بحث و تبادل نظر در رابطه با هک Bubble

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
واقعا فک میکنی اینایی که تا این حد راحت دارن ریلیز میکنن، نتونستن خود ویتا رو هک کنن، ؟؟؟
اشتباه نکن اینا الانشم کلی هک روش انجام دادن ولی رو نکردن، وگرنه پیدا کردن اکسپلویت و مخصوصا ساخت سیوش فقط در صورتیه که شما رم و کنسول و کامل دامپ کرده باشی، وگرنه با هیچی که نمیشه سیو بازی ها رو کشید بیرون.
موافقم کاملاً هک شده بنظرم بیشتر میخوان فعلاً یوزهای بیشتری بتونن هک رو انجام بدن تا برن تو فاز بدی و هک اصلی

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
یه سوال من ارکید دارت رو دانلود کردم حالا باید چطوری هک رو انجام بدم و یه سوال دیگه رو چه فریموری هک اجرا میشه

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
یه سوال من ارکید دارت رو دانلود کردم حالا باید چطوری هک رو انجام بدم و یه سوال دیگه رو چه فریموری هک اجرا میشه

خوب دوست عزيز شما بريد wololo سيو همش هست بازي رو از استور داونلود كنيد و بقيه مراحل رو بريد

Sent from my iPhone using Tapatalk

sammei7

کاربر سایت
Nov 19, 2014
17
سلام من هر کاری میکنم نه با خود ویتا نه با کامپیوتر دانلود نمیشه بازی هستش ولی دانلود نمیشه تازه پولشم از حسابم کم شده مشکل چیه بنظرتون چند بازیه دیگه تست کردم مشکل نداشت

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام من هر کاری میکنم نه با خود ویتا نه با کامپیوتر دانلود نمیشه بازی هستش ولی دانلود نمیشه تازه پولشم از حسابم کم شده مشکل چیه بنظرتون چند بازیه دیگه تست کردم مشکل نداشت
منظورتون از دانلود نشدن دقیقا چیه ؟
اگه گزینه دانلود از استورتون ورداشته شده که یعنی سونی حذفش کرده، در غیر اینصورت مشکل از نتتون هست،
ولی فک نمیکنم این اکسپلویت جدیدا رو سونی به این زودی ورداره.
در ضمن دوستانی که نمیدونن چیکار کنن، اول به همون سایتی که دوستمون معرفی کردن برین، ولی معمولش اینه که بازی رو دانلود میکنین و فایل اکسپلویت رو از PC به ویتاتون منتقل میکنین که در واقع همون سیو بازی psp حساب میشه، بعد که بازی رو دانلود کنین خود به خود تو محیط دیگه ای میره.
در حال حاضر Arcade Darts و Hot Brain آخرین اکسپلویت ها هستن، سریعتر دانلودشون کنین و با CMA از بازیتون بک آپ بگیرین.

آخرین ویرایش:

sammei7

کاربر سایت
Nov 19, 2014
17
اول گزینه خرید بود بعد مراحل پرداخت انجام شد حتی تو لیست دانلودم رفته الان دانلود نمیشه گزینه دانلود داره ولی میزنی لود میکنه بعد میگه با این سیستم نمیتونه دانلود کنه بازم میگم همین الان بازی پولی و رایگان دانلود کردم مشکلی نداشت ولی برا این اینجوریه

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
اول گزینه خرید بود بعد مراحل پرداخت انجام شد حتی تو لیست دانلودم رفته الان دانلود نمیشه گزینه دانلود داره ولی میزنی لود میکنه بعد میگه با این سیستم نمیتونه دانلود کنه بازم میگم همین الان بازی پولی و رایگان دانلود کردم مشکلی نداشت ولی برا این اینجوریه
متاسفانه ریجن بازی با ریجن دستگاه شما یکی نیست

sammei7

کاربر سایت
Nov 19, 2014
17
سلام دوستان
یکی زحمت بکشه لینک جایی که اخبار بازی های جدید ریلیز شده رو داره بزاره تا خودمون بریم ببینیم که چی اومده چی نیومده چون این تاپیک انگار دیگه تعطیله

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام دوستان
یکی زحمت بکشه لینک جایی که اخبار بازی های جدید ریلیز شده رو داره بزاره تا خودمون بریم ببینیم که چی اومده چی نیومده چون این تاپیک انگار دیگه تعطیله
والا هنوز که اکسپلویت جدیدی نیومده، تو این ورژن هم کلی اکسپلویت اومد، ما هم تقریبا اغلبش رو گفتیم، جدید چیزی بیاد بازم اعلام میکنم، ولی این دوتا سایت رو دنبال کنین:
wololo.net
hackinformer.com

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
والا هنوز که اکسپلویت جدیدی نیومده، تو این ورژن هم کلی اکسپلویت اومد، ما هم تقریبا اغلبش رو گفتیم، جدید چیزی بیاد بازم اعلام میکنم، ولی این دوتا سایت رو دنبال کنین:
wololo.net
hackinformer.com

كلا بازيا رو يك نفر اعلام كرد و سيوش رو ريليز كرد و تموم شد!اخريشم تو استور ژاپن بود كه از استور حذف شد
بازي جديد شايد فايرمويرهاي بعدي

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر