قرار بازی آنلاین Xbox one

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83
دوستان منم به جمع انلاین اضافه شدم
این اسم کاربری اکس باکس لایومه
armanii_g_t
بازیهای
fifa 14
وولفنشتاین
call of duty ghost
ryse دارم اما اکثرا فیفا میزنم.
arm4nii رو ادد کنین بیزحمت

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
دوستان عزیز، شما که لایو بازی میکنید ، ماهانه چه قدر ترافیک اینترنت مصرف میکنید ؟ چون فک کنم بازی هایی مثل تایتان فال و فورزا و .... روزی 1 گیگ مصرف کنند البته 100% بستگی به مقدار بازی کردن داره ، واسه همین به عنوان مثال اگه بنده روزی 4 ساعت لایو بازی کنم ماهانه چند گیگ مصرف میشه ؟ و سوال بعدی اینکه واسه روزی حدود 4 ساعت ارزش داره پول اکانت گلد لایو بدم ؟ یا اصلا کلا لایو نیام بهتره ؟ سوال بعدی اینکه با اکانت لایو سیلور هم میشه آنلاین بازی کرد یا نه حتما باید گلد باشه ؟ اگه با سیلور میشه آنلاین بازی کرد پس اکانت گلد چه ویژگی هایی داره ؟

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
کلا بخش x1 فک کنم از بخش old consoles ( کنسول ها قدیمی ) هم خلوت تر باشه !!! یعنی 1 نفر کاربر فعال نداره تا جواب گوی ملت باشه ؟!!!

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
دوستان عزیز، شما که لایو بازی میکنید ، ماهانه چه قدر ترافیک اینترنت مصرف میکنید ؟ چون فک کنم بازی هایی مثل تایتان فال و فورزا و .... روزی 1 گیگ مصرف کنند البته 100% بستگی به مقدار بازی کردن داره ، واسه همین به عنوان مثال اگه بنده روزی 4 ساعت لایو بازی کنم ماهانه چند گیگ مصرف میشه ؟ و سوال بعدی اینکه واسه روزی حدود 4 ساعت ارزش داره پول اکانت گلد لایو بدم ؟ یا اصلا کلا لایو نیام بهتره ؟ سوال بعدی اینکه با اکانت لایو سیلور هم میشه آنلاین بازی کرد یا نه حتما باید گلد باشه ؟ اگه با سیلور میشه آنلاین بازی کرد پس اکانت گلد چه ویژگی هایی داره ؟
راجعبه اینکه چقدر حجم مصرف می‌کنه اطلاع ندارم چون نامحدود دارم اما در ارتباط با اینکه میگید روزی ۴ساعت بازی انلاین می‌صرفه یا نه ؟ باید به شما بگم که چرا کنسول ایکس‌باکس خریدید و بازی اورجینال می‌کنید و این همه هزینه میکنید ؟ همه بازی اورجینال میگیرن که لذت بخش انلاین و ببرن.. پس مطمئن باشید که به صرفه هست شما هم میتونید از طریقه اکانت گلد بازی‌های گلد و رایگان دانلود کنید و بازی کنید هم میتونید از تخفیف‌ها استفاده کنید...اکانت سیلور هم من تاحالا نشنیدم و فک نکنم اصلا اکانت سیلور وجود خارجی‌ داشته باشه شما فقط با داشتن اکانت گلد میتونید اونلاین بازی کنید

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
دوست عزیز آخه شما یه سوال هایی پرسیدی که به همه چیز بستگی داره و جواب قطعی نداره !!! ;)
تایتانفال و فورزا روزی 1 گیگ مصرف نمیکنند مگر اینکه 24 ساعت بشینی بازی کنی .
ارزش داره بله .
با اکانت سیلور نمیتونی وارد Multiplayer بازی ها بشی !
اکانت گلد خیلی ویژگیها داره : بازی آنلاین _ بازیهای رایگان _ تخفیف های ویژه _ پارتی چت و ...

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
با تشکر از شما دوست عزیز.
میشه بگید تا حالا خودتون چه بازی های رایگانی توسط گلد لایو دانلود کردید ؟ بازی هایی هستند که ارزش دانلود داشته باشن ؟
یه سوال که فکر منو به خودش مشغول کرده اینه که آیا میشه با یه کنسول دو نفره آنلاین بازی کنیم ؟ منظورم با دو دسته هستش ، یعنی من و داداشم یه اکانت روی x1 داشته باشیم و گلد 1 ماه هم بخریم و توی ایام عید دو نفره آنلاین بازی کنیم.
سوال بعدی اینکه ، بازی farcry 3 رو ما روی xbox360 به صورت دو نفره coop حالت split screen بازی میکردیم خیلی حال میداد، حالا خواستم بدونم که توی x1 هم میشه ؟ اگه میشه حتما باید آنلاین باشیم یا آفلاین هم میشه دو نفره بازی کرد ؟

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
با تشکر از شما دوست عزیز.
میشه بگید تا حالا خودتون چه بازی های رایگانی توسط گلد لایو دانلود کردید ؟ بازی هایی هستند که ارزش دانلود داشته باشن ؟
یه سوال که فکر منو به خودش مشغول کرده اینه که آیا میشه با یه کنسول دو نفره آنلاین بازی کنیم ؟ منظورم با دو دسته هستش ، یعنی من و داداشم یه اکانت روی x1 داشته باشیم و گلد 1 ماه هم بخریم و توی ایام عید دو نفره آنلاین بازی کنیم.
سوال بعدی اینکه ، بازی farcry 3 رو ما روی xbox360 به صورت دو نفره coop حالت split screen بازی میکردیم خیلی حال میداد، حالا خواستم بدونم که توی x1 هم میشه ؟ اگه میشه حتما باید آنلاین باشیم یا آفلاین هم میشه دو نفره بازی کرد ؟
خدمت شما عارضم که :
من بازی rayman legends رو چند روز پیش خیلی شیک و مجلسی بصورت رایگان دانلود کردم :d
بازیهای زیادی ارزش دانلود دارن بستگی به شرایط و روابط و زوابط شما داره ;)
بازی دونفره co-op هم میتونید بازی کنید خیالت راحت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر