Playstation Network Games

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا

The 12 deals of Christmas return!

سلام
از امروز استور انگلیس شروع به تخفیفهای ویژه کریسمس کرده که تو 12 نوبت روی استور قرار میگیرن ... هر دو روز یکبار یک بازی برای PS4 , PS3 و PS Vita تخفیف میخوره و این تخفیفات تا دو روز بعد و اومدن تخفیف بعدی تو استور موجود هستش و بعد از اون برداشته میشن

Deal 1 :

The Last of Us Remastered (PS4)
Was €44.99/£39.99/AU$62.95, now €24.99/£19.99/AU$37.95
Additional 10% discount for PS Plus members

F1 2014 (PS3)
Was €54.99/£39.99/AU$79.95, now €19.99/£15.99/AU$24.95

Dynasty Warriors Next (PS Vita)
Was €34.99/£29.99/AU$47.95, now €14.99/£11.99/AU$22.95
Additional 20% discount for PS Plus members

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
اقا این بازی pes 2015 قسمت انلاین برا بازی کردن نداره؟؟؟
چون توی مولتی پلیر پلاس که میری فقط فیفا و جی تی ای و دستینی رو گذاشته

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
یه گزینه اضافه شده توی استور (واسه همه) JUST FOR YOU :d (اسمم درشت با آواتارم بالا گذاشته) . میگه شما چون مثلا GTA V یا ... رو یازی کردی این بازیها برای انتخاب بازی ای که داشتی فقط برای توئن !! . منم فکر کردم آنچارتدو تخفیف زده برام !! سریع زدم که بخرمش ... :)) دیدم نه من از این شانسا ندارم .. فهمیدم SMS همراه اولو ایرانسله .:d

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوستان دیگه فردا شب 23 فوریه 15 Critics Choice Sale که سونی تو PSN گذاشته تموم میشه به نظرتون کدوم یکی از بازیها ارزش داره آدم بخره و برای همیشه داشته باشه تو دستگاه (اگر ارزش ندارن هم بگید)
Child of Light بازی نکردم
Metro Redux نسل قبل بازی کردم کلا با متروها حال میکنم
Middle-earth: Shadow of Mordor Legion Edition بازی نکردم
Tomb Raider Definitive Edition نسل قبل بازی کردم خوشم اومده بود ازش
منتظر نظراتتون هستم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان دیگه فردا شب 23 فوریه 15 Critics Choice Sale که سونی تو PSN گذاشته تموم میشه به نظرتون کدوم یکی از بازیها ارزش داره آدم بخره و برای همیشه داشته باشه تو دستگاه (اگر ارزش ندارن هم بگید)
Child of Light بازی نکردم
Metro Redux نسل قبل بازی کردم کلا با متروها حال میکنم
Middle-earth: Shadow of Mordor Legion Edition بازی نکردم
Tomb Raider Definitive Edition نسل قبل بازی کردم خوشم اومده بود ازش
منتظر نظراتتون هستم
به نظره من که Dragon age و اون TellTale collection عالیه ( اگر حزوه همین تخفیف بود )
ولی اینایی که گفتی
Child Of Light واقعا بازیه زیبایی هست !!!! البته سیستم مبارزاتش نوبتی هست ولی اکثریت کسایی که بازی کردن خوششون اومده
Metro واقعا قشنگه ... اگر دنباله یه fps خاص هستی که خطی و شوتر خالص نباشه metro انتخاب خوبیه.
Middle Earth هم اگر احله استایله AC و LOTR هستی عالیه
TR هم به نظر بازی کردی دیگه ارزش نداره

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
child of light با اين كه بازي بدي نيست و قشنگه ولي ارزش پول خرج كردن نداره بذار تا براي پلاس بياد كه مياد حتما"
اون دوتايي رو هم كه بازي كردي ،‌ بازي كردي ديگه بيخيالشون شو چون به جز گرافيك بالاتر چيزي ندارن :|

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
بازی WARFRANE

با سلام خدمت دوستان.من بازی WARFRAME رو روی PS4 دانلود کردم.فایل آپدیت بازی هم خود به خود به لیست دانلودهام اضافه شد و دانلود شد.هر دو تاش رو نصبیدم.الان بازی رو که اجرا میکنم تصویری از بازی میاد که پایینش دوباره باید آپدیت کنه !!! میشه دوستانی که این بازی رو تجربه کردن توضیح بدن؟؟ مگه فایل آپدیتی که اتومات اضافه شد به لیست دانلود همون آپدیت نبوده؟؟ممنون

.:Dark Passenger:.

کاربر سایت
Aug 6, 2013
418
نام
Hσρє
با سلام خدمت دوستان.من بازی WARFRAME رو روی PS4 دانلود کردم.فایل آپدیت بازی هم خود به خود به لیست دانلودهام اضافه شد و دانلود شد.هر دو تاش رو نصبیدم.الان بازی رو که اجرا میکنم تصویری از بازی میاد که پایینش دوباره باید آپدیت کنه !!! میشه دوستانی که این بازی رو تجربه کردن توضیح بدن؟؟ مگه فایل آپدیتی که اتومات اضافه شد به لیست دانلود همون آپدیت نبوده؟؟ممنون

هم باید قبل بازی اپدیت کنی 100 مگ فکر کنم
یکی هم داخل بازی اون فکر کنم 1 گیگ باشه

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
دوستان من اگه بخوام یه اکانت ریجن دو بسازم و از کارتهای دلار UAE که قیمتشون نزدیک به دلار آمریکاست استفاده کنم به جای یورو که گرون تره ، تو انتخاب کشور کدوم کشور رو باید انتخاب کنم ؟
من یه اکانت با کشور های عربی ساختم unaited arabian state اما الان تو استور یه جای علامت دلار Kr می زنه !!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان من اگه بخوام یه اکانت ریجن دو بسازم و از کارتهای دلار UAE که قیمتشون نزدیک به دلار آمریکاست استفاده کنم به جای یورو که گرون تره ، تو انتخاب کشور کدوم کشور رو باید انتخاب کنم ؟
من یه اکانت با کشور های عربی ساختم unaited arabian state اما الان تو استور یه جای علامت دلار Kr می زنه !!

ماهان جان شما کشور امارات رو بزن با اون میتوانی بازی های ریجن دو براشون DLC خریداری کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر