رفع مشکل Auto Eject در پلی استیشن 4

Mr.Fazeli

کاربر سایت
Aug 9, 2014
2
سلام عاغا یکی از این پیچایی که پشت دسنگاهه با بقیه یه مقدار تفاوت داره تو هر کدومشون یه مسله ی نازک هست این از همه بیشتره و t8 توش نمیره 3 تای بقیه باز شدن این یکی مونده چی کار کنممم؟

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
به دادم برسيد ترو خدا،كنسول پدرمو در آورده،دائم دوبار بوق ميزنه و ديسك ميده بيرون،حتى وقتى خاموشه و تو برق نيست هم بيپ بيپ ميكنه.بعدم هى بلورى صدا ميده،حتى وقتى خاليه،اجكت ميكنه پشت سر هم و ديگه ديسك تو نميره. كنسول ريست كردم درست نشد،باز كردم پيچ بلورى رو برعكس چرخوندم درست نشد كه نشد،آپديت هم هست كنسول.چيكار كنم؟به نظرتون اين روش جواب ميده؟آخه به نظر مشكل نرم افزاريه،با از كار انداختن دكمه اجكت باز هم كنسول وسط بازى دوبار بوق ميزنه و دستور اجكت ميده.كمك كنيد لطفا.

Sent from my iPhone using Tapatalk

playchar

کاربر سایت
Dec 21, 2014
287
نام
only fifa
آقا اینجا که کسی جواب مارو نداد:| ولی خدمت کسانی که به این مشکل برخورد کردند و اتفاقی از این تاپیک سردر آوردند و مثل من جوابی نگرفتند عرض کنم که این روش صد در صد جواب میده و هیچ مشکلی هم برای کنسول پیش نمیاره حتی اگه در کندن چسب های روی پیچ ها دقت کنید میتونید بعد با دقت بچسبونینشون سر جاش و دستگاهتون با روز اولش مو نزنه دقیقا همون کاری رو که در پست اول گفته شده رو انجام بدید خیالتون راحت با تشکر از بازکننده ehsannz@};-

آخرین ویرایش:

poost

کاربر سایت
Dec 27, 2016
2
منم همین مشکلو دارم فقط نگرانم با این کار به دستگاه آسیب برسه مطمئنید مشکل ایجاد نمیکنه ؟ ضمنایکم عکس هایی که گذاشتید نا واضحه اگه میشه چندتا عکس واضحتر بذارید که مشخص بشه میله اجکت و صفحه طلایی رنگ کدومن ؟ با تشکر

ahmad ps4 online

کاربر سایت
Apr 2, 2016
145
نام
ahmad
سلام من تازه کنسولمو خریدم دست دوم و سری اول هست وقتی خواستم دیسکو تو بزارم داخل نمی رفت باهاشم یکم ور رفتم ولی نشد.
دیسکو بیرون نمی زنه ها اصلا داخل نمی بره از چند نفر پرسیدم گفتن مشکل اتو اجکت هست و اون فروشنده هم قبول نمی کنه که کنسول خرابه میگه تو راه خراب شده و از این حرفا.
دقت کنین که اصلا دیسکو تو نمی بره حالا اگه درست میشه کمکم کنین.
ممنون از همگی.

hidden-h

کاربر سایت
Dec 14, 2015
59
برای من هم جدیدا این کار رو انجام داد ( دو بار ) و هر دو بار بعد از نصب بازی بود
یکی بعد از نصب فیفا 17 یکی بعد از نصب بتل 1 دقیقا وقتی برای اولین بار داشتم میرفتم داخل بازی سی دی رو اجکت کرد و سی دی داخل نرفت تا وقتی ک رستارت کردم ( فریمور دستگاه 4.5)
اگه راه حلی جز باز کردن دستگاه واقعا داره لطفا اگه میدونید بزارید

• Like
Reactions: ahmad ps4 online

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
ممنون می شم راهنمایی کنن دوستان واقعا کار بزرگی انجام می دن
سلام...واقعا ناراحت شدم وقتی دیدم کنسول دست 2 خریدی که بشینی با شوقو و ذوق بازی کنی تو عید بعد که کنسول رو گرفتی اینجوری از اب درامد..امید وارم مشکلت حل شه با این ویدیو و بتونی عید رو بازی کتی بعد ببر بده به یه تعمیر کار برات درست کنه.
ویدیو زیرو ببین..آموزشش خیلی راحت هست و به صورت دستی شما میتونی دیسک رو در بیاری و یا دیسک رو داخل کنسول قرار بدی..امیدوارم با این ویدیو کارت را بیافته .

https://www.y.....outube.com/watch?v=QwiElAtqT-M

جای نقطها رو بردار و فیلم رو با شیلتر شکن ببین.

• Like
Reactions: BitsandBytes

alireza76

کاربر سایت
Mar 29, 2017
1
سلام عزیز.اقا من یه هفتس یه ps4 اسلیم گرفتم بعد این ابدیت 4.50 هم نصب کردم بازم عین روز اول دیسکو میده بیرون.اون اطلاعیه سونی هم که گفته دستگاهو از برق بکشید سه دیقه و... هم انجام دادم نشد.پیرو صحبتای شما که گفتی دکمه اجکتو رو با چسب بپوشونیم ولی گارانتیش از بین میره بهتر نیس کنسولو ببریم تعویض کنیم؟؟؟
ز
توجه:
1. پیچهای پشت را فقط با torx tool T9 باز کنین (از چاقو، کلید و ... هرگز استفاده نکنین، زیرا این پیچها بسیار حساس هستند و در صورت خراب شدن باز کردن آن تقریبا غیر ممکن میشود)
2.فقط قاب پایین که 3 تا پیچ داره و دکمه eject به آن متصل است را باز کنین (زمان باز کردن شاید کمی زور بخواد)
3. بروی میله eject یه چسب برق بچسبونید تا با صفحه طلایی رنگ تماس نداشته باشد
4.با این کار دکمه eject دیگر کار نمیکند و خیالتان راحت میشود

مهم1: گارانتی دستگاه از بین میرود
مهم2: تو سایتهای خارجی مخصوصا playstation forum از این روش چیزی نمیگن، چون گارانتی دارن

کلام آخر: دوستان خیالتان راحت، چون دیگه این %100 جواب میده، فقط چسبو طوری بزنین تا زمان بستن قاب کنده نشه
بعد از بستن قاب امتحان کنین که دکمه reject کار میکنه یا نه (نباید کار کنه)

Psn ID: Ehsannz

یه روش دیگری هم هست که میگن اون قطعه طلایی (عکس 3) را کمی خراش دهید، که هم مشکل برطرف بشه و هم دکمه از کار نیوفته، خودم انجام ندادم ولی ریسکش با شما
عزیز
توجه:
1. پیچهای پشت را فقط با torx tool T9 باز کنین (از چاقو، کلید و ... هرگز استفاده نکنین، زیرا این پیچها بسیار حساس هستند و در صورت خراب شدن باز کردن آن تقریبا غیر ممکن میشود)
2.فقط قاب پایین که 3 تا پیچ داره و دکمه eject به آن متصل است را باز کنین (زمان باز کردن شاید کمی زور بخواد)
3. بروی میله eject یه چسب برق بچسبونید تا با صفحه طلایی رنگ تماس نداشته باشد
4.با این کار دکمه eject دیگر کار نمیکند و خیالتان راحت میشود

مهم1: گارانتی دستگاه از بین میرود
مهم2: تو سایتهای خارجی مخصوصا playstation forum از این روش چیزی نمیگن، چون گارانتی دارن

کلام آخر: دوستان خیالتان راحت، چون دیگه این %100 جواب میده، فقط چسبو طوری بزنین تا زمان بستن قاب کنده نشه
بعد از بستن قاب امتحان کنین که دکمه reject کار میکنه یا نه (نباید کار کنه)

Psn ID: Ehsannz

یه روش دیگری هم هست که میگن اون قطعه طلایی (عکس 3) را کمی خراش دهید، که هم مشکل برطرف بشه و هم دکمه از کار نیوفته، خودم انجام ندادم ولی ریسکش با شما
سلام

poost

کاربر سایت
Dec 27, 2016
2
کسی جواب مارو نداد ولی در جواب به بقیه بگم که این روش کاملا عالیه و هیچ مشکلی برای دستگاهتون پیش نمیاد اگه گارانتیش تموم شده و یا اصن گارانتی نداره حتما این روشو انجام بدید و دیگه از شر اجکت شدن های پشت سر هم راحت بشید برای بیرون اوردن دیسک هم کافیه با دسته گزینه remove disk رو بزنید در کل جای نگرانی نیست اون روش های کشیدن سیم برق و ..... بیشتر کار نمیدن یا موقتی کار میدن اما این روش کلا اتو اجکت رو از بین میبره و مطمئن باشید با باز کردن دستگاه آسیبی بهش نمیرسه با تشکر

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,587
مگه اسلیم هم مشکل اتواجکت پیدا میکنه؟!!
سلام عزیز.اقا من یه هفتس یه ps4 اسلیم گرفتم بعد این ابدیت 4.50 هم نصب کردم بازم عین روز اول دیسکو میده بیرون.اون اطلاعیه سونی هم که گفته دستگاهو از برق بکشید سه دیقه و... هم انجام دادم نشد.پیرو صحبتای شما که گفتی دکمه اجکتو رو با چسب بپوشونیم ولی گارانتیش از بین میره بهتر نیس کنسولو ببریم تعویض کنیم؟؟؟
ز
عزیز

سلام

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
علت eject بخاطر الکتریسیته ساکنی هست که بعد یه مدت تو بدنه دستگاه جمع میشه...این روش رو روی بیشتر ار ۵۰ دستگاه تست کردم جواب داد :
فیس پلید یا همون قاب بالایی روی هارد رو در بیارین یه سیم رشته ای ۲.۵ رو یه طرف با کمک سوراخ های شاستی فلزی به دستگاه بزنین و سمت دیگه رو به زمین (سرامیک یا کف خونه) بزنین و بزارین ۲۰ دقیقه باشه...فقط یادتون باشه به دستگاه هیچ کابل دیگه ای وصل نباشه

تمام مشکل شما حل شد
تا حالا دستگاهی نداشتم(مدل فت سری ۱۰ و ۱۱ ) که با این روش درست نشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر