ادابتور تبدیل XONE ( مشکل فن ادابتور )

nashna150

عضو جدید
Oct 17, 2014
18
میتونی به فروشنده بگی برات تست کنه و خودت هم مهلت تست بگیری و خونه کاملا چک کنی
بهتره از یک جای معتبر بخری

چیو تست کنه؟؟؟با تست دستگاه چطور بفهمم آداپتور اصله یا نه؟؟
ی سوال دیگه از روی خود دستگاه چطور میشه فهمید ریجن 1 هست یا 2. از روی جعبه نه. روی خود کنسول

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
چیو تست کنه؟؟؟با تست دستگاه چطور بفهمم آداپتور اصله یا نه؟؟
ی سوال دیگه از روی خود دستگاه چطور میشه فهمید ریجن 1 هست یا 2. از روی جعبه نه. روی خود کنسول
قطعا اگر از آداپتور خود دستگاه که با برق 220 کار میکنه استفاده کنه بدون هیچ مبدلی میشه فهمید که آداپتور اصل هست.

yashar01

کاربر سایت
Nov 30, 2008
77
نام
یاشار
من فن اداپتور اصلی رو زدم روی اداپتور تبدیل صداش خیلی کمتر شد.اگه قسمت بالای اداپتور اصلی رو بتونین روی اداپتور تبدیل بزنین بهتر هم میشه;)

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
بازگشت همه به ترانس یخچالی هست !:d
یکی بیاد راهنمایی کنه برای وات ترانس ؟ چی بگیریم برای کنسول ؟ 300 350 500 ؟ بعد اینا ابعادشون چقدر هست ؟ نمیخوام اندازه تانک باشه !

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
بازگشت همه به ترانس یخچالی هست !:d
یکی بیاد راهنمایی کنه برای وات ترانس ؟ چی بگیریم برای کنسول ؟ 300 350 500 ؟ بعد اینا ابعادشون چقدر هست ؟ نمیخوام اندازه تانک باشه !
بنظرم ۵۰۰بگیر من نزدیک ۱سال ۵۰۰دارم مشکلی‌ نداشتم کلا همشون گنده هستن و داغ می‌کنن اما بی‌ سرو صدا و بی‌ ضرر هستن

nima saifi

کاربر سایت
Nov 27, 2012
35
نام
نیما
اقا قیمتش چنده ؟
من تهرانم کجا می فروشن ؟ سمت پونکم
طرز کارش چجوریه ؟ باید ترانس اصلی رو وصل کنم به ترانس یخچالی ؟
مرسی

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
اقا قیمتش چنده ؟
من تهرانم کجا می فروشن ؟ سمت پونکم
طرز کارش چجوریه ؟ باید ترانس اصلی رو وصل کنم به ترانس یخچالی ؟
مرسی
قیمتاش با توجه به واتش متفاوته , 500 وات تقریبا 65 , 70 قیمتشه !
بهترین جا برای خرید ترانس و وسایل الکترونیکی پاساژ امجد هست خ جمهوری بعد از پل حافظ .
طرز کار خاصی هم نداره . آداپتور اصلی رو به کنسول وصل میکنید , ترانس 500 وات رو هم به برق , بعد کابل دو شاخه ی تخت آداپتور رو به ترانس 500 وات وصل میکنید .

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
من اگر ایکس 1. رجین 1 بگیرم ...برای اتصالش به برق باید چه کارهایی انجام بدم چ چیز هایی باید بخرم؟؟ شما ک دارین استفاده میکنین و مشکلی ندارین چی کار کردین.....

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
من اگر ایکس 1. رجین 1 بگیرم ...برای اتصالش به برق باید چه کارهایی انجام بدم چ چیز هایی باید بخرم؟؟ شما ک دارین استفاده میکنین و مشکلی ندارین چی کار کردین.....
برای اتصال ریجن 1 به برق بهترین روش اینه که با 60 یا 70 هزار تومن یه دونه ترانس تبدیل 220 به 110 با وات 500 بخرین وصل کنید همین

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
برای اتصال ریجن 1 به برق بهترین روش اینه که با 60 یا 70 هزار تومن یه دونه ترانس تبدیل 220 به 110 با وات 500 بخرین وصل کنید همین
ممنونم آفرشاد ..نکته ای دیگه که بیشتر یه درخواست ازتونه که اگر مقدوره میشه از ترانستون یه عکس بگیرید بفرستتید. ...

Dahaka 7

کاربر سایت
Sep 9, 2010
60
بچها من اینو تو خونه داشتم
تبدیل ۲۲۰ به ۱۱۰ هست اما روش ننوشته چند وات
چجوری میتونم واتشو مشخص کنم ؟

315dhdx.jpg

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
با همین اداپتور هایی که صدا میده اگه کنسول دو روز سه روز روشن باشه چه اتفاقی میفته؟
میشه تایم داد به کنسول خودش خاموش بشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر