بحث و تبادل نظر در مورد سری Final Fantasy

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,294
نام
shahab
خوب از او جایی که تایپیک داره خاک می خوره و بی موضوع است. با اجازه اساتید این بازی شروع به معرفی کارکتر ها می کنیم.
ابتدا شماره7.
============================================================================

e5768de1b892789c391f81cd8005803cb4c31c09.jpg

((( zack fair )))

زاک کارکتر اول بازی Crisis Core است و همان طور که می دانید این شماره که نشان دهنده ناکامی و شکست‌هاست و افتخار و عشق است و همه ی این ها بر سربازی به نام زاک اتقاق می افتد.

نام : زک فیر ( Zack Fair )
محل تولد : دهکده ی گانگاگا
رتبه در شینرا : در ابتدای امر سطح 2 بوده ولی در پایان به سطح یک ارتقا می یابد.
وابستگی های خانوادگی :-
سلاح و سبک مبارزه : شمشیر رسمی شینرا - شمشیر باستر‌(‌از انجیل به ارث برده) - مسلسل
تکنیک اصلی او حمله ی زنجیر ی ( chain slash ) می باشد که در طی آن می تواند از پنج شمشیر برای حمله استفاده کند.

تولد :
زک در دهکده ی گانگاگا متولد می شود و از کودکی آرزو داشته تا از سربازان سطح 1 شینرا باشد . در نهایت در سن 13 سالگی بدون اطلاع خانواده اش گانگاگا را به قصد شینرا ترک می کند
طراحی زک

ظاهر زک در طی مجموعه ی فاینال فانتزی هفت تغییر می کند . وی در ابتدا موهای مشکی و سیخ سیخی کوتاهی داشت و با قد بلند ، هیکلی عضلانی
بر سر قد زک دعواست چون بعضی ها می گویند قدش شش و دو دهم فوت بوده است اما در بازی قد زک از سفیروت که قدش شش و یک دهم فوت است کوتاه تر بود . به علاوه وقتی در کنار کلود که قدش پنج و هفت دهم فوت است می ایستاد اختلاف قدشان بسیار کم است . بالاخره نظر کلی همه بر روی شش فوت می باشد .
زک در ابتدا یونیفروم آبی تیره ی شینرا را به تن می کرد اما وقتی به درجه جنگجوی سطح 1 می رسد رنگ لباسش از آّی تیره به مشکی تغییر می کند. پس از بدست آوردن شمشیر باستر ظاهر وی تغییراتی پیدا می کند از جمله ی بوجود آمدن اثر زخمی صلیب شکل بر روی گونه اش و بلند تر شدن موهایش البته موها هنوز سیخ سیخی است ولی بلند تر .

=======================================================================
بنظر خودم زاک قهرمان حقیقی سری شماره 7 است کسی که تمام تلاشش رو کرد دوستانش رو نجات بده تا افتخارش رو حفظ کن و با پای مستحکم به سراغ مرگ رفت.
هیچ وقت حرف اخر زاک که به کلود زد رو یادم نمی ره. {{زندگی و زنده موندن تو نشون می‌ده که من وجود داشتم. رویا و افتخار من، می‌دمش به تو!}}

• Like
Reactions: ehsanservat

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
55274d1423476252-0000.jpg

سفیروث SEPHIROTH
نام : سفیروث
محل تولد : دهکده ی گانگاگا

رتبه در شینرا : به دلیل قوی بودن و مهارت بالا در شمشیر زنی و همچنین هوش بالا به سطح S می باشد
وابستگی های خانوادگی : وابستگی شدید نسبت به مادرش که در اصل فکر میکنه مادر اصلیش هست به اسم جنوا ولی در اصل مادر اصلی سفیروث به اسم lucrecia هست
سلاح و سبک مبارزه : Masamune

سفیروث دومی کارتر از فینال فانتزی 7 هست که میشه گفت شخصیت اصلی در شماره 7 هست و اخرین باس و قویترین باس در طول تمامی سری های فینال فانتزی ها می باشد

ظاهر سفیروث
سفیروث را میتوان اینگون تشبیه کرد: موهایی بلند و نقره ای، چشمانی به رنگ آبی-سبز روشن گربه ای شکل و کت بلند سیاهِ متالیکی که همیشه به تن دارد، داشتن یک بال سیاه، سیاه برای نشان دادن باطن شیطانیِ او. شمشیر او که بسیار خاص هست ماسامونه نام دارد که استفاده از اون رو در دورانی که در ارتش خدمت میکرد یاد گرفت. نام ماسامونه از شخصی گرفته شده بنام گورو نیودو ماسامونه که یک شمشیرساز زبردست ژاپنی بوده و امروزه شمشیرهای او جزء گنجینه ی بین المللیِ ژاپن محسوب میشود.
کارگردان سری فاینال فانتزی باور دارد که نقش سفیروث در Final Fantasy VII یکی از دلایل مهم مشهور و محبوب شدن این فاینال فانتزی هست و همچنین نومورا به سفیروث لقب Ultimate Antagonist را داده چون هیچکس نمی تواند مثل او باشد و فقط سفیروث میتواند سفیروث باشد.

===============
به نظر خودم این هوش بالای سفیروث بود که در اخر نابودش کرد وگرنه اگر زیاد باهوش نبود مثل کلود تا الان زنده بود و هیچکدام از این اتفاقات نمیافتاد
ولی خوب همیشه یه شر هست و یه خیر و یکیشون باید نابود بشن هر دو در کنار هم نمیشه باشند:d

Attachments

• 0000.jpg
    0000.jpg
    19.1 KB · مشاهده: 197
  • Like

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,294
نام
shahab
go26v3gq90znycajvrg1.jpg

نام :
جنسيس راپسُدوس

محل تولد : دهكده بارونا

رتبه در شينرا :جنگجوي سطح 1

وابستگي هاي خانوادگي : فرزند خوانده ي خوانواده اي صاحب ملك در بارونا

سلاح ها و سبك جنگي : رپيِر ( شمشير قرمز) و جادو

وضعیت: زنده

جنسيس هم تراز با سفيروت شناخته مي شود او از همه نظر فدرت و جادو اموزش دیده و مهارت عالی دارد و از ان ها همیشه در جنگ استفاده می کند.شمشير مورد علاقه ي او رپير ، شمشيري قرمز رنگ و بلند و شبيه به ماسامونه ي سفيروت،است.وي قادر است تا جادويش را به شمشيرش منتقل كند كه نتيجه ي آن درخشش شمشير با هاله اي سرخ رنگ و ظاهر شدن خطوط باستاني بر روي آن است. وي بيشتر از جادوهايي با ماهيت آتش مانند استفاده مي كند چنانكه به جادوگر سرخ مشهور شده. او همچنين می تواند هيولاهايي را احظار کند.
زمانيكه بال او ظاهر شد توانايي هاي ديگري نيز پيدا كرد از جمله پرواز كردن و استفاده از پر ها به عنوان خنجرهاي پرنده در مبارزات و همچنین

وي همچنين به خاطر سلول هاي جنوايي كه در بدن دارد قادر است مانندانجیل كپي هايي مشابه خود درست كند البته فقط از انسانها .
شخصيت و اعتقادات :
شخصيت جنسيس را مغرور ، و خوش گذران می دانند. او به دليل فرزند خوانده بودن تا حدي احساس مي كند كه به وي خيانت شده و اين يكي از اصلي ترين دلايل او براي ترك شينرا بوده است . علت شهرت او در شينرا زيبايي ظاهري و سبك مبارزه ي او مي باشد ؛ با وجود اين او هيچ علاقه اي به معاشرت با افرادي غير از انجيل و سفيروت از خود نداشت. همچنين جنسيس هميشه در حال خواندن كتابي به نام loveless مي باشد كه كتاب شعري است كه نمايشنامه هاي زيادي از روي آن نوشته شده است . گفته مي شود كه جنسيس از كودكي براي تفسير اين كتاب تلاش بسياري كرده و همچنين اعتقاد دارد كه خودش و دوستانش شخصيت هاي داستان اين كتاب هستند

جنسيس راست دست است و بالش بر شانه ي چپش روييده بر خلاف سفيروت كه چپ دست مي باشد و بالش بر شانه ي راستش روييده.نام جنسيس از واژه يوناني جنسيس به معناي اصل و ريشه و نام خانوادگي او هم از واژه اي يوناني به معناي اجراكننده ي شعر حماسي گرفته شده .یکی از دلایل حضور پر رنگ جنسیس این بود که یک پل ارتباطی بین Crisis Core وDirge Of Cybersus و این خودش خیلی کمک کرد چون سازندگان گفتن که نصف بار بازی رو جنسیس با دیالوگ هایش بر دوش کشید
.درمورد کتاب مورد علاقه او باید بگم حتما بخونیدش. بسار عالی هست. در پست های بعد اگه بشه می گذارمش.

=======================================================================================
جنسیس شخصیت محبوب من در کل سری ff هست:bighug:. اگه شماره بعدی از سری 7 بیاید حتما او حظور دارد .درپایان وایز با پخش کردن نیرو ای از متریال جنسیس رو بیدار کرد و حرف اخر جنسیس این بود که{بیا با هم بردار پایان رو فریاد بزنیم }سپس با بال مشکی خود به پرواز در امد.
بی صبرانه منتظر حظور او در پایان شمار 7 هستم.:d

آخرین ویرایش:
  • Like

yin-hei

کاربر سایت
Jan 22, 2015
30
نظرات خیلی متفاوته از این نظر که کدوم نسخه بهترین داستانو داره خود من شماره 3-4-6-7-8-10 رو بازی کردم و همشون عالین بخصوص از 7 به بعد منتها 8 یه چیز دیگست هر چیزی که قبلا تو تخیلاتم زیبا و جالب میومد و شخصیتا و داستانی که انگار همیشه دوسن داشتم ببینمو تو این نسخه دیدم خیلی از فن های فاینال فانتزی هم شماره هشتو بهترین میدونن
این نسخه به صورت ریمیک برا پی سی هم اومده اگه بازی نکردین بشدت پیشنهاد میکنم

• Like

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,294
نام
shahab
g8zjfuzzeskfdvvx3t5b.jpg
[/URL][/IMG]

When the war of the beasts brings about the world's end
The goddess descends from the sky
Wings of light and dark spread afar
She guides us to bliss, her gift everlasting

سرآغاز (شعر)
در آن هنگام که جنگ و ستیز اهریمن ها خبر از پایان جهان میدهد
الهه از آسمان فرود می آید
بالهای روشنایی و تاریکی از دور گسترده میشوند
او مارا به سوی سعادت راهنمایی میکند،هدیه ای جاودان
Act I (Poem)
Infinite in mystery is the gift of the Goddess
We seek it thus, and take to the sky
Ripples form on the water's surface
The wandering soul knows no rest.

حقیقت اول (شعر)
رمز و راز نامتناهی هدیه ای از جانب الهه است
بنابراین ما آنرا می جوییم ،و به آسمان می بریم
امواج روی سطح آب شکل می گیرند
روح سرگردان آرامشی ندارد.

Act II (Poem)
There is no hate, only joy
For you are beloved by the goddess
Hero of the dawn, Healer of worlds

Dreams of the morrow hath the shattered soul
Pride is lost
Wings stripped away, the end is nigh

حقیقت دوم (شعر)
هیچ نفرتی وجود ندارد،فقط لذت است
برای تو که در قلب الهه جای داری
قهرمان سپیده دم،التیام دهنده ی جهان ها
رویای فرداها روح درهم شکسته را هدایت می کند
غرور دیگر از دست رفته است
بالها برافراشته شده اند،پایان نزدیک است
Act III (Poem)
My friend, do you fly away now?
To a world that abhors you and I?
All that awaits you is a somber morrow
No matter where the winds may blow

My friend, your desire
Is the bringer of life, the gift of the goddess

Even if the morrow is barren of promises
Nothing shall forestall my return
حقیقت سوم (شعر)
دوست من،می خواهی به دور دست ها پرواز کنی؟
به سوی دنیایی که از من و تو نفرت دارد؟
فرداهای غم انگیز تمام آن چیزی است که انتطار تورا می کشد
فرقی نمیکند بادها کجا می وزند
دوست من،خواسته ی تو
زندگی بخش است،همان هدیه ی الهه
حتی اگر فرداها وعده ها بی ثمر باشند
هیچ چیز نمی تواند بر بازگشت من پیشی بگیرد

Act IV (Poem)
My friend, the fates are cruel
There are no dreams, no honor remains
The arrow has left, the bow of the goddess

My soul, corrupted by vengeance
Hath endured torment, to find the end of the journey
In my own salvation
And your eternal slumber

Legend shall speak
Of sacrifice at world's end
The wind sails over the water's surface
Quietly, but surely
حقیقت چهارم (شعر)
دوست من،سرنوشت بی رحم است
هیچ رویایی وجود ندارد،دیگر هیچ شرافتی باقی نمانده است
کمان الهه،تیرش جا مانده است
روح من،توسط انتفام جویی از هم پاشیده شده است
خداوند در مقابل این زجر ها بردباری نشان میدهد،برای یافتن پایان این سفر
در رهایی من
و خواب ابدی تو
افسانه ها سخن خواهند گفت
از قربانی ای به هنگام پایان جهان
باد بر روی سطح آب سفر می کند
غرق آرامش،اما با اطمینان
Act V (Poem)
Even if the morrow is barren of promises
Nothing shall forestall my return
To become the dew that quenches the land
To spare the sands, the seas, the skies
I offer thee this silent sacrifice
حقیقت پنجم (شعر)
حتی اگر فردا ها وعده ها بی ثمر باشند
هیچ چیز نمی تواند بر بازگشت من پیشی گیرد
تا شبنمی شوم که این سرزمین را سیراب می گرداند
برای حفظ شن ها،دریاها،آسمان ها
من این بی صدا قربانی شدن را به تو تقدیم می کنم

• Like

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,294
نام
shahab
er13_iqk70cdcfu2e5.jpg
[/URL][/IMG]

نام: معروف به لایتنینگ(Lightning)
سلاح :gunblade

قد: 171 سانتیمتر
محل زندگی: Bodhum

شخصیت:
لایتنینگ شخصیت اصلی فاینال فانتزی 13 است .نام واقعی او کلر فرن است اما هیچ کس نام واقعی او را نمی دانست تا این که به هوپ نام واقیش ودلیلش رو گفت{بخاطر این که می خواسته بعد از مرگ پدر و مادرش ومراقبت از خواهرش فردی قوی تر بشه برای همین تمام گذشته و حتی اسمش رو کنار گذاشته ولی خواهرش همیشه بهش می گفت که نمی تونه از گذشته اش دست بکشه}
او یک خواهر کوچک تر به نام سار دارد
او معروف به لایتنینگ {اذرخش} است که دلات بر شیوه او در مبارزات داره.
لایتنینگ سلاحی به نام gunblade دارد که یک اسلحه ای است که می تواند هم شمشیر و هم تفنگ شود
لایتنینگ شخصیت سرد و خشک و اخلاق جدی نظامی دارد و یکی از دلایل محبوبیتش در میان طرفدار ها همین است
البته تو شماره اخر شخصیت او را کمی تغیر دادن{ از جدیت و سرد بودن او خیلی کم شده بود}
===========================================================

فاینال فانتزی 13 هرچند عالی شروع کرد ولی بعدش خیلی افت کرد ولی من هنوز شماره اول 13 رو جزو بهترین های فاینال فانتزی می دونم مهم ترین دلیلش
وجود کارکتر های عالی بخصوص لایتینگ است.

آخرین ویرایش:

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوستان بازی برا pc هم تایید شده مگه ؟اخه خوده سازنده ها گفتن ،یعنی گفتن برای اجرای بازی رو اخری تنظیمات و فول اچ دی نیاز به سیستم خیلی قویه تو pc داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر