم ساخت فروشگاه چطوریه ؟ برای من مثلا یک هفتم کارخونه هام میتونم فروشگاه بسازم هر کاری هم میکنم بیشتر ساخته نمیشه ...
الان مثلا حدود 20 تا فروشگاه بیشتر ندارم. :|:d
----------
صفحه ی قبل کامیار جان به صادرات اشاره کرد ... چطور میشه صادرات انجام داد ؟ بعد این وسط چه چیزی صادر میشه ؟ آب و برق ؟

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
منابع زمین رو چک کردی که روش باشن؟ تموم نشده باشن؟ واقعاً منابع نفتی من که چشم بهم زدن تموم شدش! شاید هم ساخته میشه ولی چون کارگر نداره بسته میشه؟

مطمینی پر نشدن؟ جاده هات درست و حسابی هست؟ من خودم یه منطقه 1 کیلومترمربعی رو پر زمین زباله و قبرستون کردم دیدم هر ماشین زباله یه پروژه انجام میده برای رفت و برگشت و فقط برای ماشین زباله هام یه کمربندی ساختم که تو ترافیک شهر گیر نکنن.
اگه رو ساختمون بزنه تعداد ماشینات 10/10 باشه باید بگم جاده هاتو باید بازبینی کنی. بهترین راه حل یک طرفه کردن ترافیک ساز هاست. مثلاً ورودی شهر خودش یک طررفه باشه و اولین جاده ای که میبرتش هم یک طرفه کن.
نه کلا میزان استفاده صفر هست و اسم ساختمون‌ها هم اسم فایل هست معلومه ایراد داره..
ماشین‌های جنازه و کامیون آشغالانس فقط 1-2 تا ارسال میشه از کل ظرفیت حتی اگر بودجه رو تا ته زیاد کنی..
این سیستم ساخت فروشگاه چطوریه ؟ برای من مثلا یک هفتم کارخونه هام میتونم فروشگاه بسازم هر کاری هم میکنم بیشتر ساخته نمیشه ...
الان مثلا حدود 20 تا فروشگاه بیشتر ندارم. :|:d
----------
صفحه ی قبل کامیار جان به صادرات اشاره کرد ... چطور میشه صادرات انجام داد ؟ بعد این وسط چه چیزی صادر میشه ؟ آب و برق ؟
آب و برق صادر و وارد نمیشن اما مواد اولیه و کالا‌های حاصل صادر میشن.. (مواد اولیه فقط واردات میشن) فروشگاه تحت تاثیر تقاضا هست که مثلا وجود پارک هم تاثیر میزاره روش ولی در کل فروشگاه کمتر از کارخونه است.
روش صادر و وارد هم با استفاده از جاده، کشتی و قطار هست که کشتی و قطار بهینه از جاده اصلی هست.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
اگه کسی اوریجینال داره این ماد آزاد کردن هر 25 تا خونه رو آپلود کنه واسه ما، استفاده کنیم. دمتون گرم:D

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
آقا این مردم بعد از بزرگ شدن شهر چرا اینقدر مریض میشن؟ صدتا کلینیک و بیمارستان ساختم ولی فایده‌ای نداشت. جاده‌ها رو هم چک کردم، آلودگی صوتی هم نیست.:|

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
آقا این مردم بعد از بزرگ شدن شهر چرا اینقدر مریض میشن؟ صدتا کلینیک و بیمارستان ساختم ولی فایده‌ای نداشت. جاده‌ها رو هم چک کردم، آلودگی صوتی هم نیست.:|

اره بابا مشکل منم هست انگار قفل شدن کلا و با وجود تعداد زیاد بیمارستان ولی بازم مریضت و رسیدگی نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر