کدام اهنگ از کدام بازی برای شما ماندگار شد؟

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
صد در صد SotC! وقتی یه کلوسوس رو میکشی یه چند ثانیه آهنگ در حد عزاداری نواخته میشه آدم دلش به حال باس میسوزه. یا اونجایی که اگرو میوفته و ... من خیلی خاطره های لحظه ای از موسیقی بازی دارم به حدی که میتونم یه مطلب ازشون بنویسم. گویا اصلا تمام نت های بازی با وقایعی که تو بازی رخ میده همخونی داره. یه مثال میزنم. تو باس هفتم که کلوسوس زیر آب هست, وقتی وارد نبرد میشین چند ثانیه یه ویولن با نت زیر نواخته میشه بعد که قطع شد یوهو باس از آب میاد بیرون یک ذره خودشو نشون میده. واقعا مو به تن آدم سیخ میشه باید بازی کنین بفهمین! بهترین بازی عمرم یعنی ...

موسیقی متن RDR هم من خیلی حال کردم. جذابیت فضای بازی رو چند برابر میکنه. بازی های دیگه ای هم هست. مثل موسیقی منوی Halo Reach! خاطره دارم یعنی ... یا موسیقی منوی Metro! ترکای POP 2008 هم عالی بود اگه یادتون باشه. واقعا یه حس خاصی به آدم القا میکرد. TLOU هم من دو ساعت اولشو بازی کردم اون ترکی که سازش Mandolin ( اگه اشتباه نکنم) و به صورت سنتی هست واقعا با روح و روان آدم بازی میکنه.

تو بازیهای نینتندو هم همه ی ماریو ها و زلداها موسیقی متنشون جز بهترین ها هستن یعنی شک نکنین اصن!:d

• Like
Reactions: alisantori

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
من واقعا گاهی اوقات میشه دلم واسه بعضی بازیا میسوزه جوری که احساساتی میشم!
bound by flame : درسته که خوب از آب در نیومده (اصلا خوب در نیومده) اما موزیک وقتایی که وارد جنگل و محیط های باز میشیم پخش میشه (شبیه موزیکای فولکلر منطقه آفریقاست) واقعا گوشنوازه
خیلی دوست دارم اون موزیکو. این واسه این روزها
اما اگه از گذشته بخوام بگم فکر کنم بهترین موزیک مربوط میشه به بازی journey واقعا بعضی sound trackــهاش آدمو با خودش میبرد
دوستایی که تجربه بنده رو داشتن میدونن چی میگم

• Like

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
داشتم gta iv بازی میکردم.چون اعتقاد دارم از لحاظ فضا سازی و اتمسفر بهترین gta و حتی بهترین بازیه.واقعا هنری و تحسین برانگیز.
این اهنگ از رادیو پخش میشد.
بسیاز زیباست و ادم با گوش دادن بهش ، شاد میشه:d
glukoza_schweine
(اگه بتونین دانلودش کنین عالیه) من با بدبختی گیرش اووردم.چون انگلیسی نیست

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر